В момента е Пон 19 ное 2018 7:46
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria

Всички времена са UTC+02:00

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Шаблон за заглавията на теми, публикувани в този раздел!

Клубен онлайн магазин
:arrow Масла Мотул на преференциални цени
:arrow Оригинални VW масла на преференциални цени
:arrow Добавки Bardahl и Castrol

Създай нова тема  Отговори  [ 92 мнения ]  Отиди на страница Предишна 13 4 5 6 7 Следваща
Автор Съобщение
Мнение Заглавие: Re: морги в които има части за широко/корадо Публикувано: Пон 01 окт 2012 14:02 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Пичове,днес видях едно Сироко качено на рапатрак.Спрях до шофьора и го питах дали се продава но той каза ,че отива за скрап :( ,попитах го каде ще карат колата и каза,че в металснап на военна рампа,а колата беше в сравнително добро състояние здраво купе,фарове,стопове,ГТ пакет ,а бе доста ценни неща има ще се обадя ако може да забавят мачкането някой ако реши с такава машина има какво да вземе за части наистина беше в добро състояние

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: морги в които има части за широко/корадо Публикувано: Пет 05 окт 2012 21:50 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Навата морга е на Летището mhihi Моя дъргел е за разпарчетосване.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: морги в които има части за широко/корадо Публикувано: Пет 19 окт 2012 23:29 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Купувам арматурно табло в бодро здраве за корадо. Моля даваите предложения къде да го търся. Обръщам внимание да е без гърбица над километража.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: морги в които има части за широко/корадо Публикувано: Сря 21 ное 2012 19:06 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Търся челно стъкло от Scirocco 2. Някой ако знае да се продава на части Scirocco 2 ще съм му много благодарен за информатцията!

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: морги в които има части за широко/корадо Публикувано: Пет 23 ное 2012 19:30 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: scirocco mk2 polo 6N
Двигател: AGU AEX T
Купувам греда под предната броня :063: Гредата е намерена благодарение на бате Ицо от хеед :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: морги в които има части за широко/корадо Публикувано: Пон 03 дек 2012 21:01 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Corrado ITAN M62
Двигател: PG 1991 9a 1992
ако на някои му трябва калници или под калници и броня от корадо има налични :)

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: морги в които има части за широко/корадо Публикувано: Нед 23 дек 2012 11:45 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Колеги търся лаисната на вратата при долната част на прозореца (оплътнението което е да не влиза вода във вратата). За дясна пасажерска врата на Корадо.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: морги в които има части за широко/корадо Публикувано: Пон 21 яну 2013 23:31 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Vw Corrado
Двигател: 9A
Колеги ако някой мерне по моргите корадо с черно червена хелла отзад да ми пише и естествено да няма забележки де :)

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: морги в които има части за широко/корадо Публикувано: Вто 22 яну 2013 14:18 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
nakoviq написа:
Колеги ако някой мерне по моргите корадо с черно червена хелла отзад да ми пише и естествено да няма забележки де :)

Колега аз лично в София не знам да има морга с корадо за части ,та камолити такава находка.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: морги в които има части за широко/корадо Публикувано: Вто 22 яну 2013 14:22 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Audi S4 Biturbo
Двигател:
Черно-червена Хела за Корадо оригинално не знам да има,освен ако някой не си е играл да боядисва.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: морги в които има части за широко/корадо Публикувано: Вто 22 яну 2013 15:03 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Да може да са тунинг но според мен нещо от този род седи красиво:

http://www.eurotuner.com/featuredvehicl ... to_06.html

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: морги в които има части за широко/корадо Публикувано: Съб 26 яну 2013 17:03 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: scirocco mk2 polo 6N
Двигател: AGU AEX T
Здравейте гледах това широко http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=1w4xbg ако някои иска информация за неговото състояние мога да дам мойте налюдения над колата

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: морги в които има части за широко/корадо Публикувано: Нед 27 яну 2013 13:34 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Golf 2 and 3
Двигател: AAA and AFN
Колеги,търся шибедах от Широко-2 по възможност работещ.!

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: морги в които има части за широко/корадо Публикувано: Пет 01 фев 2013 23:32 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
tontoni написа:
Колеги търся лаисната на вратата при долната част на прозореца (оплътнението което е да не влиза вода във вратата). За дясна пасажерска врата на Корадо.

Давайте кординати на коли на части.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: морги в които има части за широко/корадо Публикувано: Пон 04 фев 2013 20:57 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Vw Corrado
Двигател: 9A
как да няма черно червена хелла излагате се като кифладжии :DDD я погледнете малко снимки в гоогле :) знам че е редка находка, просто не ми се слагат кристални стопове некво изтаркано ми се вижда :)

Нагоре

Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 92 мнения ]  Отиди на страница Предишна 13 4 5 6 7 Следваща

Всички времена са UTC+02:00