Проблем с парното!

Техническа и сервизна информация за най-спортните модели на VW
paradoxxx
Мнения: 28
Регистриран на: Чет 03 юни 2010 2:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Проблем с парното!

Мнениеот paradoxxx » Нед 19 дек 2010 17:18


Здравейте колеги! Имам един малък проблем с парното. Напоследък забелязах,че скърца перката, но тъй като съм голям индианец и това ми е първата кола (Scirocco GTS '83) демек тепърва се сблъсквам с това онова та реших, че проблема е в скапания студ. Оообаче един прекрасен ден точно когато беше минус 20 навън парното взе, че спря... съответно ми се запотиха сериозно стъклата и едвам се прибрах до вкъщи. Та сега се оказва, че ми гори бушончето. Сменям го вече 3 пъти и то пак си гори. Очевидно проблема не е в бушона :idea: Кажете ми къде да погледна или какво да смажа или пък ако не е до смазването тогава къде е проблема? Зимата си дойде а пък съм на лекции от 7 сутринта и не върви да карам без парно все пак :D




Потребителски аватар
my heart iS iCe
Мнения: 5418
Регистриран на: Сря 11 мар 2009 20:29
Автомобил:
Двигател:

Re: Проблем с парното!

Мнениеот my heart iS iCe » Нед 19 дек 2010 17:59


Колега, аз имах подобен проблем, самоче на Сеат, скърцаше яко перката, явно закача някъде, и един хубав ден замириса на изгоряло, и се наложи сваляне на моторчето и пренавиване, общо колко 30 лева излезна всичко ! Но без да се свали моторчето няма как да се знае от какво е!


paradoxxx
Мнения: 28
Регистриран на: Чет 03 юни 2010 2:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Проблем с парното!

Мнениеот paradoxxx » Нед 19 дек 2010 19:35


Ex! Много ми се искаше да мина без сервиз ... обаче май няма да стане :D аз не се наемам да махам и да бъркам защото най-много да го разваля съвсем :D



Върни се в “Scirocco & Corrado”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта