Продавам VW Golf 3 AFT 1.6

Rosenrot
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Продавам VW Golf 3 AFT 1.6

Мнениеот Rosenrot » Нед 07 яну 2018 12:29

Здравейте!

След близо 10 годишна вярна служба, дойде време и аз да взема нещо по-ново и да потърся нов собтсвеник на желязната машина.
Колата е VW Golf 3, 1997г., бензин, 2 врати, хечбек.
По отношение на състоянието: колата е много поддържана, няма нещо, което да е имало дори лек проблем и да не е сменено, в повечето случаи с оригинална част. Обслужена последно през март месец 2017г., така че е хубаво да се смени масло и филтри. Иначе сменени накладки и спирачни дискове преди около 3000 км, сменена бензинова и водна помпа, сменен ангренажен ремък преди около 10 000 км., сменени задно и средно гърне, ходовата част е в много добро състояние. Акумулаторът е сменян, но в последно време, откакто се кара по-малко, дава известни проблеми, така че е хубаво да се зареди или смени.
Екстри - климатик който работи перфектно, много добра музика - две странични колони Hertz и две задни RCF, ел. стъкла, 2 бр. въздушни възглавници. ГО до март месец, ГТП - до септември, винетка до края на януари. Има платен данък до края на месец юни 2018г.
Решен проблем с клапите на парното - преди около 2 години разглобихме цялото табло и уплътнихме клапите, които са слабо място на тези коли.
Продавам я с 4 зимни гуми и 4 летни гуми - летните са съответно на 1 и 2 сезона.

Купето на колата е в перфектно състояние. Има забележки по боята - удари от градушката преди няколко години.

Много ми се иска да я вземе някой, който ще я поддържа и гледа поне, колкото мен, защото Голфчето има наистина още много живот пред себе си.
Защо го сменям - заради двете врати, които вече са ми проблем и заради факта, че го карам вече цели 10 години.

Цената, която му търся, е 2000 лева. Склонен съм на лек коментар на цената, но знам какво е вложено в колата и колко грижи са положени за нея, така че цената е адекватна.

Ако имате въпроси, питайте смело. Прилагам и малко снимки.
Телефон за връзка - 0883 34 35 90, Златин

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Последна промяна от Rosenrot на Вто 16 яну 2018 21:53, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
IvanMan
джедай
джедай
Автомобил: AUDI A4 AVANT 2004
Двигател: 1.9 TDI AVF

Re: Продавам VW Golf 3 AFT 1.6

Мнениеот IvanMan » Нед 07 яну 2018 19:35

Добави телефон за контакт в обявата.

Rosenrot
Автомобил:
Двигател: