настройка на фобос 4

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
muns61
Мнения: 7965
Регистриран на: Чет 01 юли 2010 8:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: pleven

Re: настройка на фобос 4

Мнениеот muns61 » Вто 16 яну 2018 21:52


Ако детайлът, който се разпробива, е закрепен добре в неподвижно менгеме и патронникът на бормашината не бие.




mike1111
Мнения: 3
Регистриран на: Сря 15 ное 2023 13:18
Автомобил:
Двигател:

Re: настройка на фобос 4

Мнениеот mike1111 » Вто 09 апр 2024 13:21


Здравейте искам да ви питам с фобос 1 съм и искам да си направя автоматична настройка и после настройка по графика, но първо трябва да направя началните настройки (начална конфигурация и автоматични настройки). Няма много инфо и подробно разяснителни видеа в нета как става и затова искам да се допитам до вас, ако някой си е играл със софтуера и знае за какво става въпрос, за да направя точната конфигурация нужна за настройките после. Ето едно от малките видеа, който успях да откриия за стъпките, но не е много ясно https://www.youtube.com/watch?v=-BEUAs7VSdI. Та въпросите са са ми следните: при началната конфигурация ми иска типа газови инжектори и на колко мм. са разпробити дюзите. Инжекторите са Rail Black Body 3 Ohm (3.2ms), но откъде да знам на колко е диаметъра на дюзите? Следващото стъпка 5 какво сте писали при обороти? Вход на обороти: бобина или сензор слаб сигнал, алтернативен източник и съотношение на импулсите1:1 или 2:1? При стъпка 6 от къде да знам колко килома е сензора за вода 4.7италиан романо или 2.2фобос. какво да пиша, идеи? При стъпка 7 ламбда сензорите от къде да знам колко волта са 0.1V, 0.V5, 0.8-1.6V или да получавам сигнал от obd 2.Какво според вас да отбележа? И стъпка 9 програмируен изход да е изключен, бензинова помпа, реникс емулатор, главно реле. Какво е добре да натисна?



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 168 госта