vw corrado

Техническа и сервизна информация за най-спортните модели на VW
Потребителски аватар
MaRsMaN
Мнения: 158
Регистриран на: Пон 09 апр 2007 20:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: vw corrado

Мнениеот MaRsMaN » Пон 08 юни 2009 21:13


divaka написа:
MaRsMaN написа:Олеле.... :bishop
Извинявам се ама G60 за 4000лв. ....... :?: :!: :?:

баце тва в мобилето за 4700 е много добро познавам собственика и колата наистина е перфектна даже се бех замислил да го купувам и него :lol:

ОК...щом казваш, че е добро - значи е добро(вярвам в твоята преценка)! Значи пича прави много голям подарък на някой :) а на теб ще ти дърпам ушите....едно кори ти стига,много си е добро и си поддържай само него :да: :beer




daredevil_pm
Мнения: 2
Регистриран на: Чет 14 апр 2011 11:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: pomorie

Re: vw corrado

Мнениеот daredevil_pm » Чет 14 апр 2011 11:44


Моята ситуация е следната.Аз съшо съм на 17 след няколко месеца взимам книжка и много се зарибих на корадо от един мои съсед които има 2.0i 16V дори каза че ше ми го продаде за около 3 бона :bowdown , но ето го и проблема : Когато саобщих на баша ми тази новина никак не му хареса и ми обясни че просто няма да я погледне тая кола ако нещо и се развали поради скъпата подръжка.Преди година идеята му беше да ми остави неговия Волксваген Шаран 1.9 (тъи като тои си купи нов).Аз също бях съгласен на Шарана но сега му скимна да го продаде и си мисля да му направя условие ако продаде шарана да си купя Корадо..........


Молбата ми е да ми обясните корави ли си тея 2.0 16V и какво толкова им има на подръжката наистина ли е скъпа? Помогнете ми да го накарам дъртия да се съгласи (аз паричките си ги имам) трябжа ми само съгласието му.Голям фен съм. Благодаря предварително. :wink:


Потребителски аватар
tontoni
Мнения: 210
Регистриран на: Вто 28 окт 2008 14:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: vw corrado

Мнениеот tontoni » Чет 14 апр 2011 22:51


Виш момче подражката е на пасат Б3 с 9А двигател.Мотора е здрав ,няма ядове с него.Обаче одариш ли го ства страшно тогава.Проблемът му е скъпите ламарини и подробности.


daredevil_pm
Мнения: 2
Регистриран на: Чет 14 апр 2011 11:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: pomorie

Re: vw corrado

Мнениеот daredevil_pm » Пет 15 апр 2011 19:02


благодаря за инфото ако го взема ще внимавам доста :wink:



Върни се в “Scirocco & Corrado”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 97 госта