Отзиви за Национален VAG Събор - писта Дракон 2014

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17178
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви за Национален VAG Събор - писта Дракон 2014

Мнениеот vasstop » Пон 16 юни 2014 15:04


Brian_Krueger написа:Добър ден колеги кога мислите да има пак vag събор и къде
Следващият събор ще е на 30 и 31 Август 2014г, в местността Узана, над Габрово.
Къмпинг на палатки, барбекю и голям лагерен огън.
Без драг, дрАпки, прекъсвачи и гонки.




Потребителски аватар
Angel Stavrev
Мнения: 1830
Регистриран на: Сря 24 сеп 2008 20:36
Автомобил: VW Polo 86c 2f
Двигател: AAU 1994
Местоположение: Хасково

Re: Отзиви за Национален VAG Събор - писта Дракон 2014

Мнениеот Angel Stavrev » Пон 16 юни 2014 16:58


Vlad777 написа:
JoroKN написа:Няма да се върнат съборите от едно време..... :cry
Сега нещата някак не се получават

Едно време нямаше почти никаква организация. Всички, които идваха бяха готови да помогнат с каквото могат и се радваха и бяха доволни, че са се събрали и има с кого да си поговорят за коли и не само. Достатъчен беше един паркинг, да се паркират колите и да се съберат хората и да се видят и да си поприказват, а вечерта да седнат на маси и да отпразнуват. Не се търсеха кусури - всеки знаеше, че отива на събор, където изкарването зависи от самия него.

С годините обаче се промениха нещата. Хората се научиха да ходят някъде и някой да ги забавлява, защото така е по-лесно. Озверяха хората и вече никой не е доволен от факта, че се е събрал на едно място с други себеподобни. Очакват се едва ли не челни стойки на капака на голфа и някой да ходи на ръце, за да бъде "забавно". Доста хора вместо да си носят добро настроение си носят претенциите. Това наистина не беше така. Няма го позитивното мислене, а има хейт и следене под лупа какво ще се обърка, за да може да се наплюе след това подобаващо.

Въпреки това, пръстите на двете ми ръце са повече от хората, които плюха в темата. Това поне на фона на посетителите на събора е добра новина.


Точно!Баш си беше така ! :a045


raix
Мнения: 465
Регистриран на: Чет 20 яну 2011 23:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Отзиви за Национален VAG Събор - писта Дракон 2014

Мнениеот raix » Вто 17 юни 2014 16:00


Нека и аз да изкажа мнение за събора.... Ден 1-ви супер покарахме нямаше забавление запознах се с много хора явно съм общителен понеже други колеги се оплакаха че не са говорили с други хора, в съботния ден единствено се ядосах че транспондера ми е дал дефект и имах времена от 2.20 за обиколка вярно не отричам ядосах се вярно че сме се събрали да си правим кефа но беше криво че не бяха забелязали че правя обиколки а време не се отчита, дойде вечерта и тогава преглътнах с кило ракия транспондера и се разбихме имаше емоции летяха шатри палатки ббю-та от там за*бахме шатрите станахме вир вода и се пренесохме до барчето за там не мога да разкажа много понеже много не помня но предполагам е било добре,ден 2 още по добре пак си покарахме организацията беше супер нямаше забавяне всичко мина по мед и масло и понеже хората се оплакват от глупости аз като тегля чертата след 2-та дена съм с спукан преден диск крив заден изтървал койолвър и блокирала хидравлика и не съжалявам и за минута от прекараните 2 дена на калояново понеже никакви пари и щети не могат да се сравняват с емоциите,новите запознанства и мухабета който си спретнахме събота вечер. Големи благодарности на организаторите нека все така да не събирате на такива мероприятия и от година на година все по добри да стават. :drunk :drunk :beer


Потребителски аватар
teroristasgolf
Мнения: 5
Регистриран на: Пон 08 апр 2013 16:57
Автомобил: golf 4
Двигател: AGU 1998

Re: Отзиви за Национален VAG Събор - писта Дракон 2014

Мнениеот teroristasgolf » Нед 20 юли 2014 17:02


колеги къде са снимките,клиповете и хората които се веселят кои ги запечата,къде са времената от състезанията и клиповете нищо неможе да се намери или има 100 снимки публикувани по 5-6 пъти
както се вижда има сериозна нужда от промяна спецялно на този събор на колояново да бъдат привлечени интересните автомобили които ще бъдат зрелище точно там мое мнение
и накрая лека му пръст на madcap съборите без него никога няма да са същите и липсата му се усети усезаема ................ :love.vwclub



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 57 госта