Автомобилите на Калояново 2013

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
Kostiev
Мнения: 137
Регистриран на: Сря 01 май 2013 15:43
Автомобил: s shofior
Двигател:

Автомобилите на Калояново 2013

Мнениеот Kostiev » Пон 10 юни 2013 7:38


Правя темата, за да изкажем впечатленията си от автомобилите и ако има желаещи да обсъдят техническите им параметри. Според мен е по-добре да е в отделна тема, отколкото в отзивите, но ако модераторите счетат, че не й е тук мястото - да действат.

Лично аз бях много впечатлен от вървенето на двата сини Пасата - В5 и В5,5 мисля - доколкото разбрах и двата са 1,8Т. На това тежко купе се справяха страхотно на драга. Харесаха ми много и черното Венто (май също 1,8Т) и синята единичка. Имаше и доста вървящи Голф 4ки доколкото мернах, като цяло доста силни коли. Май пловдивската група тази година доминираше.

Състезателният Голф 2 (бял) е просто БРУТАЛЕН и пилотът явно е на ниво, браво!
Жалко, че нямаше Корадота (нито старото, нито новото), един от най-яките модели на марката. И само едно Широко... :neutral

На вас кои коли ви направиха добро впечатление и кои ви разочароваха?




Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Автомобилите на Калояново 2013

Мнениеот dobrin » Пон 10 юни 2013 9:43


Имаше едно Корадо, но то си тръгна преди началото на конкурса по оптичен тунинг.


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Автомобилите на Калояново 2013

Мнениеот Spas » Пон 10 юни 2013 10:20


dobrin написа:Имаше едно Корадо, но то си тръгна преди началото на конкурса по оптичен тунинг.


След като говорихме с теб за оптичния и обсъдихме, стоя си аз на входа и гледам кой идва от главния път и тоя пич с корадото мина покрай мен :eek Викнах му, махах, ама не спря. Не, че нещо, ама все пак :no


Потребителски аватар
HGP Twin Turbo
Мнения: 72
Регистриран на: Вто 28 май 2013 1:28
Автомобил: Fabia VRS
Двигател:
Местоположение: Съединените Софийски Щати

Re: Автомобилите на Калояново 2013

Мнениеот HGP Twin Turbo » Пон 10 юни 2013 12:13


dobrin написа:...

Имаше и една черно, невероятно добре поддържано корадо 16v, ако говорищ за него то стоя почти до края, или поне аз като си тръгнах 1 час преди края беше там. Ако говориш за него, значи е имало повече от 1! (: Иначе, имаше една болезнено красива синя голф единица, едно голф-че 3-ка ВР6 вадеше брутален звук и визия две червени голф 2-ки. Имаше и един пич с доста неподдържана 2ка на външен вид, без решетка и т.н, но им би на всички времената и направо ги разплака някои, евала, просто една голямо БРАВО!!!


Потребителски аватар
Tsetso
Мнения: 70
Регистриран на: Пет 20 юли 2007 18:17
Автомобил: bmw
Двигател: 1980
Местоположение: GB
Контакти:

Re: Автомобилите на Калояново 2013

Мнениеот Tsetso » Пон 10 юни 2013 17:10


Имаше и една много шумна А3-ка която в неделята озвучаваше събора.
600552_657209607627820_455808634_n.jpg


Потребителски аватар
nakoviq
Мнения: 230
Регистриран на: Чет 22 окт 2009 21:55
Автомобил: Vw Corrado
Двигател: 9A
Местоположение: velingrad

Re: Автомобилите на Калояново 2013

Мнениеот nakoviq » Пон 10 юни 2013 17:18


колеги мисля че мойто корадо обсъждате " https://www.facebook.com/georgi.nakov.50?ref=tn_tnmn " бях единствен с този модел :) но ми се наложи да си тръгна по рано тамън се бях записъл за най нисък автомобил и ми се наложи да тръгна :( съжалявам ..... а за колегата който викаше на входа си помислих че вика някой друг.. :beer


Потребителски аватар
HGP Twin Turbo
Мнения: 72
Регистриран на: Вто 28 май 2013 1:28
Автомобил: Fabia VRS
Двигател:
Местоположение: Съединените Софийски Щати

Re: Автомобилите на Калояново 2013

Мнениеот HGP Twin Turbo » Пон 10 юни 2013 19:42


nakoviq написа:колеги мисля че мойто корадо обсъждате " https://www.facebook.com/georgi.nakov.50?ref=tn_tnmn " бях единствен с този модел :) но ми се наложи да си тръгна по рано тамън се бях записъл за най нисък автомобил и ми се наложи да тръгна :( съжалявам ..... а за колегата който викаше на входа си помислих че вика някой друг.. :beer

Охохохо, твоето е, да... Невероятна кола, колега.... НЕВЕРОЯТНА, имаш към 30-40 снимки само на нея, хаха не че ти трябват, но аз се нааках като го видях. Абсолютен красавец!


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Автомобилите на Калояново 2013

Мнениеот Spas » Пон 10 юни 2013 19:53


nakoviq написа:колеги мисля че мойто корадо обсъждате " https://www.facebook.com/georgi.nakov.50?ref=tn_tnmn " бях единствен с този модел :) но ми се наложи да си тръгна по рано тамън се бях записъл за най нисък автомобил и ми се наложи да тръгна :( съжалявам ..... а за колегата който викаше на входа си помислих че вика някой друг.. :beer


Мдаааа, аз бях чобанина, ама защото ти харесахме колата за оптичния, догодина да оправиш броните и вътре забележките и да дойдеш пак :)


Потребителски аватар
nakoviq
Мнения: 230
Регистриран на: Чет 22 окт 2009 21:55
Автомобил: Vw Corrado
Двигател: 9A
Местоположение: velingrad

Re: Автомобилите на Калояново 2013

Мнениеот nakoviq » Пон 10 юни 2013 20:52


Колега бих искал и ще се радвам да видя снимките, защото в нета открих ного малко на моята кола... ако може някък си да ми ги пратиш а относно тунинга вие ли определяхте коя кола ще спечели или просто сте я харесали.. :biggrin и кво ми е на броните бе брат :biggrin :biggrin :biggrin и вътре кво и е се пак не е първа младост а и частите знаеш че за тоя модел са малко дефицит старая се :icon_razz :th_up :icon_razz :wink


onty
Мнения: 156
Регистриран на: Пет 01 юли 2011 17:43
Автомобил:
Двигател: aeb

Re: Автомобилите на Калояново 2013

Мнениеот onty » Пон 10 юни 2013 21:17


До автора на темата колко страхотно да се справихме на драга Пасата Б 5.5 е моя 300 коня даде 15.7 сек без никакво олекотяване както си карам всеки ден а Б 5-цата е на колегата BoJoFF
до колкото помня 186 кс той беше поолекотил малко и даде нещо от сорта на 17+ сек и двете времена са зле по принцип,но разбрах и ,че на леонардо единичката е дала 15.8 пьк е доста по лека и около 250 коня ако не се льжа.Така ,че от тази гледна точка е известно успокоение,но всичко е за кеф там по принцип :smile


Потребителски аватар
HGP Twin Turbo
Мнения: 72
Регистриран на: Вто 28 май 2013 1:28
Автомобил: Fabia VRS
Двигател:
Местоположение: Съединените Софийски Щати

Re: Автомобилите на Калояново 2013

Мнениеот HGP Twin Turbo » Пон 10 юни 2013 21:30


nakoviq написа:Колега бих искал и ще се радвам да видя снимките, защото в нета открих ного малко на моята кола... ако може някък си да ми ги пратиш а относно тунинга вие ли определяхте коя кола ще спечели или просто сте я харесали.. :biggrin и кво ми е на броните бе брат :biggrin :biggrin :biggrin и вътре кво и е се пак не е първа младост а и частите знаеш че за тоя модел са малко дефицит старая се :icon_razz :th_up :icon_razz :wink

Ами, ще ги подбера и ще ти дам всички, че като цяло са ми много. То май те има на 2-3 снимки, защото обикаляше, а мен ми беше неудобно да снимам ей така, но после ти изчезна някъде навътре, та я нащраках.. хаха, следващия път ще дойда да те гушна, обещавам! :mhihi :icon_lol
onty написа:До автора на темата колко страхотно да се справихме на драга Пасата Б 5.5 е моя 300 коня даде 15.7 сек без никакво олекотяване както си карам всеки ден а Б 5-цата е на колегата BoJoFF
до колкото помня 186 кс той беше поолекотил малко и даде нещо от сорта на 17+ сек и двете времена са зле по принцип,но разбрах и ,че на леонардо единичката е дала 15.8 пьк е доста по лека и около 250 коня ако не се льжа.Така ,че от тази гледна точка е известно успокоение,но всичко е за кеф там по принцип :smile

В интерес на истината, аз мислех, че има разминавания, защото това беше почни нереално... Общо взето, наистина направихте страшно странни времена, имайки предвид колите ви. Обаче, аз си направих труда с още приятели да проверим, дали аджеба е развален тоя хронометър на организаторите :mrgreen . Знаеш ли, очуден бях от отговора - не беше! Нашите 3, които използвахме показаха същото време, което съобщиха. Стигнах до извода, че самата настилка ви е попречила като цяло, но какво пък... Нали си изкарахме страшно яко? :) :11


shanadjiqta
Мнения: 748
Регистриран на: Пет 04 сеп 2009 22:24
Автомобил: Audi 80 B4
Двигател: 1994 1z
Местоположение: Стара Загора

Re: Автомобилите на Калояново 2013

Мнениеот shanadjiqta » Пон 10 юни 2013 21:36


единичката в събота даде най-добро 15,5,ама в неделя май е изпукала 14,8 :rolleyes дано качат резултатите от неделя,че тогава си тръгнах преди да ги обявят.Имам 2 снимки от резултатите в събота:
Изображение

Изображение

Ей това момче Антон Благоев явно не членува във форума,беше с една златиста двойка с 9А мотор с доработки и много яка редена кутия даде страхотни резултати евала!


Потребителски аватар
nakoviq
Мнения: 230
Регистриран на: Чет 22 окт 2009 21:55
Автомобил: Vw Corrado
Двигател: 9A
Местоположение: velingrad

Re: Автомобилите на Калояново 2013

Мнениеот nakoviq » Пон 10 юни 2013 21:38


пхахахах защо пък да ме гушкаш ьахаьхаьх, давай подбирай всички снимки чакам да поразгледам :) а и другия път живи и здрави идваш хващаме 2-3 мадами и почваме да снимаме :icon_razz :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin :wink


Потребителски аватар
HGP Twin Turbo
Мнения: 72
Регистриран на: Вто 28 май 2013 1:28
Автомобил: Fabia VRS
Двигател:
Местоположение: Съединените Софийски Щати

Re: Автомобилите на Калояново 2013

Мнениеот HGP Twin Turbo » Пон 10 юни 2013 21:50


nakoviq написа:пхахахах защо пък да ме гушкаш ьахаьхаьх, давай подбирай всички снимки чакам да поразгледам :) а и другия път живи и здрави идваш хващаме 2-3 мадами и почваме да снимаме :icon_razz :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin :wink

Хахаха, първо ще те гушна, за да ти благодаря, че се държиш толкова добре с един такъв красавец - THE Corrado! Второ, защото ние по Фолксвагенландия, така се отнасяме към колеги! хаха! Не, просто в интерес на истината исках да се запознаем, но не бях сигурен дали си точно ти (когато първо снимах корадото). Нищо де, на Узана ще става лафа, а за мадамите - казвам на 3-4 момичета - "Хей, девойки, ЗВЯРА ще дойде" :mrgreen (като уточня какъв е звяра, вярвай ми, ако щеш... немога да те отърва! :icon_lol )


Потребителски аватар
nakoviq
Мнения: 230
Регистриран на: Чет 22 окт 2009 21:55
Автомобил: Vw Corrado
Двигател: 9A
Местоположение: velingrad

Re: Автомобилите на Калояново 2013

Мнениеот nakoviq » Пон 10 юни 2013 21:55


начи брат ще разчитам на теб за нещо различно пфхахах щом са толкова стръвни девойките точно към тоя модел :icon_lol :icon_lol :icon_lol :biggrin защо не дойде щях да почерпя по нешо за снимките явно ти беше в началото още като влизах на легналите полицаи и ме заигра с фотоапарата?! :icon_razz :biggrin :cool :th_up



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 127 госта