В момента е Пон 19 ное 2018 17:43
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria

Всички времена са UTC+02:00

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Шаблон за заглавията на теми, публикувани в този раздел!

Клубен онлайн магазин
:arrow Масла Мотул на преференциални цени
:arrow Оригинални VW масла на преференциални цени
:arrow Добавки Bardahl и Castrol

Създай нова тема  Отговори  [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1 2 Следваща
Автор Съобщение
Мнение Заглавие: Проблем с ключалка на ГОЛФ 3 Публикувано: Съб 04 юни 2011 18:42 
Извън линия

Автомобил: Golf 5 TDI
Двигател: BXE 2007
Имам проблем с лява ключалка,малко е счупена,защото при вкарване на ключа ключалката излиза заедно с него.Имам централно и се налага да заключвам от вътре и след това да отключвам от дясната врата и после от вътре дясната.Интересува ме дали ключалките са взаимозаменяеми? И другото ,което ми е итнересно,само от лявата врата ли се заключва всичко с централното,защото като заключвам от дясната врата,шофьорската врата остава отключена.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Проблем с ключалка на ГОЛФ 3 Публикувано: Съб 04 юни 2011 23:16 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Строшена е една "уйовина" от цинково-алуминиева сплав(ЦАМ),редовен проблем е,лошото е че заради нея се купува цяла дръжка барабар с патрона,поне не е кой-знае колко скъпа(20-30лв).И се заключва и от двете врати.Посъветвай се и с някой авто-ключар.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Проблем с ключалка на ГОЛФ 3 Публикувано: Нед 05 юни 2011 0:18 
Извън линия

Благодаря,сигурно ще взема нова.Аз сега ще слагам и аларма към централното да може без ключ да заключвам и отключвам,но е хубаво все пак да мога да си отключвам с ключа и шофьорската :)

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Проблем с ключалка на ГОЛФ 3 Публикувано: Нед 05 юни 2011 22:37 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: vw golf III
Двигател: AEK 1995
Колега и аз бях със същия проблем! От магазина за авточасти си взех само въпросната "уйовина" за сумата от 4 лв.(до колкото си спомням)и проблема се реши без да взимам цялата дръжка.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Проблем с ключалка на ГОЛФ 3 Публикувано: Пон 06 юни 2011 9:50 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Лошото е,че новата е от същата сплав и след време се чупи пак.Според мен е най-добре с алармата и да използваш ключалката рядко.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Проблем с ключалка на ГОЛФ 3 Публикувано: Пон 06 юни 2011 10:14 
Извън линия

rhodius написа:
Колега и аз бях със същия проблем! От магазина за авточасти си взех само въпросната "уйовина" за сумата от 4 лв.(до колкото си спомням)и проблема се реши без да взимам цялата дръжка.

Ако си прав,да си жив и здрав,а пък не си здраве да е mhihi

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Проблем с ключалка на ГОЛФ 3 Публикувано: Пон 06 юни 2011 13:11 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: 1999 Skoda Octavia AGN
Двигател: 2003 VW Passat TDI AVF
Лявата и дясната дръжки са взаимозаменяеми. Можеш лявата да я сложиш на дясната.

Ако си със заводско централно би трябвало от дясната врата да може да заключваш колата.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Проблем с ключалка на ГОЛФ 3 Публикувано: Пон 06 юни 2011 18:45 
Извън линия

Незнам дали е заводско централното,но немога да заключвам от дясната,може и да има просто проблем в лявата врата.Ще пробвам да ги разменя пък ще видя какво ще стане .

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Проблем с ключалка на ГОЛФ 3 Публикувано: Пон 06 юни 2011 18:52 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: pasat b5
Двигател: 1.8T AEB
малко помощ и на мен да не пускам друга тема :) при мен проблема е следния вкарвам ключа завъртам и си остава в това положение не се връща сам :( с ключ от друг vw без проблем отключвам колата според вас патронника ли е за смяна или къде да търся причината :bowdown МЕРСИ

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Проблем с ключалка на ГОЛФ 3 Публикувано: Пон 06 юни 2011 22:15 
Извън линия
Потребителски аватар

Ето за това става дума! Сменяш го и си готов. Във края от към патронника е като кука като по този начин го задържа към дръжката

Изображение

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Проблем с ключалка на ГОЛФ 3 Публикувано: Съб 25 юни 2011 21:18 
Извън линия

rhodius написа:
Ето за това става дума! Сменяш го и си готов. Във края от към патронника е като кука като по този начин го задържа към дръжката

Изображение

Златен си :) От един магазин ми казах да им занеса това което е останло от ключалката и ще ми дадът това,което ми трябва :)

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Проблем с ключалка на ГОЛФ 3 Публикувано: Съб 25 юни 2011 22:19 
Извън линия
Потребителски аватар

:да: :beer

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Проблем с ключалка на ГОЛФ 3 Публикувано: Вто 06 сеп 2011 22:24 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: ImamDa
Двигател: sVatreshnoGorene
Може ли да се смени патрона от една дръжка на друга?
Искам да слагам дръжки от cordoba но нещо не виждам как да извадя само патрона

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Проблем с ключалка на ГОЛФ 3 Публикувано: Сря 21 сеп 2011 18:14 
Извън линия

Забравих да споделя. че проблема си го оправих като взех това лостче, на което колегата е постнал снимка. Ключалките наистина са взаимозаменяеми сорямо дясна-лява. И аз имам същия проблем с връщането на ключа, но не съм я отварял, защото не ми остава време по светло.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Проблем с ключалка на ГОЛФ 3 Публикувано: Сря 19 юни 2013 8:44 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
А как разглобихте бравата за да го смените?Ако може някоя снимка
Благодаря!

Нагоре

Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1 2 Следваща

Всички времена са UTC+02:00