В момента е Нед 18 ное 2018 14:12
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria

Всички времена са UTC+02:00

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Шаблон за заглавията на теми, публикувани в този раздел!

Клубен онлайн магазин
:arrow Масла Мотул на преференциални цени
:arrow Оригинални VW масла на преференциални цени
:arrow Добавки Bardahl и Castrol

Създай нова тема  Отговори  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна 1 2
Автор Съобщение
Мнение Заглавие: Re: Основен ремонт на Golf 2 Публикувано: Сря 08 юни 2011 21:32 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
DaNicHeLi написа:
Колега и аз мисля,че ще се вместиш в 500-550лв за основен ремонт.Но търси съвестни и добри майстори,защото някои си спестяват части,виж някой познат примерно.
Според мен си заслужава инвестицията,стига купето да е здраво :да:
А какво те кара да мислиш,че е за основен ремонт?

Голфо е на 380 000 км. откакто е в мен ... преди това не ми се мисли колко е навъртял :screwy :screwy

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Основен ремонт на Golf 2 Публикувано: Чет 15 сеп 2011 21:47 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
ako се направи основен ремонт не се ли сетихте , че тази кола може да искара още толкова. иначе за ремонта кам 1000лв то е равносилно на все едно си купуваш нов двигател. само да не е изгнило купето , че тогава си е-а майката. а за 1000лв ще си вземеш кола където още на другия месец ще пишеш същата тема. така , че си заслужава само пари да имаш излишни. има една поговорка евтиното излиза скъпо , пък особено ако става въпрос за кола.
така , че ако си налял доста по тази кола за части може да се финишираш с един ремонт който ще даде още 1 000 000 км. :lol:

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Основен ремонт на Golf 2 Публикувано: Чет 15 сеп 2011 21:54 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Хайде да почнем сериозно!
Мерил ли си компресия?
Гори ли ти масло?
Има ли мощност?
С кой мотор си, че четох темата набързо?
Газ имаш ли?

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Основен ремонт на Golf 2 Публикувано: Чет 15 сеп 2011 22:06 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Преди две години на моя пасат
- Сегменти 180 лева, Колбеншмид,
- Лагери, основни и биелни, 120 лева, Глико,
- Гарнитура за главата плюс болтове 110 лева, не помня марката,
- Другите гарнитури, гумички на клапаните и семерингите - 40 лева,
- Водачи, без клапани, 40 лева,
- Шлайф на главата 30 лева,
Работата по главата и целия мотор от мен и брат ми, като време - ден и половина,
ти си прави сметка скъпо ли е или не. То има и по-евтини части, ама не исках компромиси с тия части дето взимам, не че няма компромиси - бутала, шлайфане на вал и хонинговане на блока спестих, ама си бяха в нормите. На други сме го правили за + 300 лева за работа. Айде успех все пак :beer

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Основен ремонт на Golf 2 Публикувано: Пет 16 сеп 2011 8:57 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Какви проблеми има колата,и защо реши че е за основен ремонт?Харчи масло,не върви,трака,чупа,хлопа,или двигателя направо е спекъл вече?

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Основен ремонт на Golf 2 Публикувано: Нед 23 сеп 2012 20:38 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
И аз малко да се направя на археолог. Но човек като си няма работа се вкарва във филми. Голфа ми си пали супер, гори малко. Но непрекъснато ми избива гарнитурата на капака на клапаните и цапа филтъра. Доливам към 1 литър за 12-14к. км. Заради това тая сутрин на напълно студен двигател си мерих компресията. Показа 8-6-5-8 . Дали да го отварям за сегменти?

Нагоре

Мнение Заглавие: Голф 2 Публикувано: Сря 03 окт 2018 18:24 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Здравейте, моя Голф 2 сутрин прекъсва като пали... ЗАЩО?? Смених кабели, свещи палец и дистрибуторна капачка и пак няма резултат :scare3

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Основен ремонт на Golf 2 Публикувано: Сря 03 окт 2018 19:41 
Извън линия
Модератор
Модератор
Потребителски аватар

Автомобил: Sharan 7M
Двигател: AFN
А какъв е твоя голф?
Червен?
:no

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Основен ремонт на Golf 2 Публикувано: Сря 03 окт 2018 19:45 
На линия
Потребителски аватар

Автомобил: VW Jetta 1990
Двигател: PN
И защо точно тази тема реши да съживиш...

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Основен ремонт на Golf 2 Публикувано: Чет 04 окт 2018 19:46 
Извън линия

Автомобил: lancia y10 golf 3
Двигател:
В момента на паленето не можеш да кажеш дали прекъсва най вероятно ''студена'' тресе ,прекъсва и т.н.т. Ако си с карбуратор я закарай на някой възрастен който си има хабер от тях да провери жигльори, гарнитури ниво в поплавковата камера, смукача.Пиши каквото трябва да напишеш като изисквания в темата кодове,букви години и др. И добре дошъл!

Нагоре

Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна 1 2

Всички времена са UTC+02:00