Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Организация и провеждане на клубните сбирки!
raix
Мнения: 465
Регистриран на: Чет 20 яну 2011 23:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот raix » Пон 08 юни 2015 19:23


Какво е станало




Потребителски аватар
Kostiev
Мнения: 137
Регистриран на: Сря 01 май 2013 15:43
Автомобил: s shofior
Двигател:

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот Kostiev » Пон 08 юни 2015 21:00


Gladiatora_G60 написа:НИКОЙ ЛИ ОТ ОТГОВОРНИТЕ ЛИЦА НЯМА ДА ПРИЗНАЕ КАКВО СТАНА С ПЕРНИШКОРО КОРАДО !?

ЧовекО си го е казал, ама кой да чете?
Vlad777 написа:
leonardo_vd написа:Бате и аз от това останах учуден, но сигурно е грешка на хората с техниката, даже не помня кой Добри ли беше или Влад попита,,,, Какво прави корадото на пистата...
Тук грешката беше моя - обърках се, че всичките 4 коли, на които прочетох номерата, вече са на пистата и корадото се явява пета кола, а то просто си беше единият от 4-те автомобила с най-добро време, така че няма драма. Времената от драга ще бъдат публикувани скоро - всичките ги има прехвърлени в таблица в ексел формат.

И колега, ти с каква за бога совалка си, че тоооолкова си засегнат, чак С ГОУЕМИ БУКУИ ЧЕ ПИШЕМЕ? :eek


Потребителски аватар
Gladiatora_G60
Мнения: 291
Регистриран на: Съб 31 окт 2009 19:25
Автомобил: VW Golf MK3
Двигател: ABF
Местоположение: Bankya

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот Gladiatora_G60 » Пон 08 юни 2015 21:13


Аз претенции за соволка нямам и никога не съм имал! Това корадо не се местеше,както казват и други,а има едно записано време от 12сек,при положение че другите са му по 15 сек.! Както и да е..


Потребителски аватар
Kostiev
Мнения: 137
Регистриран на: Сря 01 май 2013 15:43
Автомобил: s shofior
Двигател:

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот Kostiev » Пон 08 юни 2015 21:22


Ми стават грешки, приеми го и го преживей! В БФАС стават редовно, във ФИА дори се случват, какво остава за любителски шампионат в БГ... :screwy Ти нали си записал време, знаеш колко си бърз - какво повече искаш? Ако е за медал или купа цялата драма, кажи да ти пратим някой. :dontknow Парична награда така или иначе няма...

Последна промяна от Kostiev на Пон 08 юни 2015 21:23, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Golf_Mon
Мнения: 348
Регистриран на: Сря 25 апр 2007 21:02
Автомобил: BMW E90 320i Ibiza 6k1
Двигател: бензинов
Местоположение: София

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот Golf_Mon » Пон 08 юни 2015 21:23


Страхотно беше момчета! Браво на всички! взели участие в дисциплините. Аз признавам , не се престраших :) бях в публиката. Типично по БГ , коментарите бяха ... Идваше да им кажа, Айде като ти знае толкова плювалника, хващай си колата и да те видиме. Всички знаем че от страни е мнооого лесно.
Браво на водещия , справи се отлично. Аз лично изкарах страхотно, бях само събота.
Евала МОМЧЕТА, догодина пак! Евала и лично благодаря на хората които докараха истинските СИ бегачки за да ни радват НАС за 5 левчета вход. :love.vwclub


Потребителски аватар
Gladiatora_G60
Мнения: 291
Регистриран на: Съб 31 окт 2009 19:25
Автомобил: VW Golf MK3
Двигател: ABF
Местоположение: Bankya

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот Gladiatora_G60 » Пон 08 юни 2015 21:35


Става ли грешки,а? Никой тука не говори за медали и купи,имам си един от преди 2 години и съм го метнал в шкафа! Тук дори нямам впредвид себеси..няма как тва корадо да дава по-добри времена от с2-ките? Водещия прочете номера на едната с2-ка,тя не се яви и излезна корадо-то! А момчето със с2-ката не си беше тръгнало! За техническата комисия оставам без коментар,програмата изобщо не се спази и викаш стават грешки!


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19698
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот Vlad777 » Пон 08 юни 2015 22:14


Понеже аз бях водещия, ще ти го напиша още веднъж по-подробно, дано го разбереш и престанеш да бълваш дезинформация и да търсиш под вола теле:

Времената от драга се записват във вид:
Номер : време

Съответно след края на драга сортираме колонката по най-ниско време и вадим първите 4 номера, които са дали тези времена.

Съответно аз съобщих тези 4 номера няколко пъти и ги чакам да се появят на пистата. В този момент нито знаех кой е с тези номера, нито знаех кои са колите. Просто имаше 4 номера и времената им.

Съответно излизат колите и отиват на старта в другия край на пистата. Стори ми се, че всички са вече там и съобщавам, че автомобилите са готови за старт и очакваме да стартират всеки момент.

В този момент корадото излиза на пистата и аз се чудя защо, при положение, че всички вече са там. Помислих, че е пети автомобил, но се оказва, че това е единият от номерата, които съм съобщил по-рано и съвсем нормално се е отправил към старта, просто по-късно от останалите.

ТОВА Е ЦЯЛАТА ДРАМА, ДАМИ И ГОСПОДА! Дано сте ме разбрали този път!


raix
Мнения: 465
Регистриран на: Чет 20 яну 2011 23:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот raix » Пон 08 юни 2015 22:25


Аз те разбрах но тук много хора смесват забавата с аз съм най-БЪРЗ и за тях е не допостимо че някои ги е минал а относно времената ХОРА сме стават грешки..... Нека се забавляваме.


Потребителски аватар
Gladiatora_G60
Мнения: 291
Регистриран на: Съб 31 окт 2009 19:25
Автомобил: VW Golf MK3
Двигател: ABF
Местоположение: Bankya

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот Gladiatora_G60 » Вто 09 юни 2015 7:45


Бате цялата работа е там,че ти каза 45 номер,а 45 беше едната с2ка :exclaim Живи и здрави :exclaim


Потребителски аватар
icokr
Мнения: 1129
Регистриран на: Пет 23 апр 2010 16:27
Автомобил: GOLF 3 GTI 16V
Двигател:
Местоположение: София

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот icokr » Вто 09 юни 2015 8:00


Ок, хора сме, грешим!
Важното е че всички можаха да карат.
За да карат всички, трябва и самите участници да са по-организирани.
Все пак времето е малко, само два дена.

Моля да не пишат само 3-ма в темата, нека споделят повече хора. :spam2


Lary.F
Мнения: 10
Регистриран на: Вто 11 мар 2008 18:43
Автомобил: VW SCIROCCO
Двигател:
Местоположение: София

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот Lary.F » Вто 09 юни 2015 8:32


Аз не разбрах дали имаше награждаване по класове в свободното каране от събота,защото в неделя си тръгнах по рано и не изчаках награждаването . Тоест В1 1-во 2-ро 3-то място В2 1-во 2-ро 3-то В3 1-во 2-ро 3-то, или само първите три коли с най-добро време.


Потребителски аватар
zografski
Мнения: 2589
Регистриран на: Сря 25 мар 2009 18:10
Автомобил: Golf IV V6 4Motion
Двигател: AUE 2001
Местоположение: Sofia

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот zografski » Вто 09 юни 2015 8:36


А къде ще се публикуват времената, че мен май тва най ме вълнува, не бях дошъл за медал, а за спорта и забавлението, а тях си ги получих :smile


Потребителски аватар
icokr
Мнения: 1129
Регистриран на: Пет 23 апр 2010 16:27
Автомобил: GOLF 3 GTI 16V
Двигател:
Местоположение: София

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот icokr » Вто 09 юни 2015 8:44


Колеги, поради голямото натоварване и умора на всички организатори, до ден два ще има нова тема с резултати или в темата за Калояново.
Моля за разбиране, Благодаря!
:love.vwclub


Потребителски аватар
zografski
Мнения: 2589
Регистриран на: Сря 25 мар 2009 18:10
Автомобил: Golf IV V6 4Motion
Двигател: AUE 2001
Местоположение: Sofia

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот zografski » Вто 09 юни 2015 8:46


Vlad777 написа:Моля не превръщайте темата в място за лични нападки и спорове. Класовете се определят според фабричната мощност на автомобила, записана в талона. Мощност на колела, загуби и т.н. нямат значение.

Колегата zografski според регламента явно е трябвало да бъде в клас B3, но някак е успял да се направи, че е под 200 к.с. и да се промъкне в клас B2 - явно някакъв пропуск от страна на техническата комисия, които най-вероятно са объркали мощността на V6 с тази на VR6 в голф 3, която е под 200 к.с. По-късно очаквам и от тях становище по случая, но при всички положения е редно самият шофьор да каже по време на прегледа: "Аз съм над 200 к.с. и съм за клас B3". обаче явно не всеки държи на празни приказки като чест, морал, уважение и т.н...

Отделно от това съществуваше възможност по всяко време, дори и при започнало състезание, всеки един автомобил да бъде преместен в друг клас по получен сигнал от страна на друг участник. Ако някой е забелязал нередност по време на провеждане на надпреварите е било редно да сигнализира своевременно.

Някак си там ме сложихте ВИе, не аз! Отделно ако не се лъжа на 2та листа които предавахме на техническите лица, май си пишеше какви са ни колите и колко коня са, аз там не съм лъгал(отделно не съм следял кой клас до колко коня е, разчитах техническите лица да си знаят, не да разчитат аз да им кажа за кой клас съм), това че техническото лице ме е сложило B2 не е моя грешка, а негова! Отделно не аз, а те трябва да ги следят тези неща, на мен колата ми е кажи речи сток, нямам турбо и ремап, т.е. не е трудно като видиш г4 2.8 204 к.с. да го сложиш в правилният клас, сега мен ме изкарай виновен, че съм си лъгал за класа и конете... лъгаха тия с турбо-тата, дето викаха аз съм сток, а всъшност на 99% немаще 1 сток и от уж 150к.с., всички бяха за B3, но просто не искаха да се пускат с коли над 300к.с., но както казах, мен мн не ме грееше, дойдох да се попускам и да си направя кефа, дори не си знам времената и не съм останал за финалите, т.е. не съм дошъл да грабна тенекиената купа и да се бия у гърдите с нея в Б2 клас...!

Последна промяна от hooligans на Вто 09 юни 2015 12:06, променено общо 1 път.
Причина: Стига спами, темата е за събора, а не за твоята кола. Разбрахме ти мнението, въздържай се от излишни коментари!


Потребителски аватар
icokr
Мнения: 1129
Регистриран на: Пет 23 апр 2010 16:27
Автомобил: GOLF 3 GTI 16V
Двигател:
Местоположение: София

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот icokr » Вто 09 юни 2015 9:02


Заглавие: Национален VAG Събор 2015 Калояново - твоите идеи на живо!

Каним всички фенове на марката да се включат в организацията на събитието със своите идеи за добро изкарване, като предложат и реализират различни забавления.

Условието е едно: Този, който предлага, трябва да се ангажира лично и да осигури поне 2/3 от необходимите хора за организацията на това забавление. В случай, че е необходимо съдействие от клуба, както логистично, така и финансово - такова ще бъде осигурено в рамките на възможностите. :love.vwclub

:arrow Всички са поканени! :smile



Имахте възможност да сте Вие, а не НИЕ в организацията.
Някак си там ме сложихте ВИе, не аз!



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 195 госта