Golf MK3 1.8 90 коня ABS двигател 94г. - малко подобрения

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
Megasquirt
Мнения: 322
Регистриран на: Чет 27 авг 2015 23:25
Автомобил:
Двигател:

Re: 1994 VW Golf 3 1.8 90 коня ABS двигател - малко подобрения

Мнениеот Megasquirt » Чет 21 юли 2016 22:17


Търсачката за какво служи?




Потребителски аватар
IcoMk3
Мнения: 119
Регистриран на: Пон 22 сеп 2014 20:05
Автомобил: VW Golf Mk4
Двигател: AHF 1999
Местоположение: Шумен

Re: Golf MK3 1.8 90 коня ABS двигател 94г. - малко подобрения

Мнениеот IcoMk3 » Сря 24 авг 2016 9:03


ОК. Имам малко напредък,сложих отново черен калник,че сивия ме дразнеше,все пак колата е черна :D сложих двусекционни фарове,всичко си свети супер,сложих затъмнени стопове,сложих бели мигачи в калниците,оправих си задното дясно стъкло което не се затваряше,смених шофьорската врата защото на моята имаше изгнило,направо беше почнала да се отваря дупка.Възнамерявам да си оправя шибедаха че и той е развален,също ще сложахалогени и бели мигачи в бронята,но май ще трябва и нея да сменя,защото като я ударих преди близо 2 години,сложих една дето нещата където се закрепват мигачите бяха счупени и сега всичко е захванато с телове.
Сега въпроса ми е за халогените - купих си ключ за фаровете с опция за халогените,но по принцип те на отделен бушон ли са от задния фар за мъгла ? Питам,макар че нямам намерение да ги прекарвам през бушон,а направо към ключа,само трябва да разбера как и откъде да прекарам кабелите от халогените към ключа.Ако някой е слагал халогени на кола която оригинално е без халогени,ще съм много благодарен да ме светне как става далаверата.

EDIT: монтирах новия ключ за фаровете,с опцията за халогените,и осъзнах че при първото издърпване се включват халогените,а при второто задния фар за мъгла,а аз си мислех че е обратното.Дали има начин да се разменят,всмисъл при първото издърпване да светва задния фар за мъгла,а при второто халогените ? Защото са ми казвали че за халогени може да отнеса глоба,а в случая няма как да пусна задния фар за мъгла без да пусна и халогените.Макар че някак си ми звучи глупаво да е забранено нещо което очевидно е поставено на колата за безопасност,става дума за халогените.

EDIT2: Случи се така че ауспуха ми е скъсан на всички възможни места,и се налага да сменя всички гърнета. Има ли значение кубатурата или годината на колата от която ще ги взема,или на всеки модел са различни и задължително трябва да взема от 1.8 Голф 3 ?


Потребителски аватар
Ivo 1983
Мнения: 502
Регистриран на: Вто 06 дек 2011 12:02
Автомобил: Golf 3
Двигател: ADZ 1996
Местоположение: Враца

Re: Golf MK3 1.8 90 коня ABS двигател 94г. - малко подобрения

Мнениеот Ivo 1983 » Чет 25 авг 2016 13:24


Има значение. Като си взимаш генерация, казваш годината и кубатурата...


Потребителски аватар
IcoMk3
Мнения: 119
Регистриран на: Пон 22 сеп 2014 20:05
Автомобил: VW Golf Mk4
Двигател: AHF 1999
Местоположение: Шумен

Re: Golf MK3 1.8 90 коня ABS двигател 94г. - малко подобрения

Мнениеот IcoMk3 » Нед 04 сеп 2016 17:28


Искам да сложа регулируемо окачване,но търся възможно най-евтиния но и качествен вариант. Попаднах на това http://mmtuning-bg.com/eksterior/reguli ... vento.html . Някакви мнения ?



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: BobbyTarantino и 244 госта