Запитване за тоците на едно Корадо G60

Техническа и сервизна информация за най-спортните модели на VW
ТРАКТОРИСТА GL
Мнения: 115
Регистриран на: Сря 04 окт 2006 13:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Запитване за тоците на едно Корадо G60

Мнениеот ТРАКТОРИСТА GL » Сря 14 май 2008 22:09


Гадно :shock
Правиме го турбо и доста неща в коша бяха пренаредени заради даунпайпа и турбо - пътищата. Сменихме местото на снопа кабели за електрониката на мотора (моторче празен ход, TPS, рейката, датчик температура въздух итн...) и съответно някой кабеляци трябваше да удължим :evil: Лошото сега е, че всички извадени букси не можем да ги проследим коя откъде беше и хаоса е пълен. На датчика за температура съвпадат по цвят и свързване две букси. Други две също съвпадат при TPS - а. Някой оттука ще може ли да ни светне как да разберем кое откъде е :roll: :roll: Някаква схема или означение :?:




Потребителски аватар
divaka
Мнения: 610
Регистриран на: Сря 16 мар 2005 11:45
Автомобил: VW Corrado
Двигател: 16vG60
Местоположение: София (Красна поляна)

Мнениеот divaka » Сря 14 май 2008 22:38




Потребителски аватар
prokopoff
Мнения: 205
Регистриран на: Нед 18 фев 2007 23:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Благоевград

Мнениеот prokopoff » Чет 15 май 2008 0:06


ако не откриеш нещо намираш един копютър с АУТО ДАТА и вадиш схемата на управлението на мотора


ТРАКТОРИСТА GL
Мнения: 115
Регистриран на: Сря 04 окт 2006 13:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот ТРАКТОРИСТА GL » Чет 15 май 2008 16:27


prokopoff написа:ако не откриеш нещо намираш един копютър с АУТО ДАТА и вадиш схемата на управлението на мотора


Аз AUTODATA - я имам пробвах с нея, но за тая кола не ми излезна нищо друго освен голямата букса към компютъра. Нищо друго няма като инфо :?
Благодаря на колегата дето пусна линка към сайта ся ше гледам там кво става :wink:



Върни се в “Scirocco & Corrado”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 86 госта