Golf 4 1.9 TDI 98г. Светеща Airbag лампа

Печките са на мода. Дори и дизела да е по-скъп феновете му са много...
Потребителски аватар
Doomien
Мнения: 3
Регистриран на: Пет 10 фев 2017 14:06
Автомобил: VW Golf MK4
Двигател:
Контакти:

Golf 4 1.9 TDI 98г. Светеща Airbag лампа

Мнениеот Doomien » Сря 04 окт 2017 16:18


Здравейте приятели! Имам Golf MK4 1.9 TDI 116hp. 1998г. и следният проблем: От известно време насам ми светна на оборотомера лампата на еърбега (преди светкаше, когато седалката е прекалено близо до волана). Ходих да е изчистя,но след това пак светна и така си стои,не съм е барал,защото тази еърбег част не е по моите възможности. Някои ми казват,че може да е изскочила буксата под седалката,ако е била местена рязко,други казват,че е вече стара и прави номера.. Нов съм във форума и се извинявам ако е писано по темата и преди това,но искам да попитам колегите които са се сблъсквали с този проблем какво излезе при тях и да ми препоръчате сервиз в Пловдив област по тази част. Мисля,че е доста трудно защото по YouTube гледах ,че се вдигат седалките и доста други сложности.Ще съм ви благодарен,ако споделите опита си с мен!Благодаря! :love.vwclub




Потребителски аватар
Milanski
Мнения: 422
Регистриран на: Пон 25 фев 2008 15:20
Автомобил: VW Golf 4 110
Двигател:
Местоположение: София

Re: Golf 4 1.9 TDI 98г. Светеща Airbag лампа

Мнениеот Milanski » Сря 04 окт 2017 17:38


Прочетете с Ваг Ком грешката , ако е за този аербег в шофьорската седалка провери буксата да не е хлабава , окислена или скъсан кабел да няма ...


Потребителски аватар
Doomien
Мнения: 3
Регистриран на: Пет 10 фев 2017 14:06
Автомобил: VW Golf MK4
Двигател:
Контакти:

Re: Golf 4 1.9 TDI 98г. Светеща Airbag лампа

Мнениеот Doomien » Чет 05 окт 2017 9:31


В кои сервизи мога да срещна дадения ВагКом, не мисля,че е универсалка за всички? Препоръчайте сервиз. :bowdown Благодаря!



Върни се в “Дизелови агрегати”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 59 госта