Мнения за VW Caddy Life

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
nitemare
Мнения: 44
Регистриран на: Пет 07 мар 2008 17:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот nitemare » Сря 23 апр 2008 23:57


Caddi става като фирмена кола добра е и е широка.Нашият шеф е купил доста от тях и не съм чул някой да се оплаква от нея.Добри са!!!




Потребителски аватар
jorkatta
Мнения: 93
Регистриран на: Нед 23 ное 2008 20:54
Автомобил: vw passat b6
Двигател: BMR
Местоположение: София

diesel

Мнениеот jorkatta » Нед 23 ное 2008 21:24


pdols написа:Не мога да не се похваля.От 3 седмици започнах да сипвам само от новия V-Power Diesel на SHELL и ето резултата за последните 3 засичания 6.09 л./100 км смесен разход.:D .
Колата е с постоянни 350кг. отзад.А иначе е Caddy 1.9 TDI C20 104 ,2006 г. , .
: vw fen


ne znam zashto no bqh mnogo rezerviran otnosno SHELL po princip zarejdam na OMV no mi se naloji da zaredq na SHELL s v-power i kogato poteglih naistina usetih razlikata :twisted:

Последна промяна от gr_kanev на Сря 07 сеп 2011 20:08, променено общо 1 път.
Причина: К И Р И Л И Ц А ! ! !


Потребителски аватар
jorkatta
Мнения: 93
Регистриран на: Нед 23 ное 2008 20:54
Автомобил: vw passat b6
Двигател: BMR
Местоположение: София

turan

Мнениеот jorkatta » Нед 23 ное 2008 22:04


mladenijuliana написа:колебаех се дали да е кади или туран и надделя турана ако е за семеен автомобил ако е за работа кади е за предпочитане



нуждая се от малко помощ.. работя в лизингова компания и преди няколко месеца ми се наложи да си закупим нова кола случайно разбрах, че от клона ни в бургас спешно трябва да се продаде служебния туран тъй като навърши 3год. без да се клебая го купих и сега ми се налага да сменя агренажен ремък в VW не ми се ходи а и не съм питал никаде някои знае ли колко горе долу ще ми струва за да се подготвя и каде????????


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот dobrin » Нед 23 ное 2008 22:23


Ако не ти пука за някой и друг лев, по добре да направиш обслужването в официалния сервиз. Иначе имаш ЛС.
П.П: Въпросът ти не е за тази тема принципно.


Потребителски аватар
sajding
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 07 сеп 2011 15:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мнения за VW Caddy Life

Мнениеот sajding » Сря 07 сеп 2011 16:04


Карах Caddy life 4 години, много сме обикаляли с него и все по седем човека, към двигателя нямам забележки, за окачването бих казал че е само за равни пътища, отзад е "дингил" който седи отзаде и има неравности - не му завиждам, иначе съм доволен широко просторно вдига до 190 км./h , набира бързо - не се усеща че е дизел, има някъв ограничител според мене, след 190 макар че педала на газта е до средата - колата не ускорява .


Kalin72
Мнения: 1320
Регистриран на: Пет 03 мар 2006 22:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: България, 2006 VW Touran 1.9 TDI DSG

Re: Мнения за VW Caddy Life

Мнениеот Kalin72 » Сря 07 сеп 2011 20:30


Да, чудесен автомобил е, аз моя го продавам по причина, че искам Амарок, все пак ще се кара по полето :)
Но и да си го оставя Кади-то, няма да съжалявам :)


nobreak
Мнения: 144
Регистриран на: Нед 03 яну 2010 16:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: България
Контакти:

Re: Мнения за VW Caddy Life

Мнениеот nobreak » Чет 31 май 2018 8:30


Колеги, темата е стара, но реших да питам тук, за да не отварям същата тема. Набелязал съм въпросния автомобил (Caddy Life) за семейно возило, като всичките ми коли до сега са били бензинови, но май идва момента да сменя горивото. Интересува ме всички двигатели 1.9 105 к.с. ли са помпа дюза? Доколкото четох отзад е на ресори - как е возията на дълъг път? Има ли подводни камъни, за които да гледам? Благодаря предварително!


nobreak
Мнения: 144
Регистриран на: Нед 03 яну 2010 16:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: България
Контакти:

Re: Мнения за VW Caddy Life

Мнениеот nobreak » Пет 01 юни 2018 8:04


Няма ли някой колега с Caddy?


Kalin72
Мнения: 1320
Регистриран на: Пет 03 мар 2006 22:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: България, 2006 VW Touran 1.9 TDI DSG

Re: Мнения за VW Caddy Life

Мнениеот Kalin72 » Вто 12 юни 2018 15:10


nobreak написа:Няма ли някой колега с Caddy?


Аз имах Кади Лайф. СУпер автомобил е, ако не ти пречи това, че не е луксозен като материали на купето. Возията е ОК, малко е по-твърда, но за мен беше добре. 5 човека на дълъг път, над 1500 км, се возят отлично, без умора.
ПД е отличен двигател, за предпочитане е 1.9 пред 2.0, в този случай.
Моето Кади беше с DSG6 скорости.
От ново до 240К км за 7 години съм сменил двойномасовия маховик, задни амортисьори и май това е.
За мен е отличен автомобил, и пак бих купил Кади, вероятно след няколко години, ако не купя Амарок, че май ще ми е нужен камион :)



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта