Обикновена газ на кола с пластмасови колектори?

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
btkmobail
Мнения: 395
Регистриран на: Пет 07 дек 2007 19:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот btkmobail » Чет 12 юни 2008 9:46


siso92 написа:Еееех,колеги,виках да ми дадете кураж ,да си прецакам количката,ама нейсе!Момчета,на тоя бензин не се издържа,секи ден минавам 75-90км-писна ми;знам,че като се бъзикаш с колата си-ядеш дървото,ама к'во да се прави.Пожелайте ми успех,а на вас -безаварийно!
пп Все пак чакам някой да каже ,че е доволен и без ГИ.


И аз бях пред същатата дилема, но като пресметнах риска и сложих ГИ!!!
Първо разхода ми е 1:1 с този на бензин!
Второ разлика във вървежа няма!!!
Трето и най-важното икономията е майка на мизерията!!!Мога да ти дам кординатите на фирмата в която си сложих ГИ за 1150лв!!!Така или иначе все някога ще ти гръмнат колекторите,а те предполагам знаеш колко струват!Да не говорим,че ГИ можеш да си го преместиш на следвашата кола или най-малкотот да го продадеш за 500-600лв!
Успех!




polo95
Мнения: 89
Регистриран на: Пет 06 юни 2008 20:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот polo95 » Пет 13 юни 2008 2:28


Тааа ръгаш некоя хубава сутрин на 1-ва след това 2-3, някой друг завой и си в "Тракия" отзад има една газстанция, която целият град я знае от много години е точно до автобусното депо, там пред гаЗстанцията има един чисто новичак сервиз без капка масло с голем надпис BRC, търси Янко - той е твоя човек.
P.S. На никой реклама не правя, просто момчетата знаят закакво става дума.


siso92
Мнения: 327
Регистриран на: Сря 26 сеп 2007 9:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот siso92 » Пет 13 юни 2008 8:16


polo95 написа:Тааа ръгаш некоя хубава сутрин на 1-ва след това 2-3, някой друг завой и си в "Тракия" отзад има една газстанция, която целият град я знае от много години е точно до автобусното депо, там пред гаЗстанцията има един чисто новичак сервиз без капка масло с голем надпис BRC, търси Янко - той е твоя човек.
P.S. На никой реклама не правя, просто момчетата знаят закакво става дума.

Мерси,колега!От Тракия съм и знам за кво ми говориш.


siso92
Мнения: 327
Регистриран на: Сря 26 сеп 2007 9:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот siso92 » Пет 13 юни 2008 8:18


btkmobail написа:
siso92 написа:Еееех,колеги,виках да ми дадете кураж ,да си прецакам количката,ама нейсе!Момчета,на тоя бензин не се издържа,секи ден минавам 75-90км-писна ми;знам,че като се бъзикаш с колата си-ядеш дървото,ама к'во да се прави.Пожелайте ми успех,а на вас -безаварийно!
пп Все пак чакам някой да каже ,че е доволен и без ГИ.


И аз бях пред същатата дилема, но като пресметнах риска и сложих ГИ!!!
Първо разхода ми е 1:1 с този на бензин!
Второ разлика във вървежа няма!!!
Трето и най-важното икономията е майка на мизерията!!!Мога да ти дам кординатите на фирмата в която си сложих ГИ за 1150лв!!!Така или иначе все някога ще ти гръмнат колекторите,а те предполагам знаеш колко струват!Да не говорим,че ГИ можеш да си го преместиш на следвашата кола или най-малкотот да го продадеш за 500-600лв!
Успех!

От Пловдив съм.Ако дадеш координати в Пловдив-много благодарско!


Потребителски аватар
L&R
Мнения: 9371
Регистриран на: Чет 09 юни 2005 15:19
Автомобил: CCC
Двигател:
Местоположение: coffeeforums.bg
Контакти:

Мнениеот L&R » Пет 13 юни 2008 8:19


Неразумно е на пластмасови колектори да се слага обикновенна газова уредба, ГИ паднаха и при разликата газ/бензин се избиват за година макс.
Та какъв е смисъла :roll: да играеш руска рулетка с газта :wink:



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта