За Scirocco II

Техническа и сервизна информация за най-спортните модели на VW
Потребителски аватар
scirocco gt
Мнения: 1135
Регистриран на: Сря 06 апр 2005 19:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот scirocco gt » Сря 22 ное 2006 15:15


D-I-A-B-L-O написа:не ми остава друго освен да кажа едно голямо БРАВО !!! :да: :да: :да:

съчетанието от двата цвята с джантите е перфектно Gas иначе от вътре правил ли си промени ако да - ще помоля за снимки

между другото гледам колегата Scirocco GT също яко се е постарал върху бижуто си при това доста сполучливо и на теб едно голямо БРАВО !!! :да: :да: :да:
не знаех че има Scirocco-та с по 5 болта (имам предвид джантите) или това е твое дело ? искам също да попитам за цената на огледалата понеже аз също искам да си монтирам такива


Тук има малка преработка.Джантите са 5х120 и преходни фланци.




Потребителски аватар
Scirocco GT II
Мнения: 103
Регистриран на: Пет 10 юни 2005 12:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Scirocco GT II » Съб 25 ное 2006 13:53


annunaki написа:Сирокото от "Scirocco GT II" е вече мое:) Хубава си е количката, влубих се от пръв поглед в нея. Но сега си търся бензинова помпа , ако някой има дава.

Чудя се дали не е 90 коня модела. Много дърпа да му са и.. колицата.
EW му започва номера на двигателя.

Мдаа хубавица неземна е, и аз много съм се чудил каква хала е тоя 1.6!
Да си я караш със здраве!


Потребителски аватар
Miki
Мнения: 1031
Регистриран на: Сря 19 яну 2005 16:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Miki » Сря 29 ное 2006 23:04


Scirocco GT II написа: Мдаа хубавица неземна е, и аз много съм се чудил каква хала е тоя 1.6! ...


Беше брато, беше. Жалко, че нема кинти, иначе нямаше да ти дам да я дадеш на друг, ама .... :cry:

Scirocco GT II написа: ... Да си я караш със здраве!


Пожелавам ти го и аз колега. Случи на добра кола да знаеш. :wink: :bowdown,


Потребителски аватар
Julian
Мнения: 1
Регистриран на: Съб 02 дек 2006 10:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Julian » Съб 02 дек 2006 11:07


Здравейте, отскоро и аз си имам Сироко 1.6 гт, и искам да попитам мога ли отзад да му сложа заден мост с дискови спирачки от голф 2? Искам да кажа стават ли направо или трябва да се приспособяват?


Потребителски аватар
cecurko
Мнения: 6
Регистриран на: Пон 10 окт 2005 13:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

scirocco

Мнениеот cecurko » Съб 12 апр 2008 1:01


Имам доста неща останали от моето сироко:врати 5 (4 предни 2 оборудвани и 2 само ламарини,1 задна само ламарина и амортесьори-не знам да ли работят,барче,моторче за чистачките,кожух за парното без радиаторчето и други дреболии) които ми пълнят мазето и ако някой не прояви интерес ще ги върна на вторични суровини.SKIPE-anguelov1914 GSM-0896681685.Продадени са.

Последна промяна от cecurko на Нед 08 ное 2009 6:53, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
GTX16V
Мнения: 14
Регистриран на: Сря 05 окт 2005 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Тъмната страна на луната

Мнениеот GTX16V » Чет 17 апр 2008 11:50


Абе реших се най-сетне да си продам любовта на живота ... :cry:
Мъчно ми е, но не става за семеен автомобил, а вече се усеща, че ни е тясна !

Говоря за VW Scirocco GTX 16V ... 12.87 ...

Знам, че няма да мога да и взема много ... но пък ще се радвам да я дам на някой мераклия, който да я потегне с малко средства ... имам предвид малко външна пудра и да си я кара с кеф !
Колата е в движение и то доста динамично движение ... няма никакви проблеми освен с подкачващата бензинова помпа, която е в резервара ... чат пат сработва и може да се кара на бензин, но рядко !
Не съм я карал на бензин заради това от около 7-8 месеца !
На GAZ колата си върви перфектно ... не става за гонки, но пък скубе прилично !

Знам, че не съм точно в раздела ... но дали случайно някой фен на Сироко, не може да ме упъти към човек, който би се интересувал и би оценил по достойнство возилото ми ?

Благодаря предварително !

Можете да ме търсите на : Skype "jkukov_work" през целия ден или на ICQ:24442779 - Жоро


scirocco_iken
Мнения: 5
Регистриран на: Съб 26 апр 2008 21:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Мнениеот scirocco_iken » Вто 29 апр 2008 22:58


Фара май ми е същият като на бусовете VW старите, така ми каза сервизджия много ги чатка, пробвай. Кое стъкло е спукано? Малкото или голямото?
[size=9][color=red]mod edit: Tyan[/color][/size]


scirocco_iken
Мнения: 5
Регистриран на: Съб 26 апр 2008 21:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Мнениеот scirocco_iken » Вто 29 апр 2008 23:08


хаха ако голфа няма аеродинамика кво д кажем за ладата...или жигулито, ама хора...кажете нещо за скирокото, искам да си купя такава кола, заслужава ли си, и до колко?


Аз си купих и си заслужава просто уникален автомобил, супер върви и е много здрав, това дето си купих преди два месеца е 91-а година и ми излезе 3000 лева, нов внос от германия, 1.8 с компютър. Частите са трудно намираеми ама по двигателя са лесни, има ги, прозорци пак има, за прозорците знам защото другото ми широко е 81ва годна и някой ми начупи прозорцие и трябваше да си купувам всички, чисто нов преден е 115 лева, страничен е 50, за мен си заслжужава, много е стабилна

mod edit: Tyan

България!!!!Кирилица!!!!


Потребителски аватар
fresh
Мнения: 228
Регистриран на: Пон 21 май 2007 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот fresh » Чет 15 май 2008 20:01


scirocco_iken написа:
fantasy_boy написа:хаха ако голфа няма аеродинамика кво д кажем за ладата...или жигулито, ама хора...кажете нещо за скирокото, искам да си купя такава кола, заслужава ли си, и до колко?




Аз си купих и си заслужава просто уникален автомобил, супер върви и е много здрав, това дето си купих преди два месеца е 91-а година и ми излезе 3000 лева, нов внос от германия, 1.8 с компютър. Частите са трудно намираеми ама по двигателя са лесни, има ги, прозорци пак има, за прозорците знам защото другото ми широко е 81ва годна и някой ми начупи прозорцие и трябваше да си купувам всички, чисто нов преден е 115 лева, страничен е 50, за мен си заслжужава, много е стабилна


колега да беше казал по рано имам приятел които го имаше всички странични ...... ама незнаех че ти трябва .....


Потребителски аватар
mikich
Мнения: 13
Регистриран на: Чет 15 май 2008 20:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Мнениеот mikich » Пет 16 май 2008 20:20


здравеите и от мен аз сам митко и имам сироко което обичам


Потребителски аватар
cecurko
Мнения: 6
Регистриран на: Пон 10 окт 2005 13:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: scirocco

Мнениеот cecurko » Пон 05 окт 2009 10:13


cecurko написа:Имам доста неща останали от моето сироко:врати 5 (4 предни 2 оборудвани и 2 само ламарини,1 задна само ламарина и амортесьори-не знам да ли работят,барче,моторче за чистачките,кожух за парното без радиаторчето и други дреболии) които ми пълнят мазето и ако някой не прояви интерес ще ги върна на вторични суровини.SKIPE-anguelov1914 GSM-0896681685

Айде бе хора за 100лева давам всичките неща + резервоар,стъклата на задните седалки,барчето с уредите.Продадени.

Последна промяна от cecurko на Нед 08 ное 2009 6:55, променено общо 1 път.


patre6
Мнения: 11
Регистриран на: Съб 14 мар 2009 11:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: G.Orqhovitca

Re: За Scirocco II

Мнениеот patre6 » Нед 18 окт 2009 22:44


Scirocco GT II написа:Здравейте VW-приятели!
Преди няколко месеца се "обзаведох" с колица от любимата марка (отново :D ) същата като ник-а е :wink: и съм отново happy driver на VW Drive :yeaha: мноооого ме кефи Сироко-то а и случих на доста запазен екземпляр :)

Трябва ми обаче малко помощ от вас колеги, защото го купих със спукан ляв фар :( и нещо не мога да намеря по магазините.
Ако някой от вас има информация каде бих могъл да намеря независимо нов или втора ръка моля да каже че се чудя вече каде да търся- няма и няма :banghead:

здравеите маниаци здобих се с сироко ама е малко ударено намерих работите които ми трябват само дето радиатора е малак без разширител,радиатора е от 1.6 без отделен разширител става ли да го пасна на1.8 механи4на инжекция ште сварва ли да охлайда.
А за фара ляв като я гледаш от пред или от вьтре?


darwi
Мнения: 1
Регистриран на: Пон 18 яну 2010 10:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: VArna

Re: За Scirocco II

Мнениеот darwi » Чет 11 фев 2010 8:45


кажи коя година е тоз моидел


Tzerber
Мнения: 11
Регистриран на: Пет 05 мар 2010 0:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: За Scirocco II

Мнениеот Tzerber » Вто 18 май 2010 15:55


Честито,това е една невероятна кола ..Аз съм влюбен в този модел,имам една такава,1.6 но 85 к.с. и наистнина си върви ,а и е младо момиче,едва на 26 години :)Аз също имам проблеми с карбуратора (нямам ниски обороти),но на газ като я карам проблема изчезва ...Мисълта ми е,че на мен ми се наложи да си купя още една такава кола за части само..Лошото е,че впредвид колко я обичам,и колко съм ревнив,рядко излизам с нея,и рядко я пускам да излиза от гаража,но наскоро имах една приятна разхотка с нея,на 2-ра,на газ - 110км/ч при 7000об/мин...вече са и излязли бръчки по лицето от годините,но ще правим пластична операция скоро ..на интериора и екстериора,сдобил съм се с ново табло,седалки (оригинални от същия модел),а и мисля ,вече да обуваме лачените обувки ..Честито за придобивката пич,това е момиче,което никога няма да ти изневери,а в днешно време трудно се намират такива !!!


Потребителски аватар
venom91
Мнения: 5
Регистриран на: Чет 17 юни 2010 1:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Разград

Re: За Scirocco II

Мнениеот venom91 » Чет 17 юни 2010 2:08


Колеги моля ви се,някой да ми помогне да си намеря жило за ръчна спирачка за Scirocco 1981,моля помогнете.. :cry: (за такова scirocco става въпрос) ..
Прикачени файлове
new800redgti.jpg



Върни се в “Scirocco & Corrado”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 71 госта