Време е да се направи едно добро съборче в Стара Загора

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
B_O_S_S_S
Мнения: 741
Регистриран на: Пет 24 фев 2006 0:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Мнениеот B_O_S_S_S » Пон 23 окт 2006 17:41


rusiq_24 написа:
B_O_S_S_S написа:ми тъй като гледам няма то адските несериознице явто тука в тоа нашия град... виж само колко човека са се обадили тука смятай колко ще дойдат


братле наистина колегите са прави че нищо не правим да популяризираме форума ... до ся май само 2-3 коли съм видял с стикери май.... тряя да си напраим ти какво мислиш




Потребителски аватар
rusiq_24
Мнения: 1660
Регистриран на: Чет 30 мар 2006 14:49
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот rusiq_24 » Пон 23 окт 2006 18:41


Да наистина трябва да си направим стикери то един колега от Стара Загора имаше ама не знам какво стана дали още има.Трябва да си лепна един отзад на стъклото че като ги наказвам да видат каде могат да ме намерят :lol:


Потребителски аватар
B_O_S_S_S
Мнения: 741
Регистриран на: Пет 24 фев 2006 0:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Мнениеот B_O_S_S_S » Пон 23 окт 2006 21:31


айде айде кажи кво стана в понеделник вечер:РР хахаха видяха те че имаш кристални фарове хахах не майтапа на страна дай да направим имаш ли някой дет да се занимаа с такива работи да ни напрай


Потребителски аватар
rusiq_24
Мнения: 1660
Регистриран на: Чет 30 мар 2006 14:49
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот rusiq_24 » Пон 23 окт 2006 22:04


Значи ако не се лъжа колегата FreeSoul ги прелагаше че и бяха доста хубави :wink:


Потребителски аватар
FreeSoul
Мнения: 2751
Регистриран на: Съб 15 яну 2005 15:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот FreeSoul » Вто 24 окт 2006 16:19


Здравейте,

Радвам се,че най-накрая се започва да се прави нещо по въпроса в нашия град,ще помагам с каквото мога. Стикерите може да ги видите в гаража, който иска няма никакви проблеми,тук е смешното,че вече раздадох на хора от Смолян,Пловдив и Видин(ако не се лъжа)а на никой от Зарата......Там където ги вадя вече ме знаят и само като ме видят ме питат " Колко?" Няма никакви проблеми ако някой иска да не е същият,размер,цвят и т.н всичко може да се направи. Ще се радвам да бъда полезен за развитието на клуба и най-вече да се запознаем най-накрая! Това е от мен,ако има нещо питайте...


Потребителски аватар
B_O_S_S_S
Мнения: 741
Регистриран на: Пет 24 фев 2006 0:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Мнениеот B_O_S_S_S » Вто 24 окт 2006 20:54


колега дай цена за такива за страничните стъкла (задните на триврат) ама искам да е да речем ... вътре синьо а контура бял и една за задното стъкло не по-широка от 5-6 сантиметра а дължината е ... колкото задното стъкло на 2-ката горната част идеята ми е да я сложа точно под споилерчето на задното стъкло на 2-ката кажи някаква цена да видим дали ще ни хареса

П.С. Колеги вземети си поръчайте и вие стикери за да може това също да е като повод да си направим съборче ама добро


Потребителски аватар
FreeSoul
Мнения: 2751
Регистриран на: Съб 15 яну 2005 15:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот FreeSoul » Вто 24 окт 2006 22:32


Цена няма как да ти кажа,защото не ги изработвам аз. На когото съм вадил досега,на никой една стотинка не съм взел. Мога да те упътя към мястото където ги правят или като се върна в СТЗ да се видим и да отидем заедно,както ти е удобно на теб. Цената е смешна за два стикера странични 40 см,за по специални поръчки ще се повиши,но не много.


Потребителски аватар
rusiq_24
Мнения: 1660
Регистриран на: Чет 30 мар 2006 14:49
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот rusiq_24 » Вто 24 окт 2006 23:05


Ок като се върнеш свиркай и аз ще се включа :wink:


Потребителски аватар
B_O_S_S_S
Мнения: 741
Регистриран на: Пет 24 фев 2006 0:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Мнениеот B_O_S_S_S » Сря 25 окт 2006 20:39


аха ами значи като се върнеш в стара загора 0896/877-067 Свилен апък я кажи и направо каде ги правят може и по-скоро да си ги направим :) направо да идем да говорим с човека да си вземе размерите и ...



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 111 госта