Описвайте решението на проблемите си!

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
vaskoto1
майстор Падна ли ми!
Мнения: 11995
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 16:34
Автомобил: Passat B35i
Двигател: AGG
Местоположение: София
Контакти:

Описвайте решението на проблемите си!

Мнениеот vaskoto1 » Вто 06 ное 2007 15:41


искам да помоля всеки който има въпрос по даден проблем, нека не забравя да сподели разрешаването на проблема по който е пуснал запитване.
така темата се заключва и минава към архива който може да бъде много по лесно изчистен и синтезиран с: въпрос, варианти и отговор.
забравяме да постнеме разрешението на проблема си и се появяват нови хора, изтупват праха от отдавна разрешен проблем но нефинализиран във форума и започват да съветват какво да се направи.
така че молбата ми (пак казвам) е :
моля не забравяйте да постнете решението на проблема си! така е по лесно за всички!

благодаря!

също така искам да наблегна на забележката на Sunny мисля че е много на място и призовавам всички да се замислят сериозно!



Sunny написа: Последно време прекалено често срещам в техническите форуми недообмислени коментари.
Моля ви колеги, имайте предвид че по този начин можете да вкарате някой в ненужни разходи




Потребителски аватар
vaskoto1
майстор Падна ли ми!
Мнения: 11995
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 16:34
Автомобил: Passat B35i
Двигател: AGG
Местоположение: София
Контакти:

Re: ПРОЧЕТИ!

Мнениеот vaskoto1 » Сря 01 апр 2009 9:04


също така.
когато някаква тема с някакъв въпрос от техническо естество е пусната-то тя е видяна! няма как да е пропусната!
тъй като това не е тема за "продавам джанти" и случайно клиента да се изпусне и да иде другаде, НЯМА НУЖДА ОТ ПОВДИГАНЕ!!!
коментарии от сорта:
хайде, колеги, никой ли не знае?
е айде де?
някой?
и всички производни, използвани за повдигане на техническа тема-ще довеждат до незабавното й заключване!


Потребителски аватар
vaskoto1
майстор Падна ли ми!
Мнения: 11995
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 16:34
Автомобил: Passat B35i
Двигател: AGG
Местоположение: София
Контакти:

разрешените проблеми в техническите раздели

Мнениеот vaskoto1 » Чет 30 дек 2010 23:52


уважаеми колеги.
много ви моля, недейте да се опитвате да изземате функциите на екипа на форума и да променяте заглавията на темите с проблеми, които сте разрешили на "за триене" или "кошче моля" или каквото и да е.
всеки въпрос зададен тук и отговорено му, трябва да съществува. най малкото за да може да бъде намерен от търсещите нови колеги и колежки.
преценката на това, коя тема да се изтрие и коя да се запази е в ръцете на екипа, поддържащ този форум.
ако мислите че въпроса ви е бил тъп, след като сте прочели решението му-по добре помислете преди да питате хубавичко...
нека го направиме с добро, защото има чалъм да се забрани промяната на първо мнение и тогава няма да можете дори задниците си да обършете от глупостите, които пишете...
има начин.
благодаря ви за разбирането.



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта