пасат б 5.5 авф проблем с ускорението

Печките са на мода. Дори и дизела да е по-скъп феновете му са много...
novatora
Мнения: 1066
Регистриран на: Чет 22 ное 2012 12:34
Автомобил: vw passat b5.5
Двигател: AVF 2001
Местоположение: Петрич
Контакти:

Re: пасат б 5.5 авф проблем с ускорението

Мнениеот novatora » Вто 01 апр 2014 15:54


Не се присмиват просто тука във форума обичат тънко да се шегуват понякога. Иначе вакумите ги погледни. Малко да се губи и колата е по мудна.




myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: пасат б 5.5 авф проблем с ускорението

Мнениеот myrshavija » Вто 01 апр 2014 16:04


il4oti написа:Не сте прави да ми се присмивате,книжка имам от 10 години,но това в първата ми дизелова кола,и не съм запознат,и заради това питам за всяко едно нещо,не ме нападайте така,всеки един от вас е бил до известна степен не толкова грамотен към дизеловите агрегати. :banghead
А какво да правим? Да ти се радваме и да пляскаме с ръце за това, че очакваш някой дистанционно да прецени дали колата ти е наред, дали "ускорява добре", каквото и да означава това. При това след като казваш, че при диагностиката не е установен проблем. Казваш, че нямаш опит, но това не е оправдание да искаш диагностика с кристална топка от разстояние след като тази с компютъра на място не е показала очакваните от теб грешки или проблеми. Вместо да се хвалиш, че имаш книжка от 10г, което само по себе си не е повод за хвалба, опитай се да се замислиш - какво очакваш с пускането на тази тема! Ако пък не успееш нищо да измислиш, обърни се към някой близък или приятел, който да го измисли вместо теб!


Потребителски аватар
il4oti
Мнения: 94
Регистриран на: Съб 30 яну 2010 22:35
Автомобил: passat b5.5
Двигател: 1.9 avf 2002
Местоположение: veliko tyrnovo

Re: пасат б 5.5 авф проблем с ускорението

Мнениеот il4oti » Вто 01 апр 2014 16:12


Не се хваля от кога съм правоспособен,а просто исках да споделя това мое впечатление,и не съм искал с кристална топка някой да ми разрешава проблема,а относно диагностиката ми е правена в авточойс(vw) велико търново.Ако сам подразнил някои с нещо или обидил, нека тогава господата модератори,да заключват темата. :flag_bulgaria


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: пасат б 5.5 авф проблем с ускорението

Мнениеот myrshavija » Вто 01 апр 2014 16:28


Просто напиши какво очакваш!


Потребителски аватар
Тодор.Андонов
Мнения: 9
Регистриран на: Сря 25 юли 2018 21:24
Автомобил: VW Passat 1 9 TDI 131ks 4motion
Двигател: AVF 2001
Местоположение: Търговище

Re: пасат б 5.5 авф проблем с ускорението

Мнениеот Тодор.Андонов » Нед 09 дек 2018 16:54


Здравейте, докато си карам градско и при излизане извън града колата губи мощност.Газ до долу дига 100,110 най много и дотам на 5 предавка.Отбивам в страни гася,паля я на ново оправя се на таблото не светва никаква лампа която да покаже някакъв признак за неизправност...единствено аербега свети лампата.Някой ако е имал такъв проблем ще съм много благодарен ако сподели.Колата е Пасат 5.5 1.9 TDI AVF 131 коня.



Върни се в “Дизелови агрегати”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: miro slav и 65 госта