За локалните срещи

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
paco
Мнения: 1817
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 15:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

За локалните срещи

Мнениеот paco » Пет 10 юни 2005 13:43


Ако почнем да си правим вьв всеки квартал по отделно локални срещи то накрая ще почнем и локални месечни.

Не че имам нещо против ама ако някои иска месечните срещи да станат по-чести дайте да го обсьдим.


PACO




Потребителски аватар
niki7878
Мнения: 474
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 12:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: За кварталните срещи

Мнениеот niki7878 » Пет 10 юни 2005 13:46


paco написа:Ако почнем да си правим вьв всеки квартал по отделно локални срещи то накрая ще почнем и локални месечни.

Не че имам нещо против ама ако някои иска месечните срещи да станат по-чести дайте да го обсьдим.


PACO

Съгласен, даже мойе да се стигне и до следното извращение: Трети национален събор 2005г.


Потребителски аватар
golfer
The Мaster of PERNIK TUNING performancе
Мнения: 7369
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 9:55
Автомобил: Gandalf the Grey
Двигател: 368kw LPG
Местоположение: oberbayern
Контакти:

Мнениеот golfer » Пет 10 юни 2005 13:46


значи не съм само аз ,дето мисли така.
нямам нищо против да се делите на "щати",обаче нещо масовката в ежемесечните "общи" срещи куцаааааааа. :?


Потребителски аватар
Ivcho
Мнения: 1439
Регистриран на: Пет 10 сеп 2004 16:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен
Контакти:

Мнениеот Ivcho » Пет 10 юни 2005 13:56


Мдаааа и аз съм за по темата ако някой иска да си чукне среща с някой да пие кафе да си се разберат но ако ще провим форума място за срещи.............................................


Потребителски аватар
Roberta
Официален говорител
Мнения: 1570
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Roberta » Пет 10 юни 2005 14:07


Казах го и в другата тема, не съм съгласна клуба да се цепи така, за това нека направим нещо по въпроса за по-чести срещи!!!
Вече сме голям клуб, има все повече и повече желаещи да идват на нашите срещи и мисля, че една среща в месеца е малко!


Потребителски аватар
tedy
Мнения: 463
Регистриран на: Чет 07 апр 2005 15:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот tedy » Пет 10 юни 2005 14:17


Еее, стига де вие много се впрягате!!! Аз не виждам нищо лошо в това, еми аз примерно на месечните срещи в неделя нямам възможност да идвам, ми хайде да измислим нещо да не е само в неделя??? Защото предполагам че не съм само аз с този проблем. Ми аз съм трети месец в този форум, минаха 2 месечни сбирки и 1 нац. събор и аз не познавам никой, до вчера......, освен това така мога да се запозная с много повече хора, дет се вика и до Дружба мога да отида защото не е в неделя. За мен това не е делене, дори напротив!


Потребителски аватар
MK2
Мнения: 424
Регистриран на: Пон 06 сеп 2004 17:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот MK2 » Пет 10 юни 2005 14:17


Например BMW-forum се виждат всеки четвърък на бензиностанция EKO-PETROL на бул.България към 21:00ч..И ние може да измислим нещо подобно на някоя бензиностанция.На бензиностанция е удобно защото може да се поберат много коли и междувременно който иска може да седне в заедението на бензиностанцията,друг да полафи около насъбраните коли и така.


Потребителски аватар
CellNet ™
Sheriff
Мнения: 2570
Регистриран на: Съб 07 авг 2004 19:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Golf Capital of the World
Контакти:

Мнениеот CellNet ™ » Пет 10 юни 2005 14:17


Съгласен съм с Роберта и хайде сега хората от Провинцията /Вкл. Голфера/ :wink:
да не завиждат за честите срещи :ble: mhihi mhihi mhihi


Потребителски аватар
Bratt
Drivers wanted
Мнения: 2439
Регистриран на: Пон 01 ное 2004 10:37
Автомобил: MKII
Двигател: EZhko
Местоположение: София

Мнениеот Bratt » Пет 10 юни 2005 14:19


Roberta написа:.....че една среща в месеца е малко!


...и поне 2 да не са в неделяяяя, че отпуската ми за 2 години напред ще свърши ако 'зимам всеки понеделник....и вторник :)


Потребителски аватар
zaio_baio
Мнения: 607
Регистриран на: Сря 11 май 2005 15:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: За кварталните срещи

Мнениеот zaio_baio » Пет 10 юни 2005 14:26


niki127 написа:
paco написа:Ако почнем да си правим вьв всеки квартал по отделно локални срещи то накрая ще почнем и локални месечни.

Не че имам нещо против ама ако някои иска месечните срещи да станат по-чести дайте да го обсьдим.


PACO

Съгласен, даже мойе да се стигне и до следното извращение: Трети национален събор 2005г.


Какво пречи и до 3-ти да се стигне? Ти как искаш да бъде - всяка високосна година ли? Истината е че сме много далеко от GTI treffen- но всяко начало си е трудно. Сега е момента да предложа на Drago CL да организира следващата по-глобална среща на морето например - мисля че всички ще са доволни!!!

Regards
ZB
http://autodiags.net-bg.net


Потребителски аватар
vw_golf_2_Memphis
Мнения: 3836
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот vw_golf_2_Memphis » Пет 10 юни 2005 14:26


...

Последна промяна от vw_golf_2_Memphis на Съб 22 яну 2011 13:09, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Roberta
Официален говорител
Мнения: 1570
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Roberta » Пет 10 юни 2005 14:26


tedy написа:...... еми аз примерно на месечните срещи в неделя нямам възможност да идвам


Точно за това говоря, не всеки има възможност да идва на срещата в неделя и като я пропуснеш ............. еми след месец пак :evil: !
Нищо не пречи да се организира още една примерно в средата на месеца или нещо подобно, за да могат тези, които са пропуснали да наваксват mhihi !
На BMW да не им е зле, като се събират всяка седмица, никой не е казал, че точно така трябва да направим и ние, но мисля, че не е проблем месечните срещи да станат две!


Потребителски аватар
ickata
Мнения: 594
Регистриран на: Пон 08 ное 2004 9:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот ickata » Пет 10 юни 2005 14:40


Ами май заради рядкостта на месечните срещи се зароди идеята за локалните (повлияно и от събора). Аз лично не смятам че като отида на локална значи няма да има смисъл да ходя на обща. Напротив, ако съм възпрепятсван да отида на една от двете, поне няма да съм капо до следващия месец.


Потребителски аватар
tedy
Мнения: 463
Регистриран на: Чет 07 апр 2005 15:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот tedy » Пет 10 юни 2005 14:54


Roberta, съгласна съм с теб. И все пк не може да се говори за делене, защото ние не сме 6А клас (ІІ срок), а сме големи хора и не виждам нищо лошо в локалните срещи :dontknow: Незнам защо се получи такъв проблем?


Потребителски аватар
paco
Мнения: 1817
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 15:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот paco » Пет 10 юни 2005 15:03


ДОБРЕЕЕЕЕ

Тогава да правим двапьти месечно срещи като те да бьдат всеки пьт в друг квартал.

РАСО



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта