Проблем със скоростите

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
dreadx
Мнения: 315
Регистриран на: Нед 03 апр 2011 15:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Проблем със скоростите

Мнениеот dreadx » Вто 09 май 2017 19:51


Не е за подценяване проблемът, понеже явно се случва, добре е да се отрази в темата с "често задавани въпроси":

Проблем със спирачки, съединител, педал на газта --> проверете за разместени стелки или случайно попаднал предмет, който да ограничава хода на педала.




Потребителски аватар
Barboukov
Мнения: 6090
Регистриран на: Вто 21 апр 2009 21:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: Проблем със скоростите

Мнениеот Barboukov » Пет 19 май 2017 22:49


nikoi84 написа:Да споделя само , че и при мене се оказа проблема от стелката, така , че не бързаите да се подигравате и прочете какво са споделили други препатили, за да си спестите парите и времето. И относно по горе писаното е хубаво да се започва от най - евтиния консуматив към най - скъпия да се подменят за отстраняване на проблема.

Абе господин никой... Къде беше последните 6 години ти бе? Нали е форум за взаимопомощ??? Защо не сподели след като си реши проблема??? Знаеш ли какви ядове брах през тия години??? Иначе отворко - пита как да се оправи, ама като успее сам и си мълчи само и само да гледа сеира на хората. Кой знае колко такива теми си прочел още и само си си наливал биричка и си се подхилквал с думите "аз се оправих, да ги видя сега балъците". Евала! Голяма помощ, голямо чудо. Такива като тебе са само за Опел форума - поне знаеш, че ако имаш проблем след месеци няма да е актуален щото колата е ръждясала цялата и ще се събира с лопатка и метличка. Ама това са вагени бе... Вечни са и хората може десетилетия да се мъчат да открият проблем...


lyubomir minev
Мнения: 75
Регистриран на: Нед 02 мар 2014 12:47
Автомобил: VW Bora 1.9 TDI
Двигател: AGR 1998

Re: Проблем със скоростите

Мнениеот lyubomir minev » Пет 19 май 2017 23:51


Е, че той го е написал преди 8 години още, че е имал проблеми със стелките.


nikoi84
Мнения: 41
Регистриран на: Съб 02 май 2009 16:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: plovdiv

Re: Проблем със скоростите

Мнениеот nikoi84 » Съб 03 юни 2017 11:31


:) Да се опрадвам ли?И както отбеляза колегата lyubomir minev съм го написал по - горе, но повечето ме приеха на бъзик и са ме питали дали не са ми от бетон стелките. Да споделя само , че смених колата, вместо съединител или скорости и за това е една от причините. Защо след 8 години? Защото пак съм горд собственик на VW пасат 2 (B3) и почна да си проявява характера. И другото след 8 години съм малко по - отговорен от колкото преди това. Успех на всички, вярвам че и след 8 години тази тема ще бъде полезна , за много от нас.



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Irnik, КОРАТА и 288 госта