Преминаване от Ланди Рензо към друга марка?

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
Lenks
Мнения: 254
Регистриран на: Пон 14 сеп 2009 15:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Преминаване от Ланди Рензо към друга марка?

Мнениеот Lenks » Съб 11 ное 2017 19:57


Това щракнах днес. Ако не върши работа, дайте насоки. :)

Изображение
Изображение
Изображение




Муцев
Мнения: 67
Регистриран на: Пет 10 апр 2009 15:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Преминаване от Ланди Рензо към друга марка?

Мнениеот Муцев » Съб 11 ное 2017 20:41


Това мяза на старото Omegas, което може да се диагностицира сравнително леко. По това което виждам мисля, че няма да имаш проблеми с AEB POLYMER и да не ти се налага да сменяш и електроника.


Потребителски аватар
simon
Мнения: 218
Регистриран на: Пон 06 мар 2006 11:27
Автомобил: Hyundai Tucson
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: Преминаване от Ланди Рензо към друга марка?

Мнениеот simon » Пет 01 дек 2017 13:56


Здравей,колега.Карам такъв Туксон и ако искаш вярвай все едно аз съм писал мнението ти.
Абсолютно същата работа при мен преди 2-3 години едно към едно.
Джипа ми дойде с Ланди ренцо Омегаз и една неработеща дюза.Смених цялата рейка с нова Валтек-има вариант да тръгне с този компютър и оригинален софтуер за настройка.Както и да е тръгна и всичко освен разхода си беше наред.Настройвахме,настройвахме и все гори яко.Не издържах сложих си рейка с инжектори Мед и всичко се оправи:),че на пари все едно на бензин карах.
Без да омаловажам мненията на хората писали по темата,защото доколкото знам са много добри майстори,си вземи една рейка Ланди,или друга хубава,по-скъпа каквато ти препоръчват,и забравяй.
Джипа ми сега 2.0 G4GC 4x4 с ръчни скорости извънградско гори газ 10-11L/100 а градско 14-17 с нормално каране.
Пиши ми на лични да ти покажа какви неща съм му правил :)А и за други въпроси,че сме малко хора с такива.



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта