1.9 TDI 1Z - Изчезва турбото?

Печките са на мода. Дори и дизела да е по-скъп феновете му са много...
Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: 1.9 TDI 1Z - Изчезва турбото?

Мнениеот Водния дух1 » Съб 14 юли 2018 11:36


kukata_pasat написа:Както написах в по горния пост почти винаги вакум маркучетата са в основата на проблемите моите(макар,че съм ги сменил) на всеки 3-4 месеца все някое в основанието на щуцера се цепи и вървежа изчезва,но вече съм и свикнал и в багажника винаги имам резервни парчета с различни размери и за 15 минути го намирам кой е и го сменям и няма ядове.

Kупувай по-скъпичкии качествени маркучи и няма да имаш ядове с години.




kukata_pasat
Мнения: 862
Регистриран на: Вто 26 яну 2016 21:30
Автомобил: АУДИ А4 Б6
Двигател: AVF
Местоположение: Плевен

Re: 1.9 TDI 1Z - Изчезва турбото?

Мнениеот kukata_pasat » Нед 15 юли 2018 19:44


Водния дух1 написа:
kukata_pasat написа:Както написах в по горния пост почти винаги вакум маркучетата са в основата на проблемите моите(макар,че съм ги сменил) на всеки 3-4 месеца все някое в основанието на щуцера се цепи и вървежа изчезва,но вече съм и свикнал и в багажника винаги имам резервни парчета с различни размери и за 15 минути го намирам кой е и го сменям и няма ядове.

Kупувай по-скъпичкии качествени маркучи и няма да имаш ядове с години.

Не мога да намеря по Плевенските пазари маркучетата които намирам са за гориво,и с такива съм ги подменил защото старите бяха с текстилена оплетка и трудно се забелязват цепнатините.


Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: 1.9 TDI 1Z - Изчезва турбото?

Мнениеот Водния дух1 » Нед 15 юли 2018 22:15


И аз отначало взех някви за 2,5 лв метъра и изкараха 2-3мес.,но после взех с текстил за 6,5лв и близо 2 г. нямам ядове. Иначе и аз имам резерва 2м в багажника-къде за излишната нафта,къде за турбото...



Върни се в “Дизелови агрегати”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 59 госта