Гума под моноинжекцията...-(решен - Шпилките са били дълги)

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
pyrpyl
Мнения: 83
Регистриран на: Вто 18 апр 2006 20:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Мнениеот pyrpyl » Чет 06 юли 2006 18:29


Имах същия проблем с Пасата - двигател RP - нов тампон 28.90лв., смяна 9-10лв в Русе. Когато търсих тампон на няколко места ми искаха стария за мостра защото били три вида. Не знам как е при теб? В следствие на засмукването на въздух, мотора прекъсваше и ходих при 5 газаджий, които бутаха какво ли не, и представи си никой не забеляза тампона. Открих го сам като забърсвах двигателя и моното ми остана в ръцете заедно с въздуховода. Напълно се беше откъснал, но при работа на бензин беше пушка и нищо не се усещаше.




Потребителски аватар
chefito
Мнения: 9527
Регистриран на: Сря 02 фев 2005 12:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот chefito » Пет 07 юли 2006 7:28


pyrpyl написа:Имах същия проблем с Пасата - двигател RP - нов тампон 28.90лв., смяна 9-10лв в Русе. Когато търсих тампон на няколко места ми искаха стария за мостра защото били три вида. Не знам как е при теб? В следствие на засмукването на въздух, мотора прекъсваше и ходих при 5 газаджий, които бутаха какво ли не, и представи си никой не забеляза тампона. Открих го сам като забърсвах двигателя и моното ми остана в ръцете заедно с въздуховода. Напълно се беше откъснал, но при работа на бензин беше пушка и нищо не се усещаше.


при мен се чува много ясно свистенето.......точно от там идва звука но не е скъсан...което е мнооооого странно...иначе си го зел на супер цена...


Потребителски аватар
chefito
Мнения: 9527
Регистриран на: Сря 02 фев 2005 12:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот chefito » Пет 07 юли 2006 13:41


ivo123 написа:ами аз имах проблем - понеже като се слага газовото /плочката е по-голяма/ и се поставят по-дълги шпилки /4 на брой/
едната ми беше доста по-дълга и опираше в самия тампон, вследствие на което не прилепваше моното върху тампона - и докато го открия ... мамата :)
Скасих я и няма проблеми вече.
дано съм помогнал.


колега този отговор ми звучи доста правдободобен...утре ще се съсредоточа върху този проблем. Благодаря!



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 187 госта