В момента е Сря 21 ное 2018 20:02
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria

Всички времена са UTC+02:00

Създай нова тема  Отговори  [ 109 мнения ]  Отиди на страница Предишна 14 5 6 7 8
Автор Съобщение
Мнение Заглавие: Re: Вашите предложения за сайта vwclub.bg Публикувано: Съб 03 мар 2018 21:44 
На линия

Автомобил: VW Golf
Двигател: ASZ 2003г
Вместо с рйтинг,оценката на важните коментари може да се прави и по друг начин.Да се зачитат от брояча мненията само в техническите раздели,а не в разните безмислени петъчни теми и изобщо в офтопик разделите.
Много ме учуди това,че всички са с по 3-5000 и нагоре мнения и си мислех,че техническата част от форума е много развита,но се оказа,че и спама се брои.
Също ми е чудно,защо не всеки път ми показва "виж собствените си мнения"?
Няма да е лошо също така да са по-видимо подчертани звездичките,които оказват,че имате коментар в дадена тема.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Вашите предложения за сайта vwclub.bg Публикувано: Сря 17 окт 2018 2:03 
Извън линия
Темерут
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
dobrin написа:
Не точно. .

Добри чета ти мнението няколко месеца по-късно, отново. Така и нищо не каза за рейтинг система?
Ок - мани другото. Ама за да има съдържание трябва и стимул, трябва и филтър. Докладите са система, която работи от мое време още и не решава всички проблеми. Да, помага и промени малко нещата, но следващата стъпка се бави.... Много време вече!

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Вашите предложения за сайта vwclub.bg Публикувано: Сря 17 окт 2018 15:25 
Извън линия
Rule Enforcer
Rule Enforcer
Потребителски аватар

Автомобил: VW Passat 2013
Двигател: TDI DSG 4motion
Всяко едно доправяне на къстъм добавки към форума предполага по-трудния му ъпгрейд в последствие. Освен това аз не съм най-компетентния в тази насока, може би vasstop и Vlad777 могат да се изкажат повече от тази гледна точка.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Вашите предложения за сайта vwclub.bg Публикувано: Сря 17 окт 2018 16:23 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Golf 3 Variant
Двигател: 1.9 TD AAZ 1994
Дали няма да е по-удобно, на първо време, с добавка на "ПРЕПОРЪЧВАМ" или "ПОЛЕЗНО" към Докладите? :gruebel

Нагоре

Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 109 мнения ]  Отиди на страница Предишна 14 5 6 7 8

Всички времена са UTC+02:00