Днес се проведе среща между ПоршеБГ и представители на клуба

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Днес се проведе среща между ПоршеБГ и представители на клуба

Мнениеот DragoGT » Вто 14 мар 2006 19:36


Днес се проведе среща между Порше БГ и представители на клуба
14.03.2006г.

Проведе се първата среща по рода си между част от мениджърите на Порше БГ и представители на Фолксваген Клуб България.
На срещата се разясни какво представлява Клуба, Портала и Форума.
Обясниха се какви са ни целите, принципите и идейте.
Обсъдиха се идеи как може да сме взаимно полезни един на друг.

Също така разисквахме организирането на две мероприятия:

Първото е под наслов "Ден на Volkswagen"
и е разработено от нашите приятели от рекламна агенция Oxygen
повече инфо може да видите в тяхната презентация на адрес
http://vwclub.bg/~scuba/Last.Presentation_VW.ppt

Второто беше включване им към организацията на Втори Национален Събор на Фолксваген Клуб България
за него повече информация ще се публикува в следващите 10 дена.

Очаквайте още новини.

вече не е съобщение
mod edit: golfer




Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17178
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vasstop » Вто 14 мар 2006 20:00


Lawyer написа:Третото къде го забравихте?

Не сме го, обсъдихме не само форумната лига и футболния отбор, но и доста други неща като клубните сервизи, ползването на информация от тях, организация и връзки с членовете в различните областни центрове.
По-подробна информация ще има по-късно.


Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот DragoGT » Вто 14 мар 2006 20:03


мда просто това беше първият ни разговор!

а да и датата от презентацията не е твърда!


Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17178
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vasstop » Вто 14 мар 2006 20:15


Lawyer написа:Понеже Лигата върви, та рекох дали ще стане за награждаването...?

Колега, само това ти е в главата... дай да видим какво може да направим за клуба, а не какво може да вземем само!


Потребителски аватар
imedarov
Мнения: 1721
Регистриран на: Чет 17 мар 2005 9:26
Автомобил: Passat B8
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот imedarov » Вто 14 мар 2006 21:29


Адвокате, иска се точна сметка колко ще струва обшиването на екипите с емблемата на VW и логото на ПоршеБГ. Или щампи а не обшиване но да е написано на един лист с точна сметка, толкова за фанелките, толкова за гащетата. Обещавам ти да им го предам и да издействам парите


Потребителски аватар
asentm
airman
Мнения: 3081
Регистриран на: Вто 16 ное 2004 17:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот asentm » Сря 15 мар 2006 13:17


колеги, еми като правите нещо дръннете една шайба де... или зора бе само докато направим връзката?
Все пак да не забравяме, че тук има и въздухари и че славата на ФВ не е от голфа, а точно от тези модели.
Все пак в предварителните ми разговори с Антония декларирах, че сме 1 цяло и не се делим.
За мен бе много просто да кажа 10 събора -национални ...над 100 коли и то само ретро .... но говорих да сме общо, не че имам нещо против, но просто чукайте по 1 телефон ....
Иначе добре е ...за първи път и те ще се присъединят, след толкова години мъки


Потребителски аватар
scuba
R.I.P. Holy Diver
Мнения: 6971
Регистриран на: Вто 19 окт 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот scuba » Сря 15 мар 2006 13:25


Значи: Имаме оговорена среща с ПоршеБГ на 14 Март! Предложенията за сътрудничество с тях са готови. Разчитам, че някой от "орг.кадрите", ще се свърже с мен да обсъдим срещата, както и някой от "главните" на клуба ще присъства на срещата!


15.00 в офиса на ПоршеБГ в Младост 4


Ще дойда. Ако искате да се разберем да се видим по-рано някъде, който смята да ходи?


Моя екип ще е 3ма човека (аз няма да идвам). Ако ПоршеБГ, ще са примерно 4ма, значи от клуба могат да дойдат 3-4 човека.
За сега: Васстопа и Драго. Решете още кой


Някой май не четат темите и после се правят на обидени! Или чакат специална покана

http://forum.vwclub.bg/viewtopic.ph ... 4&start=15


Потребителски аватар
asentm
airman
Мнения: 3081
Регистриран на: Вто 16 ное 2004 17:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот asentm » Сря 15 мар 2006 13:41


напротив, не се правят на обидени, напротив радвам се, че най после ще стане нещо, а не само чешане на езици.
но когато става дума за нещо ..има и телефони, съжалявам, но работата не ми е непрекъснато пред компютъра и в нета ... тук говорим за идеи, а не за присъствие в форума.
просто повдигнах въпроса, защото от няколко такива неща хората от въздушния сектор престанаха да пишат .... и ако на някой му е през уя за тях, на мен не ми е, както за тях, така и за другите от ФВ клуба.
просто не искам да правим грешки .... извинявам се, но мен ме боли ... все пак идеята за клуб на ФВ е започнала още през края на 80те във варна и Боксер клуба в софия продължи това нещо от 95г. до днес ... не мисля, че трябва тези хора там да ги пренебрегваме, там има традиции, които вместо да се използват в момента се забравят...
защо да не извлечем дивиденти ЕЙ ТОВА МИ БЕ ИДЕЯТА


Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот DragoGT » Сря 15 мар 2006 13:43


чакай Асене
не сме се делили
точно за парада идеята е вие да сте най-отпред
недей така
следващият път ще ти се обадя да дойдеш!


Потребителски аватар
scuba
R.I.P. Holy Diver
Мнения: 6971
Регистриран на: Вто 19 окт 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот scuba » Сря 15 мар 2006 14:33


Уж мислехме, че го правим за хубаво, а то какво се оказа? Асене, не сме забравили ничии идей и далеч не мислим, че има само голфове - просто никой не се нагърби с работата и презентацията, както и с присъствието на срещата.
Или както се казва: НИЩО не е забравено, НИКОЙ не е забравен :-)


Потребителски аватар
asentm
airman
Мнения: 3081
Регистриран на: Вто 16 ное 2004 17:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот asentm » Сря 15 мар 2006 17:05


Скуба, не говоря за това ...говоря за принципите .... , че има и телефони, днес повода е радостен, но недай си боже да име нещо бог знае какво ...да не се оправдаваме ..а бе пуснахго ..що не четеш ...все пак форума не е нормативен акт, чието не прочитане или незнание не ни оправдава .

Всичко което сте направили е супер, още веднъж го казвам


Потребителски аватар
rado_mit
Мнения: 945
Регистриран на: Сря 30 юни 2004 13:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот rado_mit » Сря 15 мар 2006 17:13


.. пичове .. не знам кой колко се е занимавал с това .. но ТОВА Е НАЧИНА ТОЗИ КЛУБ ДА ПРОСПЕРИРА ... да му се обръща внимание .. да влязат "живи пари" в него .. и т.н. положителни неща .. същото като с футболните фен клубове .. но тук е обратното .. клуба получава парички .... пака че ако сте решили "да си мерите камиончетата" .. май точно сега е най неподходящия момент ..
.. хората от Порше са професионалисти ... те имат специфичната нужда от клуб на марката в настоящия момент .. ако не се възползваме .. на тях им е много по лесно да наемат актьори или каквото си решат вместо да се занимават с глупости :wink: ..
.. така че .. възможноста е налице .. дали ще се възползваме обаче .. 8)


Потребителски аватар
rado_mit
Мнения: 945
Регистриран на: Сря 30 юни 2004 13:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот rado_mit » Сря 15 мар 2006 17:18


.. и да се поясня .. понеже съм присъствал .. че и участвал в "осирането" на доста неща .. :lol: .. които са се провалили основно заради това .. че се е разцепвал екипа които ги е правил .. кога в най .. кога в някой друг неподходящ момент ...
.. надявам се сме достатъчно разумни хора да си рашаваме разногласията ... на маса .. :wink: .. щото много често добрите идеи се израждат .. и то доста с времето ..


Потребителски аватар
asentm
airman
Мнения: 3081
Регистриран на: Вто 16 ное 2004 17:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот asentm » Чет 16 мар 2006 15:43


абе хора, защо правите от препоръката разногласие?
ние, поне аз не си меря камиончето... напротив ... дадох го да го покарате и вие, защото на това камионче се возя вече 11 години ... още не съм видял, кой ще даде пари ...дано стане ...и тогава ще видиш какво ще настъпи.
веднъж уредих от кастрол 50 туби х 4 л масло за 1 събор ...и първите, които дойдоха по ред на пристигането ги взеха ...за останалите40 , дето идват да люпят семки на готово нямаше ...е да не ти обяснявам за едно скапано масло какво стана
ти явно не си присъствал да видиш панаир, за 10 л. безплатен бензин .... мен ме е слам тук като чета, правим нещо дай някой да помогне с нещо бензинец или каквото и да е .... еми ние за това ли сме тук или заради идеята и марката, която харесваме..... ей затова ви светвам лампичките .....
всъщност просто се опитах да ви кажа, че когато се тръгне за някъде заедно се ходи там всички, които са тръгнали ...нещо като екип и т.н.
и не искам да правя скандали .... но всеки го разбира така както го чуства
Лично аз не искам нищо от Порше ... но както виждам тук май идея нямаме какво да поискаме /друг е въпроса дали ще го дадът/ и за какво ще ни послужи....както и да е ....
Заявявям ви организацията е трудно нещо А аз лично взимам много скъпо вече ..дори и за акъл :D
я някой да затвори темата, че станахме много дето се упражняваме в "размисли и писане"


Потребителски аватар
rado_mit
Мнения: 945
Регистриран на: Сря 30 юни 2004 13:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот rado_mit » Чет 16 мар 2006 16:33


asentm написа:... всъщност просто се опитах да ви кажа, че когато се тръгне за някъде заедно се ходи там всички, които са тръгнали ...нещо като екип и т.н. .....

... е точно това и аз се опитвам да кажа ... :wink: ... както и че циганийки и простотийка винаги ще има .... важното е въпреки това да вървят нещата .. 8)



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта