VW Golf 3 1.9 проблем с къси светлини

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
darkhunt3r
Мнения: 31
Регистриран на: Съб 17 сеп 2011 15:01
Автомобил: Golf IV V5
Двигател: AGZ
Местоположение: Банско

VW Golf 3 1.9 проблем с къси светлини

Мнениеот darkhunt3r » Чет 24 авг 2017 23:40


Здравейте, имам един проблем, който от 2 дни не можем да го разрешим.

Имам горе посочения голф с фарове ангелски очи.

Значи голф-а преди 2 години го вкарахме в гаража и сега започнахме да го стягаме. Обаче фаровете с ксенон-а като ги бях свалил и сега като ги слагам и няма къси.
От зад има 4 букси. Не помня как трябваше да са за това експериментирахме, дългите си светят, габарита свети... Мигачите си има две отделни кабелчета за тях и те си работят... Къси няма като изключа дългите и започват да премигват и не се пускат..., като пусна дългите спират да премигват... Баласите ги смених малко преди да го вкарам в бокс-а така, че съм сигурен, че работят. Бушоните са здрави... Има две релета преди фаровете, които към тях са свързани фаровете и те работят... Има и един бушон 30-ка там и той работи. С мултицет замерих тока, жълта (габарити ) показва 12.30, едната бяла за дългите - показва 11.80, а другата, която се предполага да е за късите няма ток. От какво може да се дължи това? Благодаря ви!

Съжалявам ако темата е била за друг раздел, видях, че имаше подобни теми, а не видях, че има раздел " Автоелектроника".




Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 233 госта