Каде в Пловдив има АГУ BRC или LOVATO

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
MomoRacing
Мнения: 55
Регистриран на: Нед 18 ное 2007 23:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Каде в Пловдив има АГУ BRC или LOVATO

Мнениеот MomoRacing » Сря 21 май 2008 15:27


Смятам да сложа една газова уредбичка на едно Сеат Толедо 94 та 1,8 моно инжекция ... искам да попитам каде може да намеря из нашия град такава марка газова уредба и да я монтират качествено :) Ако някой може да ме опъти на някаде ще съм благодарен :) А и ако дадете съвет коя от двете марки е по-добра за тази големина двигател ще ми бъде от полза :wink:




Потребителски аватар
plamen032
Мнения: 763
Регистриран на: Нед 23 юли 2006 16:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот plamen032 » Сря 21 май 2008 18:59


на газстанцията на околовръстното на Тракия момчетата са страшно добри.... 2 пъти ми се е налагало да ходя при тях и двата пъти останах доволен от качеството на услугите и цените за работата..


Потребителски аватар
ligustrum
Мнения: 510
Регистриран на: Пет 21 мар 2008 23:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот ligustrum » Сря 21 май 2008 19:01


колега здравей :D аз сложих моята с/у кино Гео Милев.там има едно малко магазинче продажба и отзад имат монтаж.майстора скоро го хвалих в една тема по на долу.според мен е един от най добрите в града,като квалифицираност.при него съм ходил и с служебни коли и приятели съм пращал всички са доволни :lol: аз също съм доволен от моята,макар и да и е рано за проблеми(3 мес.)те ми препоръчаха brc защото при ловато все повече се срещат китайски и др. варианти mhihi иначе моята е BRC оригинална с 26лит. бутилка 400стотака-перфект :D


Потребителски аватар
spirof
Мнения: 420
Регистриран на: Сря 25 яну 2006 19:34
Автомобил: Audi A4 B5
Двигател: ADR 1998
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот spirof » Сря 21 май 2008 22:08


колега поставяш много сложен въпрос
в момента всички газаджии "майстори" и майстори са под пара-яку бачкане
ако искаш подсети ме утре да ти дам телефона на един човек който си разбира от работата и по мое наблюдение работи много добре
а както каза по горе Пламен,Красьо-на паркинга на жп гарата в тракия работи чудесно и ще ти я направи
Таньо Видев-сервиза на ланди ренцо също барат добре,
Наско-срещу новата сграда на пловдивския уни /до сервиз ситроен/
Николай - сервиза на стар газ в двора на завод рекорд


Потребителски аватар
veselin111
Мнения: 119
Регистриран на: Сря 16 яну 2008 21:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот veselin111 » Чет 22 май 2008 0:06


здравей колега, аз си сложих ЛОвато днес в ето този сервиз: http://magnumbg.com/index.htm , Мъжът който работи там е много любезен и ми обясни някой неща. Всичкоеоригинално италианско и ми взе 410лв включително със преглед. Аз съм доволен!!! - засега :D


Потребителски аватар
MomoRacing
Мнения: 55
Регистриран на: Нед 18 ное 2007 23:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот MomoRacing » Чет 22 май 2008 14:12


Благодаря ви много колеги за многото предложения, ще мина да видя през 2-3 от посочените места и ще сложа една уредбичка, че тоя бензин на 2,50 нещо не ме радва макар и да съм много скиптично настроен към газовите уредби ! Багодаря ви пак за съдействието :wink:


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re:

Мнениеот vucata » Пет 18 фев 2011 14:40


veselin111 написа:здравей колега, аз си сложих ЛОвато днес в ето този сервиз: http://magnumbg.com/index.htm , Мъжът който работи там е много любезен и ми обясни някой неща. Всичкоеоригинално италианско и ми взе 410лв включително със преглед. Аз съм доволен!!! - засега :D


Темата е доста стара, но да попитам и аз, още ли съществува този човек, или....Защото като гледам цените и като ги сравнявам с тези в София, то си има близо 500лв разлика....Газов инжекцион за 460лв... :олелеее


BG_POLICE
Мнения: 750
Регистриран на: Нед 05 юли 2009 14:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Re:

Мнениеот BG_POLICE » Пет 18 фев 2011 14:46


vucata написа:
veselin111 написа:здравей колега, аз си сложих ЛОвато днес в ето този сервиз: http://magnumbg.com/index.htm , Мъжът който работи там е много любезен и ми обясни някой неща. Всичкоеоригинално италианско и ми взе 410лв включително със преглед. Аз съм доволен!!! - засега :D


Темата е доста стара, но да попитам и аз, още ли съществува този човек, или....Защото като гледам цените и като ги сравнявам с тези в София, то си има близо 500лв разлика....Газов инжекцион за 460лв... :олелеее[/quote

Колега не си разбрал :) Това не е уредба газов инжекцион, обикновено АГУ, пригодено (най-верояно) с плочка и евнтуално ламда емулатор за да може да работи и на инжекционови автомобили с метални всмукателни колектори (може и с пластмасови, но рискуваш да стане салата под капака mhihi )


don4o.ood
Мнения: 77
Регистриран на: Нед 14 мар 2010 7:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: plovdiv

Re: Каде в Пловдив има АГУ BRC или LOVATO

Мнениеот don4o.ood » Пет 18 фев 2011 14:49


аз съм Г.И от магнума и съм доволен 15к съм минал 2.3v5 bora добри цени ка4ествен монтаж квото е да стане тои знае


BG_POLICE
Мнения: 750
Регистриран на: Нед 05 юли 2009 14:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Каде в Пловдив има АГУ BRC или LOVATO

Мнениеот BG_POLICE » Пет 18 фев 2011 15:10


don4o.ood написа:аз съм Г.И от магнума и съм доволен 15к съм минал 2.3v5 bora добри цени ка4ествен монтаж квото е да стане тои знае


Колега каква марка ГИ ти монтираха на Бората и на каква цена? Колко разход ти дава?


gti_girl
Мнения: 1
Регистриран на: Пон 10 окт 2011 7:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: plovdiv

Re: Каде в Пловдив има АГУ BRC или LOVATO

Мнениеот gti_girl » Пон 10 окт 2011 7:45


Някой може ли да ми каже нещо за тези момчета с газовите уредби в омникар. Сайта им изглежда много добре.
Въпросът ми е дали става? това е сайтът им http://www.autogas.bg/


landir
Мнения: 240
Регистриран на: Чет 22 апр 2010 23:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: plovdiv

Re: Каде в Пловдив има АГУ BRC или LOVATO

Мнениеот landir » Пон 10 окт 2011 14:29


gti_girl написа:Някой може ли да ми каже нещо за тези момчета с газовите уредби в омникар. Сайта им изглежда много добре.
Въпросът ми е дали става? това е сайтът им http://www.autogas.bg/

Пич ще забравиш в кой форум с какъв ник си се регистрирал!!!Спри със скритата реклама. scare


Потребителски аватар
Курт Деликуртев
предупреждение за БАН
Мнения: 2116
Регистриран на: Нед 17 сеп 2017 12:40
Автомобил: Passat Variant 2001
Двигател: AWT
Местоположение: Филибето майна/ Щурград

Re:

Мнениеот Курт Деликуртев » Вто 02 яну 2018 23:10


plamen032 написа:на газстанцията на околовръстното на Тракия момчетата са страшно добри.... 2 пъти ми се е налагало да ходя при тях и двата пъти останах доволен от качеството на услугите и цените за работата..


Аз от този сервиз определено НЕ СЪМ ДОВОЛЕН!

Отидох с новомонтирана уредба БРЦ и оплакване висок разход!

Приемчикът се качи с компа в колата ми и след една обиколка се върнахме обратно. Там чак ми обясни, че вдигнал РАЗХОДА по време на карането, щото така трябвало. Аз като клиент останах като гръмнат, отивам да ми намали разход, той ми го вдига!!!

Там никога повече няма да отида.


Потребителски аватар
plamen032
Мнения: 763
Регистриран на: Нед 23 юли 2006 16:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Каде в Пловдив има АГУ BRC или LOVATO

Мнениеот plamen032 » Съб 10 фев 2018 19:45


От 2008 до 2018 бая вода се изтекла... Доста майстори са се сменили...



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта