Сеат Леон 2.0 ТДИ,кода е БКД след смяна на ангренажния ремък колата не ускорява и върви както преди това

Печките са на мода. Дори и дизела да е по-скъп феновете му са много...
hristow
Мнения: 1
Регистриран на: Нед 05 авг 2018 22:06
Автомобил:
Двигател:

Сеат Леон 2.0 ТДИ,кода е БКД след смяна на ангренажния ремък колата не ускорява и върви както преди това

Мнениеот hristow » Нед 05 авг 2018 22:51


Здравейте,поздрави за форума.
От скоро съм собственик на Сеат Леон 2.0 ТДИ,кода е БКД.Преди три дни ми смениха ремъка с всички ролки и от тогава колата не ускорява и върви както преди смяната.Според мен е центровката,но не и разбирам още на колата,особено от центроваката......
Моля ако има някой запознат и свободен колега да ми помогне ще съм мнного благодарен!Намирам се в Плевен в момента до петък вечер съм тук!Благодаря на всички предварително! :th_up




Потребителски аватар
Николай.Петров
Мнения: 41
Регистриран на: Нед 03 яну 2016 14:49
Автомобил:
Двигател:

Re: Сеат Леон 2.0 ТДИ,кода е БКД след смяна на ангренажния ремък колата не ускорява и върви както преди това

Мнениеот Николай.Петров » Пон 06 авг 2018 10:59


Звучи като недобре сменен ремък.. Тоест прескочен зъб, но и от друга страна ме учудва, защото при дизела доколкото знам няма горивна камера и белята може да стане и от 1 зъб разлика.. Но пак казвам не съм толкова запознат.. Възможно е и да е някой зъб, най добре някой майстор да погледне ангренажа. Проблем с паленето имаш ли, да пали по трудно и т.н.



Върни се в “Дизелови агрегати”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта