Отзиви от ІX-ти Национален Фолксваген Събор Калояново 2013

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Отзиви от ІX-ти Национален Фолксваген Събор Калояново 2013

Мнениеот dobrin » Съб 08 юни 2013 0:51


Това е темата за отзиви от 09-ти Национален Фолксваген Събор 2013, провел се на 08 и 09 Юни 2013г. на писта Дракон.

Ето резултатите за всяка една от дисциплините.

Ето и темата със снимките.

А в тази тема можете да се поинтересувате от някой от автомобилите, които са ви харесали на събора.




Потребителски аватар
ivostefanov
Мнения: 2464
Регистриран на: Нед 04 окт 2009 10:34
Автомобил: Audi A4
Двигател:
Местоположение: София

Отзиви от ІX-ти Национален Фолксваген Събор Калояново 2013

Мнениеот ivostefanov » Нед 09 юни 2013 21:57


На мен като за първи път много ми хареса,единствено съжалявам че не можах да дойда и за двата дни и да помогна :redface
Едно голямо браво и :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown на всички заели се с организацията :vwknee

Искам да благодаря на всички които бяха останали на пистата и на колегите от клуба които се върнаха да ми помогнат да запаля защото ми беше умрял акумулатора :bowdown :bowdown :bowdown :iloveu_all_bitches.gif

Последна промяна от ivostefanov на Пон 10 юни 2013 20:12, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Отзиви от ІX-ти Национален Фолксваген Събор Калояново 20

Мнениеот Kuncavia » Нед 09 юни 2013 22:06


Въпреки проблемите с колата изкарах поредните два невероятни дни. Видях се с дота познати, запознах се с доста нови личности.

Благодарности към организаторите, към хората, които ме приютиха в Хисаря, тъй като иглуто ми замина за Пловдив, към колегата Митко от Пловдив с черната четворка, който помогна да открием проблема в колата (не му разбрах ника), към всички съпричастни с моя проблем и удариха едно рамо, към @Luchano и @Roadrunner, който ме прибраха в София. Велики сте :bowdown :bowdown


Потребителски аватар
GTI1.8
Мнения: 760
Регистриран на: Съб 13 мар 2010 23:44
Автомобил: Golf mk2 GTI
Двигател: PB 1990
Местоположение: Банкя

Re: Отзиви от ІX-ти Национален Фолксваген Събор Калояново 20

Мнениеот GTI1.8 » Нед 09 юни 2013 22:07


Както написах в другата тема,същото ще напиша и тук.Организацията беше много добре,наистина организаторите спазиха обещаното и като за първо ходене на събор на Фолксваген на Калояново останах очарован и много доволен и от двата дни.Наистина имаше забавление не само за участниците но и за публиката,участвах в две от дисциплините колкото да става веселба.Едно голямо БРАВО на всички заели се с това чудесно мероприятие,дано за напред да е все така добре.


Потребителски аватар
Exell
Мнения: 2232
Регистриран на: Пет 29 апр 2005 17:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Все НякъДе

Re: Отзиви от ІX-ти Национален Фолксваген Събор Калояново 20

Мнениеот Exell » Нед 09 юни 2013 22:11


Браво на всички , които са виновни да се организира този събор /Добрин , Владо , Боби и всички останали/.
Присъствах само единия ден /Събота/ , но останах повече от доволен. Момчета , догодина , ако имате нужда от помощ , казвайте. Прекарах 2-3 часа около хората /зрителите/ и чух коментари от рода на: "тия пичове , защо са само 2-ма и търчат по цялата писта и подреждат конусите? С удоволствие бих им помогнал" , "Владо се изпече на тая жега" и т.н.

П.С.

И поздрави за Старозагорския гоУФ 2-ка ТУНИНГ , който от толково много място по поляните реши да ме запуши /е вярно , беше оставил МИНИМАЛНО разстояние за да мога да си тръгна / и когато реших да си ходя преди него /странно/ се счупих от манеВри , за да не му изкривя вратите..... браво!

Още един път ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА СЪБОРА!!!


Потребителски аватар
Tsetso
Мнения: 70
Регистриран на: Пет 20 юли 2007 18:17
Автомобил: bmw
Двигател: 1980
Местоположение: GB
Контакти:

Re: VW Събор Калояново 2012 - отзиви

Мнениеот Tsetso » Нед 09 юни 2013 22:25


:neutral
Поздравления от екипа на Ground Zero Bulgaria за чудесната организация и събор.
Надяваме се че и нашата част се е харесала,мисля че видяхме доста добри резултати на аудио състезанието.

Искам да се извиня ако съм пречил или досадил на някого с Ауди А3-ката която доста разклащаше земята,но просто имаше много желаещи да се качат и чуят.

Честито на победителите,а на останалите догодина повече старание за по високи резултати.


Потребителски аватар
leonardo_vd
Мнения: 3022
Регистриран на: Съб 07 апр 2007 17:04
Автомобил: Golf mk1 VR6 TURBO
Двигател: AAA
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Отзиви от ІX-ти Национален Фолксваген Събор Калояново 20

Мнениеот leonardo_vd » Нед 09 юни 2013 23:12


Изкарах си супер тези 2 дни. Покарах колкото си мога :no но видях доста приятели. Организацията бе на ниво, браво на виновниците за това. Не останах докрай, защото дълъг път ме чакаше. Сега се прибирам.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19698
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви от ІX-ти Национален Фолксваген Събор Калояново 20

Мнениеот Vlad777 » Нед 09 юни 2013 23:27


Exell написа:Браво на всички , които са виновни да се организира този събор /Добрин , Владо , Боби и всички останали/.
Присъствах само единия ден /Събота/ , но останах повече от доволен. Момчета , догодина , ако имате нужда от помощ , казвайте. Прекарах 2-3 часа около хората /зрителите/ и чух коментари от рода на: "тия пичове , защо са само 2-ма и търчат по цялата писта и подреждат конусите? С удоволствие бих им помогнал" , "Владо се изпече на тая жега" и т.н.

Ние с Добри като забавни и остроумни водещи (особено аз) :mhihi :mhihi :mhihi сигурно повече сме биели на очи, но всъщност не сме "само 2-ма" и с нищо не по-важни от всеки един член на екипа от хора, които пък имаха други задачи да изпълняват - едни на входа стояха 2 дни и не видяха нищо на пистата, други на клубния щанд, други административна дейност - декларации - кой попълнил, кой се е записал и т.н., техническа комисия, времеизмерване, резултати и какво ли още не. Искам да благодаря на всички тези хора, с които прекарахме последните 2-3 дни и без които нямаше как да се случи каквото и да е на 7ми, 8ми и 9ти юни на писта Дракон. :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :love.vwclub

На мен най-много ми хареса партито в събота вечерта, което беше на световно ниво ! :11 :drunk :drunk

Прогнозите за лошо време в събота изплашиха доста хора, но пък в неделя паркингът се напълни и видях доста фенове на и около пистата! Благодаря на всички, които дойдоха, защото иначе щеше да се загуби смисълът от това, което правихме :biggrin Имаше коли, имаше каране, имаше смях, адреналин, емоции! Това е важното!


Потребителски аватар
DrugiaBliznak
Мнения: 758
Регистриран на: Съб 21 окт 2006 21:24
Автомобил: Ford Mustang V8 GT CS
Двигател: 450bhp
Местоположение: София - Плевен

Re: Отзиви от ІX-ти Национален Фолксваген Събор Калояново 20

Мнениеот DrugiaBliznak » Нед 09 юни 2013 23:33


Всичко беше на ниво.Организацията беше впечатляваща и на мен лично много ми хареса.Поздравления за представянето. :bowdown
Давайте снимки


Потребителски аватар
ivostefanov
Мнения: 2464
Регистриран на: Нед 04 окт 2009 10:34
Автомобил: Audi A4
Двигател:
Местоположение: София

Re: Отзиви от ІX-ти Национален Фолксваген Събор Калояново 20

Мнениеот ivostefanov » Нед 09 юни 2013 23:41




Потребителски аватар
benzino
Мнения: 1037
Регистриран на: Нед 22 юни 2008 15:42
Автомобил: VW Polo 86c
Двигател: mix
Местоположение: Смолян

Re: Отзиви от ІX-ти Национален Фолксваген Събор Калояново 20

Мнениеот benzino » Нед 09 юни 2013 23:51


Kuncavia написа:...Митко от Пловдив с черната четворка, който помогна да открием проблема в колата (не му разбрах ника)...


6669 е твоя човек :wink

Аз лично останах доволен! Добре се получи събора. Един проблем имам само... 2-3 дни ще ми държи влага, докато се отърва от червения отенък :mhihi Поздравления на всички организатори и участници, благодарение които се получи събора! :beer


stqnkata
Мнения: 21
Регистриран на: Пет 17 апр 2009 23:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: Отзиви от ІX-ти Национален Фолксваген Събор Калояново 20

Мнениеот stqnkata » Нед 09 юни 2013 23:55


Прекарах си чудесно!!!!
Един голям поклон пред организаторите!!!! :vwknee :love.vwclub


Потребителски аватар
6669
Мнения: 3133
Регистриран на: Чет 21 юни 2007 20:35
Автомобил: VW Golf IV GTI TDI Exclusive
Двигател: AHF 1999
Местоположение: Асеновград

Re: Отзиви от ІX-ти Национален Фолксваген Събор Калояново 20

Мнениеот 6669 » Нед 09 юни 2013 23:57


Kuncavia написа:...

Съжалявам, че не можах и да помогна повече.
Организацията беше страхотна - всичко беше на ниво.
Единствено имам забележка към оптичния тунинг - може да се направи обособен за целта паркинг, и всеки желаещ да участва да остави колата си там за която може да се гласува. :wink


Потребителски аватар
penka
Мнения: 162
Регистриран на: Нед 09 авг 2009 16:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: rs

Re: Отзиви от ІX-ти Национален Фолксваген Събор Калояново 20

Мнениеот penka » Пон 10 юни 2013 7:52


vlad777 особено скарата в събота вечер беше на ултра световно ниво...много месо мина през тая скара и много бира се изпи :) Като цяло всичко ми хареса и всичко беше много хубаво като цяло и на ниво :)


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви от ІX-ти Национален Фолксваген Събор Калояново 20

Мнениеот dobrin » Пон 10 юни 2013 9:40


leonardo_vd написа:Покарах колкото си мога :no ... Не останах докрай ...

Ако беше, щеше да си получиш медала, който спечели на Драг в твоя клас, но той не се губи. :wink
6669 написа:Единствено имам забележка към оптичния тунинг - може да се направи обособен за целта паркинг, и всеки желаещ да участва да остави колата си там за която може да се гласува. :wink

Имаше такъв паркинг, който обявих няколко пъти. Вярно е, че не го бяхме означили, което е пропуск.

Искам за благодаря на всички приятели, които направиха събора възможен - Хасково тийм и Спас на входа; Винкел тийм :mhihi на Гара Разпределителна и на скарата :bbq ; момичетата и момчетата на щанда с рекламни материали; Крис, който организира лимбото и помогна за много други неща; Карданя и Дявола, които свършиха много и безбройна работа; Ели и Камен, които изнесоха на гърба си цялата административна организация на събора; техническата комисия - Радо и Боби; Данко, който беше и на щанда, и на старта на драга и на много други места :bowdown; коУегата Професор Цанев, който пък беше навсякъде. :iloveu_all_bitches.gif :love.vwclub



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 116 госта