Golf 4 1.4 2001 г проблем с АГР клапан

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
Narik9
Мнения: 2
Регистриран на: Чет 23 ное 2017 16:53
Автомобил: Golf 4
Двигател: 2001

Golf 4 1.4 2001 г проблем с АГР клапан

Мнениеот Narik9 » Сря 17 яну 2018 20:45


Здравейте,

Имам следния проблем с Golf 4 1.4 2001 година. Сравнително от скоро съм във форума и не знам дали това е точното място моля да ме извините ако не е.

Та проблема ми е следният много съм доволен от колата за разлика от доста мнения за този двигател. Обаче има едно нещо, което не мога да разреша вече два месеца. Светна ми чека, отидох в сервиз(доверен и добър майстор, който се грижи и за колата попринцип) закачихме я и грешката я дава в АГР клапан. Изчистихме го, грешката пак светна след 5-6 дни. ОК смених го, купих чисто нов. Отново светна след 5-6 дни. Разглобихме дросела изчистихме и клапата. Пак светна. Сега майстора казва, че няма нищо по дросела или по клапана, което да не е наред, колата е в перфектно състояние няма течове, не скърца, не шуми. Също така показанията като я закачихме на агр-а са нормалните, само адаптацията не я показва, и майстора ме посъветва да я закарам да я види ел. техник. Няма никаква разлика във вървежа или в разхода на гориво докато свети, и не показва никакви признаци на проблем. Така де сигурно ще я карам ама все пак да ви попитам ако някой някога е срещал подобен проблем и може да каже от какво идва всичко ще бъда благодарен.




Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 84 госта