Аudi TT

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
HaPySheH
Мнения: 27
Регистриран на: Сря 22 юли 2009 23:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Неделино

Аudi TT

Мнениеот HaPySheH » Нед 09 окт 2011 13:49


Здравейте!!На ауди тт може ли да се сложи газова уредба?Знам,че въпроса ми е глупав,но имам намерение да си взема Ауди тт и гледам по сайтовете няма с газова :) Благодаря предварително :)




Потребителски аватар
AE86
Мнения: 1076
Регистриран на: Вто 27 окт 2009 12:22
Автомобил: Jetta mkII
Двигател: PN 1989
Местоположение: Русе

Re: Аudi TT

Мнениеот AE86 » Нед 09 окт 2011 14:02


Можеш да си сложиш колега.

Друг е вапросът Ти дали мислиш за Околната среда или за джоба си. Въпроса е не дали на газ е по-добре да се кара или на каквото и да е друго гориво, а дали когато даваш 5-цифрена сума за кола отиваш да си сложиш газова уредба... ? Но не мога да съдя никой за това Въпрос на личен избор :да: И друго...Карай хубава кола,събирай погледи,но не бъди ГАЗ-ар


BG_POLICE
Мнения: 750
Регистриран на: Нед 05 юли 2009 14:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Аudi TT

Мнениеот BG_POLICE » Нед 09 окт 2011 14:26


Ами колега може би за да те ориентират по-добре колегите, би трябвало да кажеш с какъв мотор си го харесал това ТТ?


HaPySheH
Мнения: 27
Регистриран на: Сря 22 юли 2009 23:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Неделино

Re: Аudi TT

Мнениеот HaPySheH » Нед 09 окт 2011 17:36


1,8 турбо :)


BG_POLICE
Мнения: 750
Регистриран на: Нед 05 юли 2009 14:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Аudi TT

Мнениеот BG_POLICE » Нед 09 окт 2011 18:25


Няма проблем тогава колега! Скачай смело в Аудито този мотор е перфектен за газ! И да не те притесняват тъпите коментари на "разбирачите", че това не е кола за газ! Няма такъв филм! Ако може и ако имам пари бих сложил газ и на Вейрон mhihi Така ще съм уникален :да:


Потребителски аватар
AE86
Мнения: 1076
Регистриран на: Вто 27 окт 2009 12:22
Автомобил: Jetta mkII
Двигател: PN 1989
Местоположение: Русе

Re: Аudi TT

Мнениеот AE86 » Нед 09 окт 2011 18:48


И искаш да ми кажеш,че ще караш 180 коня на газ?Абе хора вие добре ли сте.Ще дадете 20 к лева за кола и ще и слагате газ.Все едно да си вземеш телефон за 1500 лева,а да ми искате моя телефон да звъннете на някой,защото нямате Ваучер.

П.П. Това си е мое мнение.Не задължавам никой да го спазва,но се замислете :screwy


HaPySheH
Мнения: 27
Регистриран на: Сря 22 юли 2009 23:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Неделино

Re: Аudi TT

Мнениеот HaPySheH » Нед 09 окт 2011 19:03


9 000 лева е колата?Защо не на газ?Имате ли идея къв разход ще даде?и къв дава на бензин:) благодря


Потребителски аватар
Mar4o_1.8TAGU
Мнения: 11
Регистриран на: Пон 19 сеп 2011 12:17
Автомобил:
Двигател:

Re: Аudi TT

Мнениеот Mar4o_1.8TAGU » Нед 09 окт 2011 19:09


Колега моята преди седмица е засекох горе долу 11.5 но, и газ не слагам !! eusa


agent_kowalski
Мнения: 1475
Регистриран на: Сря 27 апр 2011 19:04
Автомобил:
Двигател:

Re: Аudi TT

Мнениеот agent_kowalski » Нед 09 окт 2011 19:40


и туарег на газ съм виждал спокойно :D важното е да сме готини.


landir
Мнения: 240
Регистриран на: Чет 22 апр 2010 23:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: plovdiv

Re: Аudi TT

Мнениеот landir » Нед 09 окт 2011 20:50


Kакво лошо има Туарег на газ?


agent_kowalski
Мнения: 1475
Регистриран на: Сря 27 апр 2011 19:04
Автомобил:
Двигател:

Re: Аudi TT

Мнениеот agent_kowalski » Нед 09 окт 2011 21:12


ще ти кажа което е лошото.
лошото е че ако имаш пари да купуваш такива коли примерно през три години и ги караш много примерно по 100хиляди на година знаеш ли колко ще ти пука за газта.ама точно николко.познавам хора имат пари въртят си бизнеса,купуват си колите и си ги карат.познавам и други също много готини хора,работят си,обаче наследил апартамент от леля си примерно продава го и опа кво да правим дай нещо тарикатско да вземем,изръси една торба пари за нещо подобно и какво става след една до две години колата,която преди 2 години е била една прекрасна три годишна а6 ца ,или тогавашния актуален пасат или някое бмв ,та колата се е превърнала в строшена, ожулена и изкъртена кочина,без платен данък,преглед,каско,с масло и ремъци никога не сменени,със странно виене от скоростанта кутия и подобни.защото човека няма пари и за гориво следкато е изпукал лесните пари.
имам и познати с не особено големи заплати,взели потребителски кредити и се метнали на скъпа за подръжка кола,и се получава същото.
дори ми се е случвало пътувам с човек с много хубава уж кола,но в окаяно състояние защото едва има пари за гориво и ни се откачи единия амортисьор в движение...раздели се на две толквоа беше изкъртен..
има ли нужда да обяснявам кое е лошото от изгъзици по скъпи коли?
аз сигурно имам повече пари от този,на който му се откачи амортисьора,но карам стара кола и освен че тук таме ме изненадва от годинките си ,си я подържам и нещо да хлопне и го оправям и до сега на пътя не съм оставал.дори да се появява нещо по-често ремонтите са лесни и евтини и като теглиш чертата си доволен.мога да си позволя и нешо по-ново но няма смисъл да набивам парите за кола,с която така или иначе ще се возя.нали всеки си решава за себе си,но е смешно туарег на лизинг с газ и дори нямаме пари за лизинга,а какво остава да караме.ако си човек ,който има възможност за тази кола никога няма да се занимаваш с газ.твърдя го защото имам супер много познати от общи работници и бармани до бизнесмени,професори,хора на науката,изкуството и какви ли не.близак съм и с хора с 400лв на месец и с такива,които правят петцифрени суми ,и знам кой как мисли и какво прави.затова съм абсолютно убеден в думите си.
поздрави :beer


Потребителски аватар
muns61
Мнения: 7965
Регистриран на: Чет 01 юли 2010 8:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: pleven

Re: Аudi TT

Мнениеот muns61 » Пон 10 окт 2011 6:16


Човека пита дали може на газ - може, разбира се!
А кой на какво ще слага газ, си е лична работа. Задръжте си коментарите, кой как си кара и поддържа колата.
Колкото до разход, много е индивидуално - според това, как караш, но при всички случаи ще е по - евтино, отколкото на бензин.


Потребителски аватар
eurogas
Мнения: 438
Регистриран на: Пон 05 апр 2010 10:42
Автомобил: Jeep
Двигател: 4.7 V8
Местоположение: София
Контакти:

Re: Аudi TT

Мнениеот eurogas » Пон 10 окт 2011 6:43


Въпрос на лично виждане, аз познавам милионери с огромен авто парк, които карат всичките си коли само на газ, някой от тях струват по 40-50 000 лева, скоро правихме последния ML 350 с 272коня, и на газ върви отлично, колега скоро прави новата S-класа, за Кайените няма да казвам колко са направени.

Народопсихологията я оставям на специалистите, нас ни интересува конкретната машина дали може да бъде направена успешно на газ, оказва се че много от тези "лъскави" коли не са чак толкова сложни за газифициране колкото изглеждат отстрани, с малко повече настройки всичко става идеално. :да:


agent_kowalski
Мнения: 1475
Регистриран на: Сря 27 апр 2011 19:04
Автомобил:
Двигател:

Re: Аudi TT

Мнениеот agent_kowalski » Пон 10 окт 2011 9:53


Нямам нищо против газта,самият аз карам на това гориво и смея да твърдя че съм доволен.Не само от цената,дори като се замисля не изпитам и някакъв дискомфорт или лишение от него.
Беше ми зададен въпрос за туарег какво лошо виждам и отговорих.
Още колеги преди мен започнаха малко по-дълбоки разсъждания над аудито и газта.Майсторите казвате че ще стане въпросното ауди това е хубаво,а аз и другите колеги даваме малко по-друг поглед на нещата.Казано накратко-хората,които нямат пари но си купуват скъпи коли и се чудят какво да ги правят,и в чуденето си ги съспипват.Ще кажете всеки си има пари и акъл да прави каквото иска.Да разбира се,но това не пречи някой да каже две неща на някой да се замисли ако иска,ако не успех :)
Факт е че никой не кара на газ защото му е кеф.Ако бяха газта и бензина с една цена ,тогава да кажеш хората карат за кеф.Да де ама ако беше така и дори държавата да каже "който иска да кара на газ даваме му безплатно газова да си монтира" е кой ще се занимава с глупости,ще каже за какво ми е като нямам кяр от тази работа.В други държави доколкото знам има данъчни облекчения за колите на газ (или метан най-вече) и хората ще си кажат добре нали ще пазя околната среда това е готино :)А тука нищо всеки се чуди как да се придвижва без да остави за това половината си заплата..


Потребителски аватар
AE86
Мнения: 1076
Регистриран на: Вто 27 окт 2009 12:22
Автомобил: Jetta mkII
Двигател: PN 1989
Местоположение: Русе

Re: Аudi TT

Мнениеот AE86 » Пон 10 окт 2011 10:07


Правилно колега.Ако си забелязал първият ми пост в темата ще осъзнаеш,че съм казал същото :) Всеки сам си решава как да кара и какво му е по джоба.За околната среда става въпрос все пак :mrgreen:

П.П. и пак съм на мнение,че такава кола не трябва да се кара на "Синьо" :обичам ви



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта