Проблем при палене голф 4 1.9 tdi alh 2002 г РЕШЕНО

Печките са на мода. Дори и дизела да е по-скъп феновете му са много...
Zinoto
Мнения: 1873
Регистриран на: Чет 07 фев 2008 0:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Велико Търново

Re: Проблем при палене голф 4 1.9 tdi alh 2002 г

Мнениеот Zinoto » Пет 17 ное 2017 4:39


Доста са те филмирали май, а и си личи, че не разбират и действат на посоки. От къде си? Вземай си колата и не си харчи парите за глупости. Най-вероятно има нужда само от регулировка на помпата. Помпата не пуска повече милиграми, а на тях ако им показва повече милиграми отколкото са свикнали да виждат означава, че всъщност стартовата порция е по-малка и съответно лош старт.




Потребителски аватар
g-pavlov
Мнения: 157
Регистриран на: Пон 07 дек 2015 20:05
Автомобил: Volkswagen Golf
Двигател: ALH 2002

Re: Проблем при палене голф 4 1.9 tdi alh 2002 г

Мнениеот g-pavlov » Пет 17 ное 2017 17:25


От Враца съм иначе за мишиграмите така ми казват на живи дани даваше 0.88 като вдигаше и по нагоре при 83 градуса на двигатела но това не съм сигорен дали са милиграмите иначд те мисля че бяха 3.30 - 3.32 нещо такова а за центровка на помпата това стана от веднъж каква е причината примерно да я е изгубила.


Потребителски аватар
g-pavlov
Мнения: 157
Регистриран на: Пон 07 дек 2015 20:05
Автомобил: Volkswagen Golf
Двигател: ALH 2002

Re: Проблем при палене голф 4 1.9 tdi alh 2002 г РЕШЕНО

Мнениеот g-pavlov » Съб 18 ное 2017 15:54


Колеги проблема ми е решен.Цялата работа е била следната клапана който е за газовете и по-меко гасене на мотора нещо ми е правил проблем и след като запушихме две маркучета колата вече не прави така палих я доста пъти от тогава оставах я да престой и всичко е ок само трябва да запуша и самия АГР.

Ето и снимки за какво става въпрос :
Изображение

Изображение

П.п : Огромно Благодаря на всички колеги който който се отзоваха на темата ми и се опитаха да ми помогнат.



Върни се в “Дизелови агрегати”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 65 госта