Проблем с ключалка на ГОЛФ 3

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
vanko78
Мнения: 30
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 0:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Проблем с ключалка на ГОЛФ 3

Мнениеот vanko78 » Чет 20 юни 2013 10:50


Оправих се!
Значи развива се с еврейска взезда т-25 отстрани,маха се болта,самата брава се придърпва към двигателя и се издърпва навън.




Потребителски аватар
D1D00
Мнения: 360
Регистриран на: Пет 11 фев 2011 16:21
Автомобил: Volkswagen Golf GT
Двигател: ABD 1994
Местоположение: Шумен

Re: Проблем с ключалка на ГОЛФ 3

Мнениеот D1D00 » Чет 28 сеп 2017 5:51


На скоро и при мен се прецака ключалката на лявата врата, патронът излезе заедно с ключа и забелязах че към края чопът е счупен, кофти работа е...Сега влизам през багажника за да отключа и заключа голфа. Мисля да го оправя тоя патрон, но като за между другото има ли начин да се върже някакъв модул към централното и да го заключвам с дистанционно, и ако има начин скъпа ли е тази опция ? Колата няма аларма но има централно с вакуумна машинка, и до сега все с ключа я заключвах/отключвах...


Потребителски аватар
D1D00
Мнения: 360
Регистриран на: Пет 11 фев 2011 16:21
Автомобил: Volkswagen Golf GT
Двигател: ABD 1994
Местоположение: Шумен

Re: Проблем с ключалка на ГОЛФ 3

Мнениеот D1D00 » Нед 11 фев 2018 22:10


Днес вързахме модулче към машинката за централното, и това с ръчното заключване остана в историята, имам едно здраво патронче все пак ако случайно остана без ток ръчно да я отворя но дано не се налага :). Само за информация 80 лв. ми струваше модула с 2 дистанционни и със свързването при ел. специалист. Сега е много яко, като я отключвам присветват мигачите 2-пъти, а при заключване присветват един път на бързо и това е , също като при новите коли :biggrin. Доста пара е но си струва екстрата...



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Kassy и 48 госта