Нивомер BRC, не пълни колкото трябва.

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
drakano
Мнения: 225
Регистриран на: Съб 05 май 2007 13:15
Автомобил: S6 2.2TQ ABT
Двигател: AAN
Местоположение: София
Контакти:

Нивомер BRC, не пълни колкото трябва.

Мнениеот drakano » Чет 17 юли 2008 15:33


От известно време имам проблем с това, че бутилката ми не се пълни до горе.От 40л. бутилка пълни 26л. а не 32л. както трябва да е.По препоръка от колеги от форума завъртях бутилката на горе, но проблема пак си го има от време на време.Ония в BRC ми казаха елате и си пригответе евентуално 150лв. ако нивомера ви е повреден...............
Първо те могат да ме излъжат от раз дали е изгорял или не, аз какво разбирам от "нивомери" и да се изръся 150лв. ей така.
Разбирачи ми казаха, че вътре имало някакъв поплавък и трябвало да се закриви пръчката по която върви самия той. Но това ми изглежда опасно да отварям бутилката и да се правя на майстор.Отделно то са некви медни тръбички около бутилката и не искам да напъвам за да не счупя нещо.Дайте съвет как да го оправя този дребен проблем.




Потребителски аватар
santo_trafficante
Мнения: 7159
Регистриран на: Сря 21 дек 2005 11:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот santo_trafficante » Чет 17 юли 2008 16:13


тея в БРЦ в Дружба са си ебали капаците :twisted:
имам час да ми оправят колата :twisted:
след 160км на горе вкл. на бензин
малко по сериозно изрязване и съм на бензин

записах си час и ги предупредих че ако не се оправи колата като хората ще се разправяме...
големи тупани са :twisted: мислят си че са фанали бога за шлифера


Потребителски аватар
The_Machine
Мнения: 3558
Регистриран на: Нед 17 дек 2006 20:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот The_Machine » Чет 17 юли 2008 19:54


Щом не смееш да пипаш ако искаш заповядай да видя дали мога да помогна :)


Потребителски аватар
kamo
Мнения: 164
Регистриран на: Пет 16 фев 2007 10:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот kamo » Пет 18 юли 2008 11:15


И аз имах същия проблем колега. Наистина се оказа поплавъка. Когато се качва нагоре като пълниш, затваря клапана преди да стигне най-горната си точка. С малко закривяване се оправя. Аз не се осмелих сам да пипам и отидох да ми го оправят тези дето монтираха ГИ-то. Не ми струва пари, защото си е гаранционно обслужване.



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 167 госта