Корадото ми и ксенона не се харесват

Техническа и сервизна информация за най-спортните модели на VW
Потребителски аватар
neiki4a
Мнения: 551
Регистриран на: Чет 19 апр 2007 18:14
Автомобил: polo 6n1
Двигател: 1.4 16V
Местоположение: стара загора
Контакти:

Корадото ми и ксенона не се харесват

Мнениеот neiki4a » Съб 27 апр 2013 16:16


клеги някой дали е имал такъв проблем? сложих си ксенон но нещо не се харесват с корадото ,пуска се само единия фар като изключа от буксата или от някое от кабелчетата за захранване на ксенона и тръгва от 2-рия 3тия път и след изключване на фаровете и повторното им включване и пак тръгва само единия фар искам да си остана с ксенона ама можели всеки път да отварям капака и да си го пускам от фара не само заради това че съм дал едни пари за него (засега напразно ) ама щото съм и като сляп с тия фарове вечер.




batVenci
Мнения: 919
Регистриран на: Пет 09 дек 2011 19:55
Автомобил:
Двигател:

Re: Корадото ми и ксенона не се харесват

Мнениеот batVenci » Съб 27 апр 2013 16:52


Имал съм същия случай. Бях вързал ксенон за фаровете за мъгла през само един кабел. Явно когато запали единия фар, за другия не стига достатъчно мощен първоначален импулс, необходим за запалването на ксенона. След като монтирах захранващо реле със сравнително големи и къси проводници (около квадрат и половина), близо до акумулатора, нещата се оправиха.
Затова колега, виж подробно как са захранващите проводници на ксенона и дори при нужда монтирай захранващо реле.


Потребителски аватар
yordannnnnn
Мнения: 616
Регистриран на: Пет 25 май 2012 21:42
Автомобил: Golf 3
Двигател: ABS 93
Местоположение: СтараЗагора

Re: Корадото ми и ксенона не се харесват

Мнениеот yordannnnnn » Съб 27 апр 2013 20:15


на голфа понякога,рядко,прави така,зачистих всички клеми и позатегнах буксите и засега е ок,много рядко го прави,но като ги спра от ключа за фаровете и ги пусна пак и светва



Върни се в “Scirocco & Corrado”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта