Въпроси за смяна табло на Golf 3

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Борис.Борисов
Мнения: 10
Регистриран на: Сря 18 окт 2017 20:49
Автомобил:
Двигател:

Въпроси за смяна табло на Golf 3

Мнениеот Борис.Борисов » Пон 04 дек 2017 18:27


Здравейте, решил съм да сменя таблото, колата е с ААМ мотор /1,8, бензин, 75 коня/. В момента съм с табло на TRW Electronics.

Изображение
Изображение
Изображение

Таблото, което искам да сложа е това https://www.megaparts.bg/product/1212435227 , произведно от MotoMeter. Конекторите са еднакви така, че не мисля, че би трябвало да има проблем. Това табло има има допълнителни функции на дисплея /моментен разход, температура на маслото и т.н./, които засега нямам намерение да ползвам. Въпроса ми е дали без наличието на лостче с допълнителни бутони за смяна на тези функции ще си показва просто часовника или няма да показва нищо? Прочетох доста теми из форума, така че съм на 95% сигурен, че скоростомера и оборотомера ще работят, но пускам темата, защото никъде не успях да намеря информация какво става с допълнителните функции на дисплея, когато няма закачено лостче с копчета.


ПС Един допълнителен въпрос - гледам, че моето табло, както и другото имат зумери, а никога не съм го чувал да издава звук. Някой знае ли за какво е този този зумер? Може би работи когато светне лампата за маслото или температурата на водата?




Потребителски аватар
anrus
Мнения: 909
Регистриран на: Вто 13 ное 2007 18:08
Автомобил: Golf2 10Millionen и Golf2 Country
Двигател: RF-1988 и 1P-1991
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Въпроси за смяна табло на Golf 3

Мнениеот anrus » Пон 04 дек 2017 19:53


Без лостче MFA няма да имаш достъп до допълнителните функции, ще се наслаждаваш само на часовника.
Зумерът е по-добре да не се обажда, иначе предвещава неприятности.


Борис.Борисов
Мнения: 10
Регистриран на: Сря 18 окт 2017 20:49
Автомобил:
Двигател:

Re: Въпроси за смяна табло на Golf 3

Мнениеот Борис.Борисов » Съб 09 дек 2017 23:04


Сложих таблото, всичко тръгна без проблем



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: fur1ous, petar_a и 239 госта