Преди да пусна нова тема

Важна информация за всички гости и потребители! Приятно четене!
Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Преди да пусна нова тема

Мнениеот dobrin » Съб 20 дек 2008 1:13


Преди да пуснеш нова тема, трябва да съобразиш следните неща:

1. Убеди се, че вече някой не е пуснал такава тема, като ползваш търсачката. Eто как да използваш търсачката. Това най-малкото означава, че трябва внимателно да провериш имената на всички теми в раздела, а понякога и в целия форум, а ако списъка с теми е разположен на няколко страници - да си направиш труда да разгледаш и темите на другите страници, защото е много вероятно твоят въпрос вече да е обсъждан.

2. Когато се убедиш, че вече няма такава тема, можеш свободно да пуснеш нова тема. Но за да може всеки да се ориентира лесно след това (включително и тези след теб, които имат намерение да пускат същата тема), трябва да й дадеш такова заглавие, което ясно и недвусмислено описва съдържанието й. Ето няколко теми с неподходящи заглавия:
"Помощ ..."
"Въпрос"
"Проблем"
"Какво масло?"
"Голф 2?"


Ето подходящите според мен заглавия за тези теми (след като човек ги отвори и се запознае със съдържанието им):
"Закъсал съм на Руски паметник – някой да ме дръпне?"
"Колко е допустимото налягане в гуми 185/60/14 за Голф 3?"
"Вентилацията в купето работи само на 4-та степен"
"Препоръчайте ми масло за ABS двигател"
"Предлагат ми Голф 2, Fire&Ice – снимки, дайте мнение”

Смятам, че всеки ще се съгласи че има голяма разлика.

3. Заглавието на темата ТРЯБВА да е на кирилица, изписано с малки букви като всяко изречение.

4. Ако искаш да има снимка в темата/мнението ти, ето Как да прикачиш снимка към мнението ти.

5. Първите пет мнения на всеки потребител се одобряват от модератор или администратор. Ето защо, ако сте такъв потребител, мнението ви ще е видимо за останалите потребители във форума, включително и за вас, след одобрението му. Имайте търпение, мнения се одобряват регулярно, но в зависимост от натовареността на форума, този процес може да отнеме различно време.
Съществува разбира се възможност, вашето мнение да не бъде одобрено, ако противоречи на правилата във форума. Например повтарящи се мнения винаги биват пропускани и не подлежат на одобрение.
Системата изпраща имейл при одобряване/отхвърляне на мнение.




Върни се в “Добре дошли!”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта