Голф 3 Bluetooth модул

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Стефо
Мнения: 11
Регистриран на: Пет 28 ное 2014 0:42
Автомобил: Golf mk3
Двигател: ABS

Голф 3 Bluetooth модул

Мнениеот Стефо » Вто 02 фев 2016 19:08


Здравейте на всички! Надявам се, да пиша на правилното място. Та, случката е следната:
На 19 съм, студент, и с общи финансови усилия на цялата фамилия взехме голф 3 набор 93 1.8, с газчица, разбира се :mhihi ,колата е изгнила яко, има обаче, пълен ел. пакет (ел. огледала, ел. стъкла 4 на брой, дори и климатик). Влезе онзи ден в сервиз за консумативи, това онова, знаете как е, плюс оправяне на парното, защото прозорците се омазняваха и решихме, че е заминало радиаторчето. Така и беше, от радиаторчето, освен всичко е капало антифриз... И то върху какво? Блутут модул, по думите на майстора, аз не съм го виждал, но по неговите думи е едва ли не заводско, било с две думи професионална работа, поне според него. В интерес на истината ми направи впечатление, че на двете предни колонки излизат два като говорителя, но знам ли, не ми направи впечаление, защото съм виждал доста такива и реших, че е някакъв "мунинг". Разбира се, с това капане на антифриз въобще не си правя някакви илюзии, че може да заработи, но пък от любопитство решиш да потърся и след като не намерих - да пусна тема. Питането ми е - някой има ли някаква представа, първо това нещо, реално дали наистина може да е заводско или просто някой добър майстор го е слагал, второ имате ли предположения как работи едно такова нещо, не за друго но да се опитам да го пусна, пък кой знае може да се случи чудо :icon_lol ? Ще ми е интересно, ако някой добави нещо, което знае във връска с такива модули...
Благодаря, поздрави :)




Потребителски аватар
pas1.8mi
Мнения: 5208
Регистриран на: Нед 10 окт 2004 14:08
Автомобил: Passat B5
Двигател: 1.8T AEB 1999
Местоположение: София,Плевен

Re: Голф 3 Bluetooth модул

Мнениеот pas1.8mi » Сря 03 фев 2016 19:30


Даваш на контакт или палиш.Стартираш си телефона да търси блутуут устройства,и ако излезе нещо ...Допълнително е слагано естествено! :c020


Стефо
Мнения: 11
Регистриран на: Пет 28 ное 2014 0:42
Автомобил: Golf mk3
Двигател: ABS

Re: Голф 3 Bluetooth модул

Мнениеот Стефо » Сря 03 фев 2016 20:46


Със сигурност е допълнително, съмнявам се 93г. въобще да е имало блутут, камо ли за телефон. Просто самата позиция предполага свалянето на всички кори и какво ли не и не виждам какво да е освен слагано заводско, по-късно, но пък оригинално, знам ли. Добера ли се до колата, ще пробвам, благодаря :)


Binev_T
Мнения: 5
Регистриран на: Нед 05 юни 2011 14:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: Голф 3 Bluetooth модул

Мнениеот Binev_T » Чет 18 фев 2016 15:59


Качи снимка да се и види и все някой ще се сети какво е.



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 280 госта