Re: Отзиви за VW фолклорен събор Узана 2018

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Klezo
Мнения: 1
Регистриран на: Пон 27 авг 2018 11:59
Автомобил:
Двигател:

Re: Отзиви за VW фолклорен събор Узана 2016

Мнениеот Klezo » Пон 27 авг 2018 12:37


Не ми се иска много да говоря, защото естествено пак ще има недоволни, но е смотана тая типично българска черта да се казват само подмазвачески мнения навсякъде, настава едно лизане на гзве, шушу-мушу присламчвания да се харесат на някой и т.н. И накрая гетото се чувства силно, щото всичките микроби го играят в комбина (в колония) и "Обединението прави силата!". Ако трябва да сме честни, организацията ВСЕКИ ПЪТ е супер зле - лично мнение. И естествено микробите пак ще ме оплюят, че съм казал така, ще кажат "направи ти по-хубава организация, щом си по-хубав" и тем подобни работи. После защо имало разни разцепления през годините, защо хората са се изпокарали, защо се създавали различни клубове с еднаква цел, защо при награждавания с разни медалчета има прехвърчане на искри и подхвърляния на медалите върху вратовете на хората, вместо като пичове да си стиснат ръцете, да се прегърнат и да се усмихнат...
Ами, щото разни палячовци се изживяват като майка и бащица на всички, на всяка манджа мерудия, винаги повече знаят, винаги повече могат, не приемат критика, те правят "най-добрата ограницация" и "кой си ти, че да ги съдиш". Както се вика, те ще оправят България, да ги направим президенти, премиери, че да могат да си оправят бизнеса и да помогнат и на приятелите, които любезно им шпакловаха кафевите точки през всички тия години. Егото е явно като водата и храната, като cекса, като въздуха дори! Малко прилича на гимназия, където малките ученици познават по-големите, но големите не познават по-малките. Малките си правят снимки с големите и после пускат по социалните мрежи, а на втората година "пикльoвците" вече са големи мъже (или поне така си мислят) и вече се репчат на хората, раздават го тежкари и пушат цигарки смело в училищния двор, правейки стойки и гледайки лошо с пресвити очички. Спекулира се с гръмки слова "така е ЧЕСТНО", "така трябва", "за да бъде справедливо", "нещата са законни", свири химна и хората си чешат гз и си бъркат в носа, пекат пържолите и мляскат звучно. Слагаме жълтата лампа на покрива на колата и е*аваме майката на движението, ама кой си ти да ни съдиш, искаш ли да бъдеш отлъчен от племето ако много ти знае устата? След което се хилим тъпо и подигравателно. И веднага минаваме на следващия разговор как някой искал да ни блъсне на пътя, докато сме с жената и децата в колата. Колко било рисковано и как за такива душмани само съдене до дупка. Нищо, че все на нас се случва, а на други хора не им се е случвало никога в последните 20 години. Не карайте пили? ОМГ! Не, нищо не намеквам! И без друго от любов към ФВ се е напълнило с "приятели", които любезно ще ви съдействат като брокери на застраховки и незнайно за всички тая реклама тече със скоростта на светлината. Смрад на yрина! Мерене на п*шки! И от две страни чувам две компании да ми говорят за "Християнски ценности!". Единият до вчера го помня как лъжеше хората да му дадат повече парички като разваляше баланса на гумите. Днес ми се изживява богослов и ме учи на ценности. Неееее, глупости говоря, не ми обръщайте внимание! Желая на всички добро здраве!

Последна промяна от Spas на Пон 27 авг 2018 13:18, променено общо 1 път.
Причина: Някакси много ми напомняш на някой с тия писания, защо не писа от нормалния си профил, а трябваше нов?




Cakicha
Мнения: 14
Регистриран на: Пон 13 окт 2008 12:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Разград

Re: Отзиви за VW фолклорен събор Узана 2016

Мнениеот Cakicha » Пон 27 авг 2018 12:43


Трябва да се спре тоя алкохол. Пропуснах заря та нещо и май не само зарята


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19662
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви за VW фолклорен събор Узана 2016

Мнениеот Vlad777 » Пон 27 авг 2018 13:03


Klezo написа:Не ми се иска много да говоря, защото естествено пак ще има недоволни, но е смотана тая типично българска черта да се казват само подмазвачески мнения навсякъде, настава едно лизане на гзве, шушу-мушу присламчвания да се харесат на някой и т.н. И накрая гетото се чувства силно, щото всичките микроби го играят в комбина (в колония) и "Обединението прави силата!". Ако трябва да сме честни, организацията ВСЕКИ ПЪТ е супер зле - лично мнение. И естествено микробите пак ще ме оплюят, че съм казал така, ще кажат "направи ти по-хубава организация, щом си по-хубав" и тем подобни работи. После защо имало разни разцепления през годините, защо хората са се изпокарали, защо се създавали различни клубове с еднаква цел, защо при награждавания с разни медалчета има прехвърчане на искри и подхвърляния на медалите върху вратовете на хората, вместо като пичове да си стиснат ръцете, да се прегърнат и да се усмихнат...
Ами, щото разни палячовци се изживяват като майка и бащица на всички, на всяка манджа мерудия, винаги повече знаят, винаги повече могат, не приемат критика, те правят "най-добрата ограницация" и "кой си ти, че да ги съдиш". Както се вика, те ще оправят България, да ги направим президенти, премиери, че да могат да си оправят бизнеса и да помогнат и на приятелите, които любезно им шпакловаха кафевите точки през всички тия години. Егото е явно като водата и храната, като cекса, като въздуха дори! Малко прилича на гимназия, където малките ученици познават по-големите, но големите не познават по-малките. Малките си правят снимки с големите и после пускат по социалните мрежи, а на втората година "пикльoвците" вече са големи мъже (или поне така си мислят) и вече се репчат на хората, раздават го тежкари и пушат цигарки смело в училищния двор, правейки стойки и гледайки лошо с пресвити очички. Спекулира се с гръмки слова "така е ЧЕСТНО", "така трябва", "за да бъде справедливо", "нещата са законни", свири химна и хората си чешат гз и си бъркат в носа, пекат пържолите и мляскат звучно. Слагаме жълтата лампа на покрива на колата и е*аваме майката на движението, ама кой си ти да ни съдиш, искаш ли да бъдеш отлъчен от племето ако много ти знае устата? След което се хилим тъпо и подигравателно. И веднага минаваме на следващия разговор как някой искал да ни блъсне на пътя, докато сме с жената и децата в колата. Колко било рисковано и как за такива душмани само съдене до дупка. Нищо, че все на нас се случва, а на други хора не им се е случвало никога в последните 20 години. Не карайте пили? ОМГ! Не, нищо не намеквам! И без друго от любов към ФВ се е напълнило с "приятели", които любезно ще ви съдействат като брокери на застраховки и незнайно за всички тая реклама тече със скоростта на светлината. Смрад на yрина! Мерене на п*шки! И от две страни чувам две компании да ми говорят за "Християнски ценности!". Единият до вчера го помня как лъжеше хората да му дадат повече парички като разваляше баланса на гумите. Днес ми се изживява богослов и ме учи на ценности. Неееее, глупости говоря, не ми обръщайте внимание! Желая на всички добро здраве!


Прочетох цялото мнение 2 пъти. Относно събора има само 1 изречение и то е откровена лъжа и е направо смешно. Бях на сцената през цялото време и не видях на някого да му е "подхвърлян" медала. Това е абсолютна глупост и не зная що за човек може да напише подобна клевета?

Просто се чудя защо си изхаби времето, за да се регистрираш явно с нов ник и да пишеш толкова дълъг пост, пълен с несвързани неща и празни приказки и то точно в темата за Узана... :no Срам ли те е, страх ли те е да кажеш кой си не ми е ясно. Но анонимното мишкуване е било винаги модерно. :mhihi Нещо лично ако имаш срещу мен - да беше дошъл на събора да ми го кажеш - бях там и не съм се крил. Дори обиколих вечерта повечето шатри. Но както и да е - няма нужда да занимаваме всички с личната драма на един анонимен хейтър :mhihi

Между другото всякакви предложения, които могат да бъдат реализирани са добре дошли. Както и всеки, който смята, че има с какво да се включи, също е добре дошъл да помага с организацията.

Създадена е и специална фейсбук група, където могат да се споделят снимки от събора:
https://www.facebook.com/groups/vwclub.bg.uzana/


Потребителски аватар
monkatawe
Мнения: 75
Регистриран на: Вто 19 юли 2016 17:17
Автомобил: Golf 3
Двигател: Слабичък
Местоположение: In The Middle of Nowhere

Re: Re: Отзиви за VW фолклорен събор Узана 2016

Мнениеот monkatawe » Пон 27 авг 2018 14:17


Супер, присъединих се и аз в групата.. И намерих две интересни снимки, не знам даже кой ги е правил, на мечето върху капака ми с другата плюшена играчка, бях я видял върху някоя кола, но някой ги е събрал двете и ги е снимал, хаха, супер снимка се е получила.. :D :)


Никола.Б
Мнения: 250
Регистриран на: Пон 11 сеп 2017 23:32
Автомобил: Vw Golf 2
Двигател: 1 3 nz
Местоположение: Габрово

Re: Re: Отзиви за VW фолклорен събор Узана 2016

Мнениеот Никола.Б » Пон 27 авг 2018 15:22


Събора беше много добре евала,като цял идвам за пръв път и останах много доволен,запознах се с много хора.За напред ще гледам да присъствам на повече събори.


Потребителски аватар
summer_smile_
Мнения: 1179
Регистриран на: Пет 27 дек 2013 14:59
Автомобил: Audi A3
Двигател:
Местоположение: София

Re: Re: Отзиви за VW фолклорен събор Узана 2016

Мнениеот summer_smile_ » Пон 27 авг 2018 15:43


За пореден път имах удоволствието да се включа в това събитие и отново беше страхотно! Всичко премина гладко, видях много усмивки, танци и емоции, запознах се с много нови хора и въпреки огромната посещаемост, за моя изненада, оставихме поляните чисти! Прекрасно впечатление ми направиха и танцьорите от ансамблите, част от които дойдоха още в събота сутринта и останаха след програмите си с нас. Адмирации към всички Вас, които допринесоха за това събитие, надявам се, че сте се забавлявали и ще се радвам да се видим отново догодина!


Потребителски аватар
Курт Деликуртев
предупреждение за БАН
Мнения: 2116
Регистриран на: Нед 17 сеп 2017 12:40
Автомобил: Passat Variant 2001
Двигател: AWT
Местоположение: Филибето майна/ Щурград

Re: Отзиви за VW фолклорен събор Узана 2016

Мнениеот Курт Деликуртев » Пон 27 авг 2018 17:35


monkatawe написа:Като изключим неокосената трева , която беше до коленете, всичко друго беше отново на ниво! :) Адски голяма посещаемост според мен, доста повече коли от миналата година.. Още един прекрасен събор остана в историята.. :)


Догодина едно състезание по косене с ръчни коси (може като квалификация за състезанието по хвърляне на авторадио) и воала проблема изчезва! Организаторите да помислят по идеята! :icon_lol


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19662
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Re: Отзиви за VW фолклорен събор Узана 2016

Мнениеот Vlad777 » Пон 27 авг 2018 19:22


Ти ли ще дойдеш в четвъртък да се състезаваш в косенето, преди да се е напълнила поляната? Много е лесно да се дават предложения, които няма как да се изпълнят и после да се казва - аз нали ви казах. В случая трябва да имаш и поне малко акъл, преди да се опитваш да го разпръскваш на посоки във форума. По-добре си трай и се спри с тъпизмите из целия форум когато няма какво да кажеш!


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18715
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Re: Отзиви за VW фолклорен събор Узана 2016

Мнениеот hooligans » Пон 27 авг 2018 19:38


Догодина, преди да звънна на който и да било във връзка със събора, ще звънна на Курт Деликуртев за основен съветник. Очаквам телефон на ЛС.
Четох мнението и на Клецо, не разбрах какво иска да каже, явно има някакви проблеми. Ако желае, нека се свърже на ЛС с мен.
Факт, проблем имаше с тревата, но не очаквахме толкова много хора!
Извинявам се на колегите, които са били на неокосената част.


Потребителски аватар
gergeto
Мнения: 3344
Регистриран на: Нед 10 апр 2011 18:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен

Re: Отзиви за VW фолклорен събор Узана 2016

Мнениеот gergeto » Пон 27 авг 2018 19:55


Klezo написа:Не ми се иска много да говоря, защото естествено пак ще има недоволни, но е смотана тая типично българска черта да се казват само подмазвачески мнения навсякъде, настава едно лизане на гзве, шушу-мушу присламчвания да се харесат на някой и т.н. И накрая гетото се чувства силно, щото всичките микроби го играят в комбина (в колония) и "Обединението прави силата!". Ако трябва да сме честни, организацията ВСЕКИ ПЪТ е супер зле - лично мнение. И естествено микробите пак ще ме оплюят, че съм казал така, ще кажат "направи ти по-хубава организация, щом си по-хубав" и тем подобни работи. После защо имало разни разцепления през годините, защо хората са се изпокарали, защо се създавали различни клубове с еднаква цел, защо при награждавания с разни медалчета има прехвърчане на искри и подхвърляния на медалите върху вратовете на хората, вместо като пичове да си стиснат ръцете, да се прегърнат и да се усмихнат...
Ами, щото разни палячовци се изживяват като майка и бащица на всички, на всяка манджа мерудия, винаги повече знаят, винаги повече могат, не приемат критика, те правят "най-добрата ограницация" и "кой си ти, че да ги съдиш". Както се вика, те ще оправят България, да ги направим президенти, премиери, че да могат да си оправят бизнеса и да помогнат и на приятелите, които любезно им шпакловаха кафевите точки през всички тия години. Егото е явно като водата и храната, като cекса, като въздуха дори! Малко прилича на гимназия, където малките ученици познават по-големите, но големите не познават по-малките. Малките си правят снимки с големите и после пускат по социалните мрежи, а на втората година "пикльoвците" вече са големи мъже (или поне така си мислят) и вече се репчат на хората, раздават го тежкари и пушат цигарки смело в училищния двор, правейки стойки и гледайки лошо с пресвити очички. Спекулира се с гръмки слова "така е ЧЕСТНО", "така трябва", "за да бъде справедливо", "нещата са законни", свири химна и хората си чешат гз и си бъркат в носа, пекат пържолите и мляскат звучно. Слагаме жълтата лампа на покрива на колата и е*аваме майката на движението, ама кой си ти да ни съдиш, искаш ли да бъдеш отлъчен от племето ако много ти знае устата? След което се хилим тъпо и подигравателно. И веднага минаваме на следващия разговор как някой искал да ни блъсне на пътя, докато сме с жената и децата в колата. Колко било рисковано и как за такива душмани само съдене до дупка. Нищо, че все на нас се случва, а на други хора не им се е случвало никога в последните 20 години. Не карайте пили? ОМГ! Не, нищо не намеквам! И без друго от любов към ФВ се е напълнило с "приятели", които любезно ще ви съдействат като брокери на застраховки и незнайно за всички тая реклама тече със скоростта на светлината. Смрад на yрина! Мерене на п*шки! И от две страни чувам две компании да ми говорят за "Християнски ценности!". Единият до вчера го помня как лъжеше хората да му дадат повече парички като разваляше баланса на гумите. Днес ми се изживява богослов и ме учи на ценности. Неееее, глупости говоря, не ми обръщайте внимание! Желая на всички добро здраве!


Аз също ти желая добро здраве . Нямаше да отговарям на тоя коментар ,но се почувствах от " подмазвачите " според твоите критерии .... Да , аз също изказах положително мнение за организаторите на събора . И продължавам да си отстоявам мнението - все пак темата е : Отзиви за VW фолклорен събор Узана 2018 ... Нe знам кой си , но определено не си от вчера или днес във форума . Аз също не съм винаги на едно мнение с много админи и членове на клуба , но има едно голямо НО - темата е конкретна , неутрална и съвсем логично организаторите задават въпроса : " Доволни ли сте ? " Да доволен съм защото организацията на такова събитие и то на абсолютно безплатен и доброволен принцип е нещо което си е за уважение . Лично аз дойдох на готово само и единствено за да се накефя на макс . Но да не забравяме че тоя кеф ми е предоставен безплатно и безвъзмездно за сметка на организатори ,които са отделили време и пари за тяхна сметка. Отново от мен - Браво за организацията , не е лесно да накараш няколко хиляди човека от различни възрастови групи да спазват правила , за да се получи това което видях на снимките след като всички сме си тръгнали - една чиста и почти незасегната природа. Айде - живи и здрави , догодина пак.


Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: Re: Отзиви за VW фолклорен събор Узана 2016

Мнениеот Водния дух1 » Пон 27 авг 2018 20:13


Всичко си беше о.к. На който не му е харесало-да не идва повече. За намирането на кусури,знаем,че някои са майстори.


Потребителски аватар
bbboiko2004
Мнения: 4182
Регистриран на: Пон 20 фев 2006 21:19
Автомобил: VW Polo 2f
Двигател: 3f - 1993

Re: Re: Отзиви за VW фолклорен събор Узана 2016

Мнениеот bbboiko2004 » Вто 28 авг 2018 9:19


Oтносно тревата, вижте тази снимка. Края на събора миналата година беше до изсъхналото дърво, което тази година се яви на средата на поляната, защото имаше двойно повече коли и точно до там беше окосено. Просто тази година имаше толкова голяма посещаемост, че надхвърли и най-смелите ни мечти. :love.vwclub
21167922_1900719993584431_5946667344765904993_o.jpg


Потребителски аватар
Gal
Мнения: 1457
Регистриран на: Пет 04 яну 2008 12:37
Автомобил: МК7
Двигател: DCYA 2018
Местоположение: София

Re: Отзиви за VW фолклорен събор Узана 2016

Мнениеот Gal » Вто 28 авг 2018 10:13


stefan4o написа:
Gal написа:Тойота, ама със стикери, японски ГоУф :mhihi :icon_razz
И да, голямо браво на организаторите, добре им се получи!




Ти ли беше с тойотата? Ако е така, в случай, че не знаеш - не работи добре автомобила при форсиране. Все едно не й стига гориво (подобно на навити силно кранчета на АГУ) и прекъсва.
И аз като някои колеги за първа година посещавам такова събитие - останах с много хубави впечатления. Определено съжалявам, че по-рано не съм се включвал. Организацията беше на високо ниво, зарята - превъзходна. Нестинарите ме домързя да си дотътря задника да ги гледам, но хлапето и жена ми останаха силно впечатлени :bowdown Имаше много готини Т3-ки на събора :th_up хвала на чичките, дето набиват пари по тия яки машинки. :bowdown
Видях и колегата Митко Белата със синята Джета - колата изглеждаше доста добре, поздравления. :th_up


Аз, аз :) Зная, че не работи добре, даже сменяхме свещи на Узана, ама не е само това. На баир мре, абсолютно точно е, че не и стига гориво. На море съм и като се прибера след две седмици ще я гледам. Да ме прибере някак :)
Иначе съборът беше прекрасен. На мен ми направи впечатление колко много възрастни хора имаше и с какъв интерес гледаха. За младите е по-лесно и по-нормално да са на събор. Балгодаря на организаторите! :love.vwclub


Потребителски аватар
Gal
Мнения: 1457
Регистриран на: Пет 04 яну 2008 12:37
Автомобил: МК7
Двигател: DCYA 2018
Местоположение: София

Re: Отзиви за VW фолклорен събор Узана 2016

Мнениеот Gal » Вто 28 авг 2018 10:15


radotom написа:Че кво?! :mrgreen Събора пак си стана страхотен! :11 :11 :11
Само, че още по-страхотен от 2016 и с доооста повече коли!
Вече едвам намираме място да мятаме кръстачки (п.п. един Г4 тря'а да пали свещичка :Mr Green Fun )


Аааа, да! И японския Голф продължава да глъхне във високите! :mhihi

Е така както кажеш..той сега започва, ти-продължава :) ако имам късмет, минавайки през Пловдив ще го оправят.


danail7
Мнения: 4
Регистриран на: Нед 05 дек 2010 20:02
Автомобил: Volkswagen Golf III
Двигател: 1Z 1994
Местоположение: Божурище, София

Re: Re: Отзиви за VW фолклорен събор Узана 2016

Мнениеот danail7 » Вто 28 авг 2018 11:50


Беше върха, много съм доволен, добре си изкарах, видях се с приятели, снимах, повозиха се офроуд на Амарок и Голф 2 Кънтри. Думите са излишни просто, очаквам с нетърпение следващия такъв събор...
:flag_bulgaria :bowdown :love.vwclub



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта