Втулки предница....

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
Kozunak
Мнения: 2105
Регистриран на: Сря 22 дек 2004 20:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Втулки предница....

Мнениеот Kozunak » Сря 25 яну 2006 19:11


имам следния въпрос...съществуват ли и ако да откъде да купя подсилени или некви специални втулки по издържливи на носачите и кормилните щанги че са ми за смяна обаче си мисля че бързо ще се разнищят и новите заради твърдите пружини и т.н. има ли някаква логика в това което питам или въпроса ми е за скрапа?!днес се замислих...чудех се дали тук да я постна темата или в общ форум ако мисли някой че не е за тук да я премести.




Потребителски аватар
Jerom
Мнения: 2703
Регистриран на: Пон 29 ное 2004 10:45
Автомобил: Golf II
Двигател: RF
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Jerom » Сря 25 яну 2006 19:28


Има такива но са ЦИФРА :( един приятел е с такива и вече година и нещо никакви ядове не са мръднали :D той вика че ако продава колата си ги сваля и после ги слага на новата :lol:


Потребителски аватар
Kozunak
Мнения: 2105
Регистриран на: Сря 22 дек 2004 20:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Kozunak » Чет 26 яну 2006 1:17


Jerom написа:Има такива но са ЦИФРА :( един приятел е с такива и вече година и нещо никакви ядове не са мръднали :D той вика че ако продава колата си ги сваля и после ги слага на новата :lol:


много ще съм благодарен ако някой ме насочи откъде да си взема...питай го тоя твой приятел.мерси предварително. :banghead: bowdown


Потребителски аватар
brabus
R-циклопедист на VW
R-циклопедист на VW
Мнения: 11161
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 8:17
Автомобил: Golf II GTI PB A4 Avant 1.8 TQ
Двигател: 1991 2003
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот brabus » Чет 26 яну 2006 8:16


Мисля, че ти трябва това http://www.powerflex.co.uk/ , което можеш да намериш при AstraMan тук http://tuning4power.hit.bg/products.html



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 68 госта