VW Golf 3 1.8 mono 75hp - Проблем със спирачките

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
vsln
Мнения: 62
Регистриран на: Нед 15 ное 2015 14:29
Автомобил:
Двигател:

VW Golf 3 1.8 mono 75hp - Проблем със спирачките

Мнениеот vsln » Сря 04 апр 2018 10:14


Здравейте,

имам един доста упорит проблем със спирачките на VW Golf 3 1.8 mono 75hp бензин AAM мотор без ABS. Автомобила е с предни дискови(сменени дискове и накладки преди 3000км) и задни барабани(сменени накладки, един барабан, реглаж на кантара).
По спирачната система са правени доста неща от различни майстори, но проблемът си остава. Същия се състои в проблемно спиране. Колата спира с голямо усилие при натискане на спирачките като в същото време педала е твърд и потъва повече от нормалното. При плавно спиране на светофар се усещат тласъци все едно леко отпускаш и отново натискаш педала. Вчера при опит за рязко спиране, спирачките отпуснаха сами за момент все едно колата е с ABS.
Освен посочените неща е сменяна и спирачна течност и жилата на ръчната.
Като инфо от технически преглед ми казаха, че задна лява на крачна и задна дясна на ръчна не държат. А последните майстори, които я правят за незнам кой път вече и които са сменяли посочените по задницата неща казаха(това чак при последното правене), че има някаква несъвместимост в челюстите отзад или някаква шина.

Та молбата ми е ако някой се е сблъсквал с подобен проблем или може да препоръча майстор в София, който наистина да свърши работа да каже.

Благодаря предварително.




Потребителски аватар
Dpop
Мнения: 3400
Регистриран на: Сря 25 окт 2006 15:57
Автомобил: VW
Двигател:
Местоположение: София

Re: VW Golf 3 1.8 mono 75hp - Проблем със спирачките

Мнениеот Dpop » Сря 04 апр 2018 11:15


Виж в кой от клубните сервизи ще те приемат най-скоро, където и да отидеш ще ти свършат работа.
viewforum.php?f=13



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 78 госта