голф 3 1.8ми 90к.с абс капе бензин

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
vladovelin
Мнения: 1323
Регистриран на: Чет 27 дек 2007 11:18
Автомобил: Golf3 GTI
Двигател: 2E 1994
Местоположение: Пазарджик

Re: голф 3 1.8ми 90к.с абс капе бензин

Мнениеот vladovelin » Вто 10 сеп 2013 18:57


Миналия понеделник един Голф2 изгоря пред нас за 10мин до ламарина.Разговарях с шофьора му след това как се е случило. Сутринта пали и тръгват с жена му.Замирисало му на бензин, но човека превключил на газ и си продължил и след малко мотора му пламнал в движение.Спрял, изкочили с жената и тогава в горенето се намесила и газта...

Някой питаше за цена на помпа ли на платно ли ....
40 ст на килограм казаха онези които откараха останките за скраб.




Потребителски аватар
nikol4o95
Мнения: 13
Регистриран на: Пон 21 яну 2013 0:50
Автомобил: Passat b3
Двигател: 1.8 mono 90 k.s.
Местоположение: Варна

Re: голф 3 1.8ми 90к.с абс капе бензин

Мнениеот nikol4o95 » Сря 11 сеп 2013 1:31


от платното е и аз имах същия проблем,най-лошото е че капе направо на колекторите а там се развива стабилна температура


jeapeers
Мнения: 1
Регистриран на: Нед 28 сеп 2014 14:05
Автомобил:
Двигател:

Re: голф 3 1.8ми 90к.с абс капе бензин

Мнениеот jeapeers » Чет 02 мар 2017 20:29


Здравейте колеги. Имам един въпрос и ще бъда благодарен ако някой може да ми даде отговор. Имам GOLF 1.8 90 коня, който скоро бе на сервиз и казаха, че имал проблем с едно реле заради което не искаше да запали нито на бензин, нито на газ. След това се намери и друг проблем с прекъснат кабел на ламда сондата. Сега обаче се появи друг проблем. Както някой по горе споменават се при студен двигател на бензин вади тъмен пушек от ауспуха и тресе доста - сякаш работи на 3 цилиндъра. Когато загрее няма проблем, обаче на газ прави проблем когато е загряла - прекъсва и предърпва. На бензин не го правеше, но сега и на бензин се усеща. Това възможно ли да е от платното или мъркуч за горивото тъй като забелязах, че около моното има леко омъслено и мирис на бензин. Благодаря на всеки който може да ми даде съвет.



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 155 госта