ауди1.9 тди 110к.с.,появисе проблем!Пониакога ми пекъсва при

Печките са на мода. Дори и дизела да е по-скъп феновете му са много...
Потребителски аватар
trunner
Мнения: 1624
Регистриран на: Нед 07 яну 2007 12:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Силистра
Контакти:

Re: ходих в три сервиза в пловдив:първиа е само за дизелови

Мнениеот trunner » Пет 01 фев 2008 7:31


bom82 написа:ходих в три сервиза в пловдив:първиа е само за дизелови двигатели;вториа за ремонт на турбини;третиа за диагностика,стенд!и в трите ми казаха едно и сащо,че трябва да се свали турбината и да се почисти.искат ми 250лв,това нормално ли е!!!!!!!!

Абе човек, не знам как трябва да ти се каже кой ще ти реши проблема!!! Поне 3 пъти ти казаха - иди при Комбито–тди, Комбито–тди, Комбито–тди... не четеш ли, не искаш да разбереш ли...? Ама всъщност иди на още три пловдивски сервиза, свали турбината, набий там едни пари и накрая като не се оправи прочети пак темата :evil: . Хем питаш хем не чуваш какво ти се говори!
Комбито–тди, Комбито–тди, Комбито–тди, Комбито–тди...




bom82
Мнения: 11
Регистриран на: Сря 30 яну 2008 9:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

здравеи те реших си проблема

Мнениеот bom82 » Съб 02 фев 2008 9:08


ходих да ми прочетат грешките .оказа , че има натрупани грешки от някакъв дачик,който е отчел ниско налягане в трабата от интерколера кам турбото.и ми казаха ,че трябва да сменя датчика.обаче аз се поогледах по тази тръба и случаино забелязах ,че една от скобите е много хлабава.притегнах я и всички останали също.и сега нямам проблеми.явно се е губило налягането от тази хлабава скоба !


bom82
Мнения: 11
Регистриран на: Сря 30 яну 2008 9:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

ходих да ми прочетат грешките .оказа , че има натрупани греш

Мнениеот bom82 » Съб 02 фев 2008 9:12


ходих да ми прочетат грешките .оказа , че има натрупани грешки от някакъв дачик,който е отчел ниско налягане в трабата от интерколера кам турбото.и ми казаха ,че трябва да сменя датчика.обаче аз се поогледах по тази тръба и случаино забелязах ,че една от скобите е много хлабава.притегнах я и всички останали също.и сега нямам проблеми.явно се е губило налягането от тази хлабава скоба !


Потребителски аватар
Ventoman
Мнения: 980
Регистриран на: Чет 20 яну 2005 18:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: ходих да ми прочетат грешките .оказа , че има натрупани

Мнениеот Ventoman » Съб 02 фев 2008 9:40


bom82 написа:ходих да ми прочетат грешките .оказа , че има натрупани грешки от някакъв дачик,който е отчел ниско налягане в трабата от интерколера кам турбото.и ми казаха ,че трябва да сменя датчика.обаче аз се поогледах по тази тръба и случаино забелязах ,че една от скобите е много хлабава.притегнах я и всички останали също.и сега нямам проблеми.явно се е губило налягането от тази хлабава скоба !


Евала ! Правилно си постъпил . Първо се оглежда за за малки нередности и после се дават пари по майстори ! Много пъти ми се е случвало , Голям и неразрешим проблем за много сервизи да се окаже нещо подобно като във твоя случай ! А и по този начин съм опрявал колите на няколко колеги от форума още по телефона .


Потребителски аватар
angel71
Мнения: 64
Регистриран на: Вто 04 дек 2007 10:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Карлово

Мнениеот angel71 » Съб 02 фев 2008 12:44


dani_94 написа:Пич, като те слушам, почвам вече да се дразня...
Тук няма такива умници като теб, и затова не ходи до Карлово, а си иди в многото сервизи в Пловдив, да ти удерат 16 кожи от гърба и пак да ни дойдеш на дедовия, защото не са могли да ти оправят колата...

Повече нямам думи за теб... Ходи кадето знаеш...
Абсолютно съм съгласен с теб :handshake


Потребителски аватар
Ventoman
Мнения: 980
Регистриран на: Чет 20 яну 2005 18:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Ventoman » Съб 02 фев 2008 13:57


angel71 написа:
dani_94 написа:Пич, като те слушам, почвам вече да се дразня...
Тук няма такива умници като теб, и затова не ходи до Карлово, а си иди в многото сервизи в Пловдив, да ти удерат 16 кожи от гърба и пак да ни дойдеш на дедовия, защото не са могли да ти оправят колата...

Повече нямам думи за теб... Ходи кадето знаеш...
Абсолютно съм съгласен с теб :handshake


Абе вие големите майстори от Карлово и Монтана почнахте вече да се самозабравяте . Аи осъзнаите се малко ! Дразните с коментарите си вече . Дани вече го насраха в ауди форума , и пак продължава .

Ето темата .

http://audibg.com/index.php?showtopic=33930

Нека погледнем малко и пред история . Кой е Дани 94 ?

За него можем да научим от тук :

http://audibg.com/index.php?act=Search& ... type=posts

За що пък и не разгледаме и как е влязъл във форума .

Това му е първият пост , човека се научил на колко да си помпа гумите !

http://audibg.com/index.php?showtopic=1 ... ntry173978

Ето и още няколко негови теми : (разгледайте всички , ще ви стане интересно )

http://audibg.com/index.php?showtopic=1 ... ntry181652

http://audibg.com/index.php?showtopic=1 ... ntry186550

http://audibg.com/index.php?showtopic=1 ... ntry210700

Разгледайте сами , ще ви стане интересно .

А по отношение на комбито тди може да рагледате тук :

http://forum.vwclub.bg/search.p ... ombito-tdi

Ето и първият му пост във форума .

http://forum.vwclub.bg/viewtopi ... ht=#318607


Добре че бях аз та да поднаучат нещо как се оправят тея помпи . Тук е мястото да кажа че моята и тяхната работа по отношение всеки един ремонт , нямат нищо общо ! Тва че комбито като си е говорил с мен по скаипа и ме е питал нещо и не съм му отговорил или квото и да е , това е защото не съм преподаватет . Та сами всички виждате вече кви саморекламни майстори са .

Дори съм поправял грешките им . Ако не се притесяват изпатилите да си кажат а не да малчът . Единия колега беше с пассат , дет комбито тди не му виждал центровката , и още едно момче с ремонтиран ел. блок пак при него . Като отворих ел. блока , лака по намотките на бобината , беше по бял от табешир ..........


Колеги дразните вече . Обърнахте форума на рекламно бюро (като се саморекламирате ) и онлайн сервиз , под формата на приемчици .

Едно време влизах с кеф във форума , да си поразгледам , и като видя някой човек с въпрос , да споделя знанията си . Ма попивки като вас , четейки и превърнали се в големи рабичаи е***ха мамата на форума .

Влизам и кадето и да отворя чета отиди при комбито тди в карлово (онзи с резисторите наречени пвербокс с 500% надценка) , или отиди при дани от мантана .

Досадни сте , повярваите !


Потребителски аватар
trunner
Мнения: 1624
Регистриран на: Нед 07 яну 2007 12:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Силистра
Контакти:

Мнениеот trunner » Съб 02 фев 2008 17:34


:039:


Потребителски аватар
dani_94
Мнения: 703
Регистриран на: Чет 01 юни 2006 8:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Монтана
Контакти:

Мнениеот dani_94 » Съб 02 фев 2008 20:09


След като келеша от София, вентоман, ни представи с комбито, а след някой ден ще започне да представя по този начин, да кажем и ifidik от Варна, защото Бургазлий и Варненлий не идват до София да им оправя той колите и му вземат от печалбата..., нека го представя и аз кой беше той, само че без такива доказателства, защото първо той си изтри мненията, а след това и помоли модератор да му изтрие темите които го злепоставяха...
Та на кратко: Точно преди 1 година, той пусна тема, че колата му прекъсва и мени оборотите... Ходил в Супер Дизел и му изкали 700лв. но той след няколко дни реши да свали ел.блока на помпата и да го види от вътре какво представлява... Даже на Пейнт, беше заградил и питаше кое за какво е и това как трябва да се постави че на 1 и 2 предавка му пали гумите... Ники от Франция му обясни какво да направи и той пусна следващото съобщение, че след 1 месец ще си купи лаптоп и че ще стане майстор #1, и така и стана, след 10 месеца/мога и да ви го постна това/ той се похвали че е изкарал 2000 лв. за месец... от такива като вас, а в темите и мненията на нас с комбито-тди може да прочетете че главно помагаме и насочваме хората каде да отидат и кой да им помогне, а не да се лутат по сервизите с големи реклами... Сега ще си призная и това, че съм пратил на лично доста хора при въпросният вентоман, и мисля че е по добре да ходят при такива хора като Мишо, Виктор и вентоман/нарочно го пиша винаги с малки букви/, а не да ходят в Супер Дизел и други сервизи да им дерат кожата и да не им оправят колите...

Повече не искам да говоря, и към този съформиец минавам на мисълта... УБИЙ ПРОСТАКА С МЪЛЧАНИЕ, защото той не е осъзнал какво е било до сега...

Успех и здрави коли на всички съформийци...


Потребителски аватар
MMT2
Мнения: 8
Регистриран на: Чет 14 юни 2007 12:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот MMT2 » Съб 02 фев 2008 20:19


Алооооо бюро справки ли е?? Дайте ми адреса на VW клуб?!?
тииииит: "Моля обърнете се към kombito-tdi... "

Алоооооооо бюротооооооооо взе да ми писва!!!!!!!! Не ми се слуша постоянно едно и също...
Искам информация! Не търся рекламна агенция...


Алоооо бюро справки ли е?? Дайте ми адреса на VW клуб?!?
тиииитт: "Дани94 на телефона"... или си ебете майката по майстори или идете в карлово друг да ви ебе майката...!!" :!:

Айде у левооо...Честно взе да ми писва да чета една МЪРЛЯВА реклама в иначе прекрасния ни VW форум....

Ало разбирачев! Дани 94... Сега слушай внимателно!
Напомпи си гумите на 2,3 атмосвери, а после си наври маркуча там дето слънце не огрява и помпи докато по ВАГ кома се изпише "ПЕдЕРАСТ"...КАжи ми ве КЕЛЕМЕ? Честно как може да си толкова смотан? Не разбираш ли, че си един ТЪП примат в и-нет.... Ти ве путко детска боледувала от трипер,сифилис и гъбчки едновременнно, как може да си толкова ПрОСТ и гладкото ти като пластмасов капак на ТДИ мозъче да си мисля, че може да дава наклон на хуя на хората и ДОРИ да им държи тон??? Кажи ми чеснууууу как гладкомускулната ти мозъчна тъкън може да упреква някой и едва ли на му заповядва къде да отиде да отиде да му преебат допълнително колата.... И как това го постигаш чак от монтана... Не усещаш ли, че в един момент премина всички граници и вече много хора не издържат наглото ти и просто отношение към всички във форума?!?!

Дани-лайняни... Виж ся къв е моя съвет... Значи запали си умрялата нафтова печка, която гасне на 2000 оборота и върви до Карлово да си направиш една тройка с Комбито?!? Защо тройка ли? Ами защото си толкова безполезен, че дори аналноподатлива личност като Комбито_ТДИ няма да ти се изкефи на помпичката ти... Не ве леккк...вижж сетих са...за да не си напълно аут и да гледаш как някой циганин шиба комбито_ТДИ те съветвам да си нетегнеш малко повече турбинираната дупара и започни да си играеш с кабелчето на ВАГ кома...

Дании94...Сериознооо браттт от нерви докати ти чета тъпите и нагли коментари във форума взе да ми се бели члена, в един момента няма да издържа и ще дойда до Монтана да ти напомпя не само гумите на колата, ами и грозната ти тиква с шутове..... Разбра ли ве МИСТЪР КОМПЕТЕНЦИО НАСРАН!!!



П.П
Съжалявам колеги...Моята граница просто беше премината...Благодаря на всички, помогна ли ми в този форум, за покупките които съм направил и доброто отношение....


Потребителски аватар
Ventoman
Мнения: 980
Регистриран на: Чет 20 яну 2005 18:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Ventoman » Съб 02 фев 2008 20:24


А веее куре , къткай си кокошките на село и си трай . Що като си отремонтирах помпата никой не ми каза кое точно как трябва да бъде бе келеш . Изтрил съм си мненията заради путки като вас . Щот комбито стана голям всезнаико . Баща ми беше монтьор на времето и съм се въртял и помагал от 12 годишен . На 15 знаех това което и баща ми знаеше . От както си купих вентото и реших да се развивам в областа на дизеловите автомобили , съм прочел толкова литература колкото ти не си прочел от както си се родил бе селянин ! С това се доказвам и днес . Ако може модераторите да ни видят личните съобщения щи се види че на никого които е писал във форума не съм му писал да си предлагам услугите , а вие и в темите пишете . Мизерници . Всеки закъсъл и писал тук го имата за потенциален клиент , и за тва само пишете " да не сте ми ядяли хляба " и прочие . Накаде сред мненията ми да четеш такива думи ?
От глад ли умирате по карлово и по монтана та по сто пъти си повтаряте никовете във форума ?

При мене идват хора от цяла България , бе келеш . На тебе ли трябва да ти давам отчет ?

и не знам защо мешаш други хора който не съм споменавал . Щом не съм ги споменал , значи не са в списака в който сте вие .

бахти селското копеле ....................


Потребителски аватар
Ventoman
Мнения: 980
Регистриран на: Чет 20 яну 2005 18:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Ventoman » Съб 02 фев 2008 20:35


И да порчертая , думите който беше казал комбито тди , на колега от форума ( кото дойде при мен че комбито му беше оакал колата ) по мои адрес , никога няма да ги забравя и винаги ще си нося омразата към него .


:039: :039: :039: :039: :039:


Потребителски аватар
golfer
The Мaster of PERNIK TUNING performancе
Мнения: 7369
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 9:55
Автомобил: Gandalf the Grey
Двигател: 368kw LPG
Местоположение: oberbayern
Контакти:

Мнениеот golfer » Съб 02 фев 2008 22:40


направо сте се престарали с обидите!!!
проблема на колегата е решен.
изкарвайте си кирливите ризи на ЛС!



Върни се в “Дизелови агрегати”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bongoo, deqnak__ и 45 госта