Голф 4 и проблем със заключването отвътре

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
archimedes
Мнения: 371
Регистриран на: Нед 24 фев 2008 17:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Голф 4 и проблем със заключването отвътре

Мнениеот archimedes » Пет 23 фев 2018 9:21


Когато заключа вратите през панела на шофьорската врата всички врати се заключват, но веднага след това задните се отключват. Понакога само лявата или дясната се отключва, но никога не остават заключени и двете. Имам и монтирана допълнително аларма. При заключване от дистанционното няма такъв проблем. Всичко се заключва без да се отключва след това. Някаква идея кое може да поражда тоя проблем и как да се оправи?




Потребителски аватар
vanesto
Мнения: 6175
Регистриран на: Пон 23 фев 2009 16:14
Автомобил: Octavia 3 FL+Golf 4 Variant
Двигател: DGTE 2018+AHF 1999
Местоположение: Varna

Re: Голф 4 и проблем със заключването отвътре

Мнениеот vanesto » Пет 23 фев 2018 9:30


Проблемът се решава с презапояване на платките на бравите, или със смяната на целите брави, аз лично предпочитам втория вариант, като по-сигурен. В алиекспрес продават брави.


gddbg
Мнения: 244
Регистриран на: Съб 18 юни 2016 20:05
Автомобил:
Двигател:

Re: Голф 4 и проблем със заключването отвътре

Мнениеот gddbg » Пет 23 фев 2018 17:45


При мен не се заключва само моята на която не работи ключето в бравата и задната дясна на която работи ключето... За моята разбирам ,защо не се заключва ама защо задната не се? Иначе с дистанционното се заключват всички.


success
Мнения: 166
Регистриран на: Сря 04 юли 2012 11:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Голф 4 и проблем със заключването отвътре

Мнениеот success » Пон 26 фев 2018 9:29


gddbg написа:При мен не се заключва само моята на която не работи ключето в бравата и задната дясна на която работи ключето... За моята разбирам ,защо не се заключва ама защо задната не се? Иначе с дистанционното се заключват всички.

Колега, ключето отговаря за плафоните. Проблема с заключването е както е казал колегата по-горе в лоши спойки на захранващата букса към платката.



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 79 госта