Помогнете!! ГОЛФ 4 1.9 TDI 90 кс-НЯМА СИЛИЦИ:((

Печките са на мода. Дори и дизела да е по-скъп феновете му са много...
va4opi4a
Мнения: 13
Регистриран на: Пон 18 юни 2007 21:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Враца

Помогнете!! ГОЛФ 4 1.9 TDI 90 кс-НЯМА СИЛИЦИ:((

Мнениеот va4opi4a » Пон 04 фев 2008 16:35


Проблема ми е доста сходен с на много колеги от саита!но все пак аз ще го сподела със ваз ако може да помогнете:)Като вдигна на 3000 оборота и колата забива муцуна и турбото отказва,колата влиза В сервизен режим.Като изключа и после запаля се оправя докато не стигне пак 3000 оборота.Значи днес ходих В СУПЕР ДИЗЕЛ и там ми направиха пълна диагностика и ми казаха че турбото ми е за ремонт-показвало свръх налягане и трябвало да се почисти и ми казаха да ида в реал-турбо. Та мисалта ми е да и давам ли да ми бърникат в турбото??? има ли вероятност да е друг проблема? Катализатора съм го избушил сменил съм всички филтри,с един приятел си разменихме за малко Клапан N75 и пробвах колата и пак не иска да върви огледал съм вакумните маркучета




va4opi4a
Мнения: 13
Регистриран на: Пон 18 юни 2007 21:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Враца

Мнениеот va4opi4a » Пон 04 фев 2008 16:44


Грешката която ми дава е LADE DRUCK REGEL DIFERENZ нещо подобно беше може и да съм объркал някоя буква:)


Потребителски аватар
kombito-tdi
Мнения: 889
Регистриран на: Съб 16 сеп 2006 20:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: КАРЛОВО ЧИП++
Контакти:

Мнениеот kombito-tdi » Вто 05 фев 2008 1:54


сега с риск да ядосам мноооо дребни ора ще ти кажа отиди при дани_94 от монтана тои може да ти направи професионална диагностика на колата и да и вьрне силите .лично аз сьм виждал как бмв 325 тдс с проблем като твоя след негова намеса ''полудя'' не мои да се укроти кьрти асвалта


Потребителски аватар
Ventoman
Мнения: 980
Регистриран на: Чет 20 яну 2005 18:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Ventoman » Вто 05 фев 2008 23:48


kombito-tdi написа:сега с риск да ядосам мноооо дребни ора ще ти кажа отиди при дани_94 от монтана тои може да ти направи професионална диагностика на колата и да и вьрне силите .лично аз сьм виждал как бмв 325 тдс с проблем като твоя след негова намеса ''полудя'' не мои да се укроти кьрти асвалта


Давайте го да го правим бегачка на божурище :lol:



Върни се в “Дизелови агрегати”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Naik 84 и 54 госта