Re: Отзиви за VW фолклорен събор Узана 2018

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19662
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Re: Отзиви за VW фолклорен събор Узана 2016

Мнениеот Vlad777 » Чет 13 сеп 2018 15:27


Нямам нищо против всеки да си изкаже мнението, но преди да даваш оценка и акъл, все пак не е лошо да имаш някаква реална представа, а не на база "една съседка чух да говори".

А в мненията ти до момента не видях НИТО ЕДНО предложение как да е по-добър следващия събор. Така че, не се хаби да пишеш повече безполезни за никого мнения в темата. :c020

Ще споделя една историйка:
Публикувано във факти.бг:

Странстващ философ чул слух за мъдрец, който имал невиждани и нечувани знания. Хора от целия свят идвали при него за съвети и уроци. Имал множество ученици и всички те до един разказвали насам и натам за великия си учител. Философът обаче не искал да придобие повече мъдрост. Той смятал, че знае всичко необходимо и го хванало яд на мъдреца. Затова решил да се отбие при мъдреца и да му каже очи в очи какво мисли за него. Така, странстващият философ тръгнал на дълъг път, чак до мястото, на което мъдрецът преподавал и се срещал с хората и изригнал срещу него:

- Мъдрецо! – казал той. – Ти си глупак!

Мъдрецът го погледнал без дори малко да се изненада от постъпката му и го попитал:

- Кажи ми, колко време вървя до тук, за да ми кажеш това?

- Един месец - отговорил странникът.

- Е, и кой тогава е глупакът?! – вежливо отвърнал мъдрецът, а философът тръгнал обратно по своя път засрамен.




Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: Отзиви за VW фолклорен събор Узана 2016

Мнениеот Водния дух1 » Чет 13 сеп 2018 19:28


Не ги знам ,кои са били от тази група от Русе- не ги познавам,но аз си прекарах определено мн.добре .Запознах се с нови колеги от форума,хапнахме,пийнахме,повеселихме се...За мен всичко си беше точно. Шапка им свалям на организаторите.



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта