Греди за багажник Голф 4

Може да публикувате обява, която отговаря на правилата и за чиято коректност отговаряте само Вие.
Имайте предвид, че всяка обява е валидна за срок от 14 дни след което автоматично се изтрива!
Потребителски аватар
mircho82
Автомобил: Golf IV TDI GTI
Двигател: ARL 2001

Греди за багажник Голф 4

Мнениеот mircho82 » Сря 01 авг 2018 9:46

Здравейте, търся част от оригиналните греди за багажник на Голф 4. Става въпрос за един от предните тампони , на който ляга гредата и контактува с тавана на колата. Ако някой има такива греди , счупени ,повредени или части от тях да ми пише. Ще бъда благодарен ако някой се сети че е виждал някъде захвърлени такива по моргите. За тези става въпрос, ще кача и актуални снимки.: https://www.ecstuning.com/b-genuine-vol ... 1j0071713/. Просто никъде по света няма нови налични.

Потребителски аватар
ShoGo_GTI
Автомобил: 18Т 2002 VW GOLF GTI EXCLUSIVE
Двигател: AUQ 180
Контакти:

Re: Греди за багажник Голф 4

Мнениеот ShoGo_GTI » Чет 09 авг 2018 19:24

Колега я отиди в някой магазин на Ауто+ или друга верига от която могат да ти доставят оригинални части. Да отворят оригиналната програма и да ти поръчат. от тези греди почти всяка една част за тях може да се поръча стига да не е спряна от производство. Аз миналото лято си поръчах оригиналния торк ключ за стягане на шестограмните болтове и беше някъде към 25 30лв

Потребителски аватар
mircho82
Автомобил: Golf IV TDI GTI
Двигател: ARL 2001

Мнениеот mircho82 » Пет 10 авг 2018 23:03

Ходих колега направо във Vw и ми казаха ,че нямат никаква инфо за тази част някъде на склад и немогат да я поръчат защото била без никакъв статус. Писах и всевъзможни сайтове където ми излиза с оригиналния номер дори и на представителства на VW други държави и отговора беше подобен..... както в БГ тоест “This part is on backorder with no ETA” Ще се побългарява и това е...

Потребителски аватар
ShoGo_GTI
Автомобил: 18Т 2002 VW GOLF GTI EXCLUSIVE
Двигател: AUQ 180
Контакти:

Мнениеот ShoGo_GTI » Вто 14 авг 2018 21:54

Ако идваш на Узана другата седмица може да си поиграем да свалим от едната ми греда да я видиш какво точно представлява и да си вземеш размери и други да можеш да си изработиш такава, друго си е на живо да я видиш :)

Върни се в “Купува”