Аudi TT

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
i.e.i
Мнения: 2563
Регистриран на: Чет 28 апр 2005 9:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Аudi TT

Мнениеот i.e.i » Пон 10 окт 2011 10:37


познавам милионери с огромен авто парк, които карат всичките си коли само на газ

И аз познавам едни ,дето пият отлежало уиски с кисело зеле и сланина :beer ..
...та,както казваш народопсихология.




Потребителски аватар
eurogas
Мнения: 438
Регистриран на: Пон 05 апр 2010 10:42
Автомобил: Jeep
Двигател: 4.7 V8
Местоположение: София
Контакти:

Re: Аudi TT

Мнениеот eurogas » Нед 16 окт 2011 7:04


Интересно е че англичаните, които са най-голямите сноби на света ползват масово газта, имат толкова много сервизи, правят ягуарите си икономични и си свиркат, дори кралския автопарк които има предимно Ролс Ройс-и, с много медиен шум мина на газ преди няколко години, е добре де ние по-голями благородници ли сме от кралицата, или нещо грешно разбираме нещата, съкън да не видят другите че карам с газ ще помислят че съм зле ? :да:


agent_kowalski
Мнения: 1475
Регистриран на: Сря 27 апр 2011 19:04
Автомобил:
Двигател:

Re: Аudi TT

Мнениеот agent_kowalski » Нед 16 окт 2011 8:35


Кралицата го е направила сигурно за да се прави на екологична и подобно.Не е от нямане на пари.Нито англичаните,ние тука караме с 4-5пъти по-млаки заплати,а те няма да могат на същите цени на горивата.В Гърция почнаха да се ослушват за газ чак като вдигнаха всичко доста и им орязаха парите доста,преди това никой не го е било грижа.При нас същото всеки кара на газ,защото е по-евтино ,а не защото му пука за нещо.И не че е срамно или лошо,просто който наистина има пари за един нов suv или друго подобно возило горивото му е най-малкият проблем.


Потребителски аватар
eurogas
Мнения: 438
Регистриран на: Пон 05 апр 2010 10:42
Автомобил: Jeep
Двигател: 4.7 V8
Местоположение: София
Контакти:

Re: Аudi TT

Мнениеот eurogas » Нед 16 окт 2011 15:35


Не съм съгласен, който не го е "срам" да кара на газ в БГ, се обажда по телефона и ме пита какъв нов SUV да си купи така че да може веднага да го газифицира, и не защото няма пари за бензин, а защото е разумен човек и знае че след някоя година газовата уредба ще изплати инвестицията в нова кола.

Тези дето ги е "срам" питат къде може да се скрие пълначката на старата им кола, така че да не я види някой, а като им лепна триъгълника отзад на стъклото веднага го отлепят....от срам, може би наранена гордост, незнам как да го нарека, но точно по тази причина много хора все още си карат на бензин. :да:


Потребителски аватар
rokera671
Мнения: 2543
Регистриран на: Нед 08 мар 2009 12:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: varna

Re: Аudi TT

Мнениеот rokera671 » Нед 16 окт 2011 16:07


Сетих се за Слави ,дето онзи спечели Ферарито и го пита дали ще може да му сложи газово!! :o
Лично аз бих сложил газ на каквато и машина да е!Всеки сам си преценя.


agent_kowalski
Мнения: 1475
Регистриран на: Сря 27 апр 2011 19:04
Автомобил:
Двигател:

Re: Аudi TT

Мнениеот agent_kowalski » Нед 16 окт 2011 16:57


Е оня с ферарито му идва на готово,много ясно че ще се чуди какво да прави.
Аз не казвам че е срамно или каквото и да е,просто точно за СУВове и разни машини от по 3литра и нагоре,човек си купува такава машина не просто да се придвижва,а да прави впечатление.Или да се привдвижва по начин,който му харесва.Дори да си купи човек пак нова кола,има три пъти по-евтини решения.Така че не е работата в това.Аз примерно не бих се оръсил до дупка за някаква чудесия и после да и слагам газ,да е нова кола ок супер,ама не бих се оръсил до дупка.Ако човек се занимава с далавери почти винаги има бая оборотни пари в него и това че ще остави 200лв на бензиностанцията не го вълнува особенно.
Като цяло като нямаш пари да караш един сув не го купуваш.
Масата хора караме 10-20 годишни трошки на газ,защото все пак трябва да се придвижваме,какво да правим че получаваме 600-700лв.Ако получавам пари да карам колкото ми се налага,ям и пия каквото искам и колкото искам,платил съм си сметките,направил съм си почивката и в края на месеца банкомата все още пуска пари няма да мисля за газ.Ако не пуска ще се замисля от къде може да се икономиса нещо.


Потребителски аватар
Barboukov
Мнения: 6090
Регистриран на: Вто 21 апр 2009 21:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: Аudi TT

Мнениеот Barboukov » Пет 21 окт 2011 9:20


rokera671 написа:Сетих се за Слави ,дето онзи спечели Ферарито и го пита дали ще може да му сложи газово!! :o
Лично аз бих сложил газ на каквато и машина да е!Всеки сам си преценя.

Да не говорим, че ако картата на газовия се направи като хората за 1 литър разход отгоре получаваш повече динамика. Аз с ГИ-то се родих. По-евтино от бензина и върви чувствително по-добре. Набира по-бързо (на бенз е нещо тромава).


Потребителски аватар
Павел.Н.
Мнения: 1
Регистриран на: Вто 06 юни 2017 21:09
Автомобил:
Двигател:

Re: Аudi TT

Мнениеот Павел.Н. » Вто 06 юни 2017 21:14


Здравейте. Имам ТТ и понеже въртя доста километри се замислям вече за газ. Маля за вашето мнение понеже ми казаха,че на 40-50 хил. км се правил шлайф на глава и едни ремонти, че почнах да се стряскам. Моля за мтение


Потребителски аватар
Pet_rov
Мнения: 4414
Регистриран на: Сря 08 май 2013 16:16
Автомобил: Passat Variant B4
Двигател: ADZ 1996
Местоположение: Шумен

Re: Аudi TT

Мнениеот Pet_rov » Сря 07 юни 2017 10:21


Прочете ли темата отначало, колега? Не си написал какъв е моторът? ако е 1.8Т, няма проблем да се сложи газ. Кумът ми кара такъв мотор, но в Пасат. За тия шлайфове на глави не знам кой ти го е казал, но е малко несериозно това твърдение.


Потребителски аватар
Bai Sando
Мнения: 8114
Регистриран на: Чет 27 мар 2008 22:28
Автомобил: Audi A 3
Двигател: 2000 TDI 2006г
Местоположение: Пазарджик

Re: Аudi TT

Мнениеот Bai Sando » Сря 07 юни 2017 11:37


1.8 T се разбира чудесно с газта.Шлайфове на главата са проблем на японски коли и то на не всички,карани на газ.


Потребителски аватар
tdi fen
Мнения: 4246
Регистриран на: Пет 05 юни 2009 19:45
Автомобил: Skoda Octavia 1U Renault Clio
Двигател: TDI AGR
Местоположение: София

Re: Аudi TT

Мнениеот tdi fen » Сря 07 юни 2017 11:55


а кой модел е аудито да не тси ?


Потребителски аватар
M3ntata
Мнения: 843
Регистриран на: Нед 07 юни 2015 16:02
Автомобил: Golf MK4 4motion
Двигател: V5 AGZ

Re: Аudi TT

Мнениеот M3ntata » Сря 07 юни 2017 16:58


Че какво му е на газта, може и на последната A8-ца да сложи газ, нищо срамно няма!
Но лично според мен вече на топ/спортни модификации Като "S" при ауди е срамно!

Иначе да 1.8T си върви на газ без проблеми.



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 99 госта