Отзиви за Узана 2014

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
draconian
Мнения: 54
Регистриран на: Пон 30 апр 2012 20:13
Автомобил: VW Golf 3
Двигател: 2E GTI 1993
Местоположение: Варна / Велико Търново
Контакти:

Отзиви за Узана 2014

Мнениеот draconian » Нед 31 авг 2014 14:50


Кажете сега, как прекарахте? :question

Аз лично много бира пих (ама не бях пиян) :beer . Бях в #МОДУЛ групата и съм доволен. Нещо беше слабо тая година (не, че съм присъствал други години, просто чувам от колегите, че се оплакват.). Имаше заря, тъпан.. беше супер. Единствено от което мога да се оплача е, че много газ раздавате и се вдигаше пепел. Видях всякви коли ..с тунинг, без тунинг.. бе хубаво беше. Догодина пак съм там :)




balkito
Мнения: 102
Регистриран на: Съб 31 авг 2013 12:40
Автомобил: vw golf 3
Двигател: 1.8 1993
Местоположение: Търговище

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот balkito » Нед 31 авг 2014 15:20


Много ми хареса , не бях ходил преди но догодина живот и здраве пак съм там.


Потребителски аватар
GTI1.8
Мнения: 760
Регистриран на: Съб 13 мар 2010 23:44
Автомобил: Golf mk2 GTI
Двигател: PB 1990
Местоположение: Банкя

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот GTI1.8 » Нед 31 авг 2014 18:02


Като за първа година на Узана според мен беше и добре и не много добре.Винаги може още,според мен имаше нужда от гайдарите около огъня.Очаквах повече коли но и на тези съм доволен,имаше какво да се види,догодина пак съм там.Поздрави.


Потребителски аватар
Golf2GTISLIVEN
Мнения: 435
Регистриран на: Нед 03 мар 2013 10:23
Автомобил: VW GOLF 2
Двигател: 1.8 EV GTI + 16V KR
Местоположение: Сливен

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот Golf2GTISLIVEN » Нед 31 авг 2014 18:07


За прът път присъствах на тоя фест , макар и за малко видях че обстановката е доста добра на повечето колеги и самото място е прекрасно . Видях доста форумни коли на които се радвах доста пред компютъра и вече имах честта да ги видя на живо , видях се с някой друг приятел от форума с които поприказвахме и така . Общо взето макар и малкото прекарано време ми остави доста добри спомени :th_up Догодина отново съм там но вече по сериозно :mhihi


Потребителски аватар
hoax
Мнения: 280
Регистриран на: Съб 02 яну 2010 17:40
Автомобил: VW Golf II
Двигател: GX
Местоположение: Lovech

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот hoax » Нед 31 авг 2014 21:13


Както винаги беше уникално изживяване !! Благодарско към всички, които правят всичко възможно това да се случва... година след година :love.vwclub не спирайте :beer :love.vwclub :love.vwclub


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот dobrin » Нед 31 авг 2014 21:35


Доволен съм, макар и да успях да дойда само за една вечер. Видях се с доста хора, имаше моабет, различни ракийки пробвах. Имаше интересни Фолксвагени. Явно в петък е било силно, защото доста хора залязоха рано в събота вечерта.
Така, както се бяха настанили автомобилите, включително и извън основната поляна, беше по-добре от миналите години, защото имаше повече място. Догодина пак.


Потребителски аватар
valsanik
Мнения: 1214
Регистриран на: Пон 10 авг 2009 8:48
Автомобил: T3 MULTIVAN+CARAVELLE 16 C-87+91
Двигател: 1.6 TD JX +2.1 MV-Petrol+LPG
Местоположение: София

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот valsanik » Нед 31 авг 2014 21:56


Чудесно си изкарахме...За поредна година събитието беше на ниво. Благодаря на организаторите :beer .


Потребителски аватар
ShoGo_GTI
Мнения: 1059
Регистриран на: Вто 27 фев 2007 9:41
Автомобил: 18Т 2002 VW GOLF GTI EXCLUSIVE
Двигател: AUQ 180
Местоположение: Добрич
Контакти:

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот ShoGo_GTI » Нед 31 авг 2014 22:45


въпреки проблемите които имах по пътя си прекарах повече от страхотно с приятелите си, видях се с други, запознах се нови и въпреки че следващите 3 дни ще съм труп отново се прибирам зареден положително.
благодаря на всички, които са виновни това мероприятие да го има :bowdown :love.vwclub :iloveu_all_bitches.gif

ПП: останах приятно изненадан заради ферверките и много се надявам догодина когато дойда пак да ги видим и да послушаме гайдарите около огъня.


Потребителски аватар
feniksgod
Мнения: 751
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 19:33
Автомобил: VW Golf 4
Двигател: AGU 1999
Местоположение: София

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот feniksgod » Нед 31 авг 2014 23:53


Беше хубаво видях се с доста хора, където само чакаме от събор на събор се видим и си поговорим на живо :Mr Green Fun . Запознах се и с някой друг колега, НО и аз като Иво подкрепям за гайдарите, миналата година беше много хубаво с гайдите.
А да не забравя, догодина искам качествен волейбол да си направим, а не тая излагация. :mhihi
P.S Догодина някой да носи нафта за огъна или 5W40 :Mr Green Fun :mhihi


Потребителски аватар
lilqnka
Мнения: 90
Регистриран на: Пон 04 фев 2013 12:55
Автомобил: VW Golf 4 .. 1.9 TDI
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот lilqnka » Пон 01 сеп 2014 11:22


Доволна съм от събора който се получи.. В #модула ми беше адски добре.. Петък вечер не беше много силно но събота си беше ток и жица.. Разцепих се да обикалям от шатра на шатра (да се топля на огъня не за друго) хаха.. Видях се с доста хора и те видяха мен хахахахаха, вьортерзето което си направихме стана повече от добре.. Естествено и 2та дена имаше простотия на макс.. Този път съм доволна че зарята беше далече от колите и макар и мръсна нямаше хартийки и остатъци по колата ми.. Към организаторите само мога да кажа да идват малко по раничко че човека с кенефите нас пита къде да ги тури.. Всичко останало беше добре..


lolo
Мнения: 16
Регистриран на: Сря 07 фев 2007 10:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот lolo » Пон 01 сеп 2014 12:03


Всеки носи настроението със себе си.Прекарах чудесно , сред много млади и позитивни хора.Чудесна организация, красива заря, лагерен огън които топлеше, но и събираше...Определено ще доида пак атмосферата ми хареса.Мисля че трябва да има символична такса, с цел по добри условия (имаше какво да се желае от тоалетните) а защо да не се помисли и за професионален аниматор.Приятно ми беше да чуя всякаква музика, но не толкова да ми я налагат(доста силно) в 3 часа през нощта(все пак имаше и деца).Природата е красива, но маи не всички я оставихме каквато я намерихме, не за нас , за децата ни ...И все пак ...хубаво беше и ще съм пак с вас - и както се казваше в един филм(Междузвездни воини)Нека Марката :love.vwclub (силата) бъде с нас!


Потребителски аватар
lz2aii
Мнения: 1330
Регистриран на: Съб 09 фев 2013 12:45
Автомобил: VW Passat B 5.5
Двигател: AVB 1.9 TDI 2002
Местоположение: Габрово

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот lz2aii » Пон 01 сеп 2014 12:26


И на мен много ми хареса, макар и за малко да бях там. Само не разбрах, продаваха ли се някъде бира и скара там на място :mhihi ?


Потребителски аватар
draconian
Мнения: 54
Регистриран на: Пон 30 апр 2012 20:13
Автомобил: VW Golf 3
Двигател: 2E GTI 1993
Местоположение: Варна / Велико Търново
Контакти:

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот draconian » Пон 01 сеп 2014 12:37


Ето на кратко как го правим ние от #Модула. :sex



Потребителски аватар
Castrol
Мнения: 66
Регистриран на: Вто 24 май 2011 13:39
Автомобил: Golf 3 Vento Look
Двигател: AAM
Местоположение: Ловеч
Контакти:

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот Castrol » Пон 01 сеп 2014 15:59


На мен лично 2012 г. ми хареса много повече! Имаше какво да се прави, да се гледа и така нататък.. Тази година само един огън и заря..


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот Kuncavia » Пон 01 сеп 2014 20:24


@Castrol не бях тази година но мога да кажа две неща.

1. Миналата година (да не използвам епитети) "хората" ревяха от гайдите, че трябвало да си намалят "музиката" и да се съобразяват с тях. Ето тази година нямаше гайдари, сега на нормалните хора им липсват. Нормално.
2. Това е събор с палатки (кой е баровец на хотел), ако сам не можеш да си уплътниш кратките два дни, си е твой проблем. Това не е забавачница.

Яко сте си изкарали (повечето). Яд ме, е че не успях да присъствам, но имаше доста неща на главата, които попречиха да отида. Догодина живот и здраве не мисля да пропусна това мероприятие :th_up



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 162 госта